הכפלת מסילה : נען -באר שבע

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member
שבי הקדמת אותי...

דרך אגב בועז מה עם העבודות
על כביש 3 מצומת נחשון של מע"צ עדיין כמו בהימור אתה מעריך עמידה בלוח הזמנים?
שבי הקדמת אותי...
העבודות על כביש 3 מתקדמות בקצב נהדר . כן , כן אתה שומע נכון! אני מתכוון להביא בקרוב סיקור מצולם משם.

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

שבי הקדמת אותי...
העבודות על כביש 3 מתקדמות בקצב נהדר . כן , כן אתה שומע נכון! אני מתכוון להביא בקרוב סיקור מצולם משם.

עם המצב במדינה שלנו כבר אי אפשר

תמונה 8 ואחרונה.
את העץ היפהפה הזה שבאתר שום מתמטיקה לא תיטיב לתאר.
נקווה שישאר שם אחרינו ואחרי התפוגגות אבק הויכוחים של הפורום...
לדעת אפילו העץ הזה שנראה הכי טבעי בעולם שיהיה מונח שם לנצח... הייתה איזה כתבה לפני כמה ימים על שמורה יפיפיה שבגלל עליית מחירי הסולר הורידו כמה שורות של עצים לחימום לא זוכר את שמה של השמורה

mucool2

New member
הר מירון.

לדעת אפילו העץ הזה שנראה הכי טבעי בעולם שיהיה מונח שם לנצח... הייתה איזה כתבה לפני כמה ימים על שמורה יפיפיה שבגלל עליית מחירי הסולר הורידו כמה שורות של עצים לחימום לא זוכר את שמה של השמורה
הר מירון.

mucool2

New member
../images/Emo51.gif רבה על התמונות

תמונה 8 ואחרונה.
את העץ היפהפה הזה שבאתר שום מתמטיקה לא תיטיב לתאר.
נקווה שישאר שם אחרינו ואחרי התפוגגות אבק הויכוחים של הפורום...
רבה על התמונות
ונראה לי שזה כרם (גפנים) ולא שדה. אני צודק?

yaser21386

New member
../images/Emo51.gif רבה בועז....

התמונות הבאות צולמו על ידי היום בכביש 383 ליד הקיבוץ כפר מנחם. בתמונות ניתן להתרשם מהעבודות הנעשות באיזור על הכפלת מסילת הרכבת שבין נען לבאר שבע ועבודות המבוצעות באיזור על חלקו הדרומי של כביש 6 . וכן כמובן: כל הזכויות שמורות ל WWW .
רבה בועז....
יישר כוח, תמונות נהדרות........

אורי404

New member
מעולה, תודה רבה.

התמונות הבאות צולמו על ידי היום בכביש 383 ליד הקיבוץ כפר מנחם. בתמונות ניתן להתרשם מהעבודות הנעשות באיזור על הכפלת מסילת הרכבת שבין נען לבאר שבע ועבודות המבוצעות באיזור על חלקו הדרומי של כביש 6 . וכן כמובן: כל הזכויות שמורות ל WWW .
מעולה, תודה רבה.
כביש 383 הוא אחד מהכבישים האהובים עליי

אביב ש

New member
באמת איזור נהדר

באמת איזור נהדר
וטיפה פחות מוכר להרבה אנשים. אני, אגב, גר במושב כפר הרי"ף שנמצא מצדו השני של המסילה. בחורף נהדר לראות את הרכבת טסה (באמת מהר, אין לה ממה לפחד בקטע הזה) בין הגבעות הירוקות שבזמן האחרון קצת נהרסו בגלל כביש 6.

מצב
הנושא נעול.
למעלה