הכניסה שהכי עשתה לכם את זה

elad84m

New member
הכניסה שהכי עשתה לכם את זה

מה הכניסה שהכי עשתה לכם את זה? אני לא מתכוון רק לשיר כניסה אלא להכל, המתאבק עצמו איך שהוא נכנס, הזיקוקים (אם יש) איך שהוא עולה לזירה, לי יש כמה בראש, כמו טריפס (עם המים- ניסיתם פעם לעשות את זה?), HBK ,SCSA(מרשים בלי ספק עם השרירים והזיקוקים מאחורה) אבל זאת שהכי עשתה לי את זה היא של שנוא הפורום - גולדברג השיר מדהים, אבל זה לא רק זה , מי שזוכר, כשהוא נכנס בקושי רואים אותו עם הזיקוקים ואחרי זה זה קצת נשמע כמו פיגוע של אל קעידה
עם הפיצוצים... מה שלכם?

YShhh

New member
לדעתי

אין כמו הכניסה של HHH, זו הכניסה הכי מרשימה, הכי עוצמתית ואפילו לא צריך בשביל זה זיקוקים... וכן, ניסיתי לעשות את זה במקלחת עשרות פעמים...

moonch

New member
חחחחחחחח

התחיל להתקלף לי הצבע מהתקרה בגלל זה...

elad84m

New member
אתם לא מבינים../images/Emo13.gif

הקטע בטריפס זה להתיז לכיוון התיקרה ושישאר לך עוד מה להתיז בפרונט אחד הקשים , אני תמיד מתחבט בשאלה איך הוא מצליח לעשות את זה...?

זאת המומחיות שלו

כמו שהמומחיות של טייקר לגלגל את העיניים לאחור או כמו שהמומחיות של וינס מקמהון ללכת כמו ברווז או כמו שהמומחיות של בנואה לצאת מהקרבות עם סמוחטה ירוקה או כמו שהמומחיות של RVD להזיע בתחת, בקיצור מבין ?

לי היו כמה שאהבתי מאוד

קודם זו של גודלברג כניסה מרשימה מאוד לפי סדר: 1.הכניסה של AJ סטיילס בTNA כל הזיקוקים ואז AJ מוריד את הכובע שלו וכל הקהל מתחיל לצעוק
2.הכניסה של דניאלס גם בTNA וגם בROH הכניסות שלו שם ממש מרשימות אני אוהב את הזיקוקים שיש לו בTNA אבל אני אוהב את הצאנטים שיש לו בROH שני הכניסות בשני האירגונים מעולות 3.רוקי הפופים שהוא מקבל שהוא נכנס לזירה ממש מדהימים 4.Y2J המספרים יורדים והכניסה כ"כ מגניבה אני מת על הכניסה של ג'ריקו

אופס....../images/Emo163.gif

באמת ובתמים שחשבתי שכן יש לו זיקוקים כנראה התבלבתי בכניסה שלו עם הכניסה שלו באימפקט האחרון

Finley

New member
HHH

אבל של אנדרטייקר מרשימה מאוד ואהבתי גם את של סינה שהוא ירד מהתיקרה כזה בראמבל אם אני לא טועה זה היה נחמד מאוד

של גולברג בהחלט הכי יפה../images/Emo45.gif

יש מלא זיקוקים ומאתיים שנה עד שבכלל רואים אותו.... גם של אנדרטייקר יפה מאוד אבל עם היא הייתה קצת פחות דרמטית לדעתי היא הייתה הרבה יותר טובה. ולעניין עם טריפל H
כן ניסיתי מלא פעמים בבית של חבר שלי
נכון לעכשיו התקרה מתקלפת....

Raz Bob Marley

New member
ללא ספק CM פאנק.

הכניסה שלו עם כל הקהל ברקע פשוט מדהימה ומעבירה בכך צמרמורת, וגם השיר שלו ממש יפה.

legend kiler

New member
האלק הוגן.....

אין שם שום דבר מרשים כולל המתאבק שום זיקוק או משהו אבל פשוט הפופים גורמים לאווירה מחשמלת

למעלה