הכנס השנתי ה-46 למדעי התעופה והחלל

טל ענבר

New member
הכנס השנתי ה-46 למדעי התעופה והחלל

הכנס האווירונאוטי לשנת 2006 ייפתח ביום ד', ה-1.03.06 במלון "דן פנורמה" בתל אביב, ובמרכזו הרצאות ודיונים על מדע, טכנולוגיה ומחקרים בתחומי ההנדסה האווירונאוטית והחלל. המרצים המרכזיים מחו"ל ומישראל השנה הם: • דניס בושנל (D.M. Bushnell) - המדען הראשי של מרכז המחק לנגלי בנאס"א, שידבר על עתיד הטכנולוגיה האווירונאוטית וידגיש את הקיטון במחקרים בארה"ב כיום. כמו כן יתווה כיוונים חדשים במחקר, כגון: פיתוח מערכת דיגיטאלית כוללת של חלל הטיסה, מערכות כלי טיס אישיים ועוד. • ד"ר דן נייל (D. Nale) – סגן נשיא חברת גאלפסטרים האמריקאית, החברה המובילה בייצור ושיווק מטוסי מנהלים, שישוחח על הרחבת קווי המוצרים של החברה ע"י הוספת מטוס עם תא נוסעים בגודל בינוני. בהרצאה יודגש חלקה של התעשייה האווירית (תע"א), המפתחת ומייצרת מספר דגמים של מטוסי מנהלים בשת"פ עם גאלפסטרים. • חזי גריזים - מנהל מפעל מת"מ באלתא מערכות, החברה-הבת של התע"א, ירצה על מטוסי התראה אווירית והתלות ההדדית בתיכון ופיתוח של המטוס ומערכות המכ"מ המפותחות בו. • פרופ' אלן אפשטיין (A. Epstein) – ראש המעבדה למנועי סילון ב- MIT בארה"ב, ירצה על תכניות עתידיות בפיתוח מנועי סילון זעירים למזל"טים, המיועדים לטיסות של אלפי קילומטרים. • פרופ' פלגרינו (S. Pellegrino) – מהמחלקה להנדסה באוניברסיטת קיימברידג' באנגליה, ירצה על שיטות חדישות בפיתוח מבני חלל הנושאים אנטנות גדולות במסלולי הקפה סביב כדור הארץ. • פרופ' מרק פסייקי (M. Psiaki) – מאוניברסיטת קורנל בארה"ב, ירצה על מערכות לניווט לווייני, כיום ובעתיד. מושב מיוחד בכנס, שימשך יומיים בת"א ובחיפה, יוקדש לתחרות פרויקטים של סטודנטים. במושב זה תוצגנה עבודות מערכתיות של קבוצות סטודנטים העומדים לסיים לימודיהם בפקולטה להנדסה אווירונאוטית וחלל שבטכניון.

איזה בעסה שאני לא אהיה

נראה מעניין לאללה לאללה הכנס הזה, פספסתי הרבה אירועים מענינים השנה בתחום האוירונאוטיקה וחלל, לא נורא שנה הבאה בארץ הקודש.... מי שהולך מוזמן להביא סקירה,תודה מראש. דניאל

טל ענבר

New member
לא נורא, יש כנס כזה כל שנה

אביא לפורום נקודות מרכזיות ומעניינות.

Agent Saimon

New member
קישור לאתר הכנס

http://www.aeroconf.org.il/conf/index.html לפי מחירי ההרשמה הכי כדאי להיות סטודנט לתואר הראשון, הא? בכנס הבא אני כבר אנסה להיות. מי יודע אולי בעוד 3-4 שנים אני גם יהיה בין מציגי הפרוייקטים (מהפקולטה להנדסת אווירונאוטיקה חלל)...

למעלה