הכספומט..

הכספומט..

חברי`ה,זה מתוק,לא להיפגע...:) הוראות:איך להוציא כסף מהכספומט. גברים: 1.סע לבנק,תחנה,גש לכספומט. 2.הכנס את הכרטיס. 3.הקש את הקוד הסודי ואת הסכום הרצוי. 4.קח את הכרטיס,הכסף והפיתקית. 5.סע חזרה. נשים: 1.סעי לבנק. 2.תחני את הרכב. 3.נסי שוב.... 4.שוב.... 5.הצלחת! 6.תבדקי את האיפור במראה. 7.שימי בושם. 8.תבדקי את התסרוקת עם היד.(חייבת לקבוע תור לשוקי..) 9.חפשי את הכרטיס בתיק. 10.גשי לכספומט,הכניסי את הכרטיס......נדחה?? 11.תחזירי את הטלכרד לתיק. 12.חפשי את הכספומט!!!!! 13.הכניסי את הכרטיס. 14.חפשי את קופסת הטישו(או הO.B) הקוד רשום שם.. 15.הקישי את הקוד. 16.תלמדי את ההוראות השימוש של הכספומט במשך 2 דקות.....נפלט הכרטיס. 17.הכניסי אותו שוב. 18.הקישי את הקוד....שגוי. 19.נסי שוב...הצלחת!. 20.הקישי את הסכום הרצוי. 21.לחצי על ``בטל``.(הסכום לא מספיק גם לחצאית וגם לחולצה..) 22.הקישי סכום גדול יותר. 23.לחצי על ``בטל``. 24.הקישי את הסכום המקסימלי. 25.החזיקי אצבעות... 26.הוציאי את הכסף. 27 חיזרי למכונית. 28.חפשי את המפתחות בתיק. 29.בדקי איפור ותסרוקת במראה.. 30.התניעי את המכונית. 31.צאי מהחניה. 32.סעי רוורס...תזהרי מהמכונ..#%$*@##%^ לא נורא,יש ביטוח.. 33.סעי 50 מטר. 31.עצרי. 32.סעי חזרה לבנק. 33.גשי לכספומט. 34.הוציאי את הכרטיס והפיתקית מהמכונה. 35.חזרי למכונית וזרקי את הכרטיס והפתקית על המושב שלידך. 36.צאי מהחניה, ונסי להשתלב בתנועה. 37,עצרי.. 38,נסי להשתלב שוב......הצלחת. 39.ברמזור הראשון,שחררי ``הנדברקס``. 40 נסיעה טובה!!!!! מוקדש לכל הנשים שבזכותן העולם קיים!!!

לא מצליחה להפסיק לצחוק

תחתית קטע ע- נ- ק מנגבת את הדמעות מרוב צחוק, בעצם גם דמעות בכי, כי אצלי כבר אי אפשר להוציא כסף מהכספומט........

בדיחה שקשורה

ההשתלבות בתנועה הזכירה לי...... איש אחד נוסע באוטו שלו באילון אשתו מתקשרת אליו ושואלת אותו: ``חומד איפה אתה``? אז הוא עונה באילון ואז היא אומרת לו : ``הודיעו ברדיו על משוגע אחד שנוסע נגד כיוון התנועה בכביש אולי ראית אותו?`` ואז הוא עונה לה: ``מה רק אחד??? יש פה מלאן כאלה.... לא משהו אבל קשור לנושא מהמחכה לנסוע למקדש במהרה בימינו וונדר

אכפת- לי

New member
נפלת חזק...

תחתית שאול הפעם באמת נפלת עמוק עם הבדיחה הלא מצחיקה הזו. אולי אם היית מוסיפה לה - איך להוציא כסף אם את גרה ברמת אביב ג` ו בסביון הייתי מעלה חיוך על פני. אולי.... דרך אגב אכפת לי זה יעני דובוני אכפת לי ולא כי כל דבר אכפת לי

מי את אכפת לי???

ולמה את לוקחת את זה בכבדות??? הכל בהומור!!! להזכירך,גם אני בת!!!

אכפת- לי

New member
אמרו רבים לפני....

בכל צחוק יש קצת מן האמת... ואני לא לוקחת את זה קשה זה פשוט נשמע ככה כי על המסך את לא יכולה לגעת באיזה נימה נאמרו הדברים.

ואני....

ליבי הישיש לא עומד בעומס הנחת תחתיש צדיקה וכי מה צריך אני יותר מאשר נחת יהודי אמיתי מהנכדה.... עלי והצליחי תחתיש צדיקה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

גדול! עוד משהו דומה :)

ענק!!!! מדהים!! כל כך נכון!!!! קצת בסגנון ה``גברים, יורדים לפח, זורקים את הזבל, חוזרים לבית. נשים, יורדות לפח, האור נכבה באמצע הירידה- בחדר המדרגות, מגששות באימה לכפתור- לילה חשוך במיוחד, מתחלקות על העקב (מי יורד עם עקבים לפח?), מגיעות לפח, ליד הפח יש חתולה, מחכות עשרים דקות שהיא תלך, על ידית הפח יש מקק, מנסות לזרוק עליו אבנים, אבל הוא לא שומע ונשאר שם, משאירות את השקית ליד הפח, עומדות לחזור, מגיע השכן מלמעלה, פותח את הפח בשבילו, הולך, זורקות מהר את השקית שלהן, לא קולעת, הכל נשפך, עכברים, רעש מפחיד, סירנות בחוץ, בעעע.. כן, גברים. אבל מתי לעזאזל הם מורידים את הפח?

נחמד..

ב``ה מה היה קורה אם אני או תעלול היו כותבים את הקטע הנחמד הזה? הלינ`צ שאת וירוק הייתן עושות שאלוקים ישמור... אבל אחרי הכל נהנתי

turbo

New member
יפה מאד אבל...(זה אבל גדול)

בס``ד כל בחורה שאני נתתי לה את הכספו(קיביני)מט היא הסתדרה איתו מצוין... ועד עכשיו אני במינוס.... טורבו

טורבווווווווווווווווווו!!!!

לאן נעלמת??? האי מייל שלך מלא עד אפס מקום??(או משהו כזה)

turbo

New member
תח !!!!!

בס``ד לא נעלמתי לשום מקום... והאי מייל שלי פשוט פוחד ממך ,ואיך שאת מתקרבת הוא מתכנס בתוך עצמו. תנסי לשלוח שוב... טור

etoki

New member
אבל

למה שלא תהיה חכם - תפתח לה חשבון תנפיק לה כספומט ושתוציא לעצמה כסף - אבל ככה לא תוכל להרגיש מאצ`ו נכון?

mendei

New member
תותח של החיים

אחי טוב לדעת שגם בימים של חברה שמפחדת מהצל של עצמה עדיין קיים מישהוא שאומר את האמת הכואבת....,..

יפה מאוד אבל ...

זו הפעם הארבעים בקירוב שההקדשה הזאת ל``אלו שמחזיקות את העולם`` מופיעה פה בצ`ט ... אני חושב שרוס כתב את זה , וגם מיניה , ועוד כהנה וכהנה סופרים מהוללים ... שווה לבדוק בארכיון לפני שכותבים משהו :) ``הביקורת``

למעלה