הכניסה המערבית לתחנת האוניברסיטה!

מצב
הנושא נעול.

אדיה

New member

הכניסה המערבית לתחנת האוניברסיטה בת"א פתוחה לציבור הנוסעים! אמנם עפ"י פרסומי אתר האינטרנט של רכבת ישראל גמר הפרוייקט היה מיועד לחודש פברואר 2003 אך בשטח לא הסתיימו העבודות (רחבת הכניסה, כביש הגישה, גימור המבנה ועוד). אבל בלי יותר מידי צלצולים וטקסים הכניסה המערבית מתפקדת! היום אחרי הצהריים צפיתי בסטודנטים היורדים רגלית מגבעת האוניברסיטה באמצעות מערכת גרמי המדרגות החדשה על הסוללה שממערב לנתיבי איילון. בפתח התחנה עמד איש בטחון של הרכבת ואישר שאכן המעבר פתוח לציבור. סוף סוף תחנת האוניברסיטה תהיה ראויה לשמה!

בדקרוב גם מסוף האוטובוסים יפתח

הכניסה המערבית לתחנת האוניברסיטה בת"א פתוחה לציבור הנוסעים! אמנם עפ"י פרסומי אתר האינטרנט של רכבת ישראל גמר הפרוייקט היה מיועד לחודש פברואר 2003 אך בשטח לא הסתיימו העבודות (רחבת הכניסה, כביש הגישה, גימור המבנה ועוד). אבל בלי יותר מידי צלצולים וטקסים הכניסה המערבית מתפקדת! היום אחרי הצהריים צפיתי בסטודנטים היורדים רגלית מגבעת האוניברסיטה באמצעות מערכת גרמי המדרגות החדשה על הסוללה שממערב לנתיבי איילון. בפתח התחנה עמד איש בטחון של הרכבת ואישר שאכן המעבר פתוח לציבור. סוף סוף תחנת האוניברסיטה תהיה ראויה לשמה!
הרמזורים כבר מוכנים, הצומת עדיין לא, אבל בקרוב כנראה שכל החלק המערבי ייפתח (על כל מתקניו).

mister K

New member
מסוף האוניברסיטה

הרמזורים כבר מוכנים, הצומת עדיין לא, אבל בקרוב כנראה שכל החלק המערבי ייפתח (על כל מתקניו).
מסוף האוניברסיטה
האם גם קווי דן ואגד שיוצאים כיום ממסוף קלצ'קין באוניברסיטה יעברו למסוף החדש?

seffic

New member
איך יראה המיתחם?

איך יראה המיתחם?
האם זה יהיה כמו ברכבת מרכז של פעם, כלומר כביש טבעת שמסביבו מפוזרות התחנות, או מסוף עם רציפים מקבילים? חבל שאני לא יכול לבקר שם, אני תקוע בחיפה עם הלימודים.

seffic

New member
כל קוי אגד ודן יפעלו שם, לא?

איך יראה המיתחם?
האם זה יהיה כמו ברכבת מרכז של פעם, כלומר כביש טבעת שמסביבו מפוזרות התחנות, או מסוף עם רציפים מקבילים? חבל שאני לא יכול לבקר שם, אני תקוע בחיפה עם הלימודים.
כל קוי אגד ודן יפעלו שם, לא?

seffic

New member
???

איך יראה המיתחם?
???

david80

Member
מעניין מאוד, בדיוק ביקרתי שם אתמול

עם האופניים, ראיתי שם את העבודות אבל לא ראיתי שהכניסה פתוחה...

oren*

New member
היום עברתי שם, יופי של דבר

עם האופניים, ראיתי שם את העבודות אבל לא ראיתי שהכניסה פתוחה...
היום עברתי שם, יופי של דבר
שתי קומות של מדרגות נעות עד שמגיעים למטה (הזכיר לי תחנות רכבת תחתית בלונדון). נוח מאוד ומאפשר מעבר מתחת לכביש גם אם לא נוסעים ברכבת.

מצב
הנושא נעול.
למעלה