הכנות...

איזבלה2

New member
הכנות...

הקטנטנים שלי בפגיה ובקרוב ב"ה (טפו טפו) משתחררים הביתה בינתיים הם עולים במשקל ונראה לי שזה ממש עניין של כמה ימים, יש לי כמה שאלות לפני שהם מגיעים ב"ה הביתה (סליחה אם השאלות ישמעו טפשיות אני פשוט אמא חדשה) צריך לכבס גם את הבגדים העליונים שלהם או רק את התחתונים? צריך לכבס את הריפוד של הסלקל ואת המצעים של המיטה ואת השמיכות? צריך באמת אבקה ומרכך כביסה של תינוקות או שזה שטויות והכל אותו דבר? עם איזה שמיכה הם ישנים בלילה ? פוך נראה לי ענק מידי בשבילם ולא מספיק מכרבל והפליזים נראים לי דקים מידי ולא מספיק מחממים. איזה טיטולים הכי קטנים לפגים ? צריך את המוביילים (מעל המיטה) והאוניברסיטות למיניהן מעכשיו או שזה לשלב יותר מאוחר ? (איזה יקר זה!!! , הכי פשוט בשילב עולה 200 שקל לאחד!!!) איך יודעים לכוון את הרדיאטור ל-23 מעלות (אין ברדיאטור מעלות אלא שלבים של 1.2.3 )? זהו בינתיים , בטוחה שתדעו יותר ממני....

Vered027

New member
לגבי הרדיאטור

לא ניתן לכוון אותו ל-23 מעלות, אלא להפעילו ולמדוד את טמפרטורת החדר כעבור זמן מה. אפילו אם היה ניתן לכוון את הרדיאטור, זה תלוי בסופו של דבר בחדר.

מס' תשובות לחלק מהשאלות

צריך את האבקה המיוחדת של התינוקות מכיוון שהיא יותר עדינה ולא מכילה פוספטים(?) (הכדוריות הכחולות באבקת כביסה הרגילה) על מנת לא לגרות את העור העדין של התינוקות (לפחות עד גיל חצי שנה). את כל הבגדים מכבסים (גם עליונים וגם תחתונים) עוד מעט כאשר הם יגיעו את תראי בעצמך את התוצאות של הפליטות שלהם. את הריפוד של הסלקל כל מספר שבועות (לפחות אצלנו), מצעים אם הם ללא פליטות , אזי פעם בשבוע -ודרך-אגב מעל המצעים שמים סדינית שאותה מחליפים ומכבסים כל יום ( בין הסדינית לסדין שמים שעוונית ) אם את מחממת את החדר אזי שמיכה קלה תספיק. הטיטולים הראשונים הם מסוג " new born" שיש לכל חברה. לא צריך מוביילים, התינוקות לא רואים בגיל הזה למרחק כזה (איני יודע כמה זמן הם היו בפגיה), בדרך-כלל שמים תמונות סטטיות (צורות) עם צבעים עזים מסביב לראש. בנוגע לרדיאטור כבר ענו לך- אולם שימי לב לא לחמם יותר מידי כי זה מסוכן! חן

rona73

New member
מזל טוב וכמה תשובות

צריך ורצוי לכבס הכל לפני השימוש במיוחד בגדים ומצעים. כן להשתמש באבקה של תינוקות זה חשוב. בקשר לטיטולים אם הם פגים הכל יהיה גדול קצת. אני זוכרת שאנחנו השתמשנו בליטופים כי בהתחלה את מחליפה הרבה יותר עכשיו משתמשים בפמפרס. המובייל -זה לוקח כמה שבועות עד שהם יכולים לסובב את הראש ולהרים אותו אבל יש כאלה עם מוזיקה שמאוד עוזרת.

תשובות

קודם כל מזל טוב
לפני השימוש הראשון מכבסים את כל מוצרי הטקסטיל. זה כולל את כל המצעים (גם את המגן-ראש, כביסה עדינה ללא סחיטה), את כל הלבוש, עליון ותחתון. את השמיכה כדאי לכבס (כביסה עדינה ללא סחיטה) אלא אם כן את עוטפת אותה בציפה. הכלל שהנחה אותי הוא שכדאי לכבס את כל מה שבא במגע ישיר עם התינוק. לעיניין חומרי הכביסה חשוב להקפיד שהבגדים יהיו שטופים היטב ושלא ישארו בהם שאריות סבון ע"מ שלא לגרום לגירוי בעור התינוק. לצורך כך זה ממש לא משנה באיזו אבקה את בוחרת להשתמש. מודה שבילד הראשון הקפדתי להשתמש באבקת כביסה מיוחדת ובמרכך מיוחד. כשנולדו התאומים נשארתי עם האבקה הרגילה. הסיבה שלא המשכתי להשתמש באבקה העדינה הייתה שהיא ניקתה פחות טוב מאשר האבקה הרגילה שלי. מה שכן, הקפדתי מאוד על שטיפה טובה של הבגדים וזה אומר שטיפה כפולה בכל מכונה. אצלי כבר ישנים עם פוך. אצל ילדים קטנים מנגנון ויסות החום עובד פחות טוב בתקופה הראשונה ולכן צריך להקפיד שלא יהיה להם קר מידי. תוכלי להלביש אותם פיג'מות דקות בשילוב עם שמיכה עבה. מאחר והם מימלא מתעוררים לאכול בפרקי זמן קצרים תהיה לך ביקורת טובה אם חם או קר להם. תולים בחדר טרמומטר ואת הרדיאטור מכוונים בהתאם לטמפרטורה שהוא (הטרמומטר) מראה. המידה הקטנה ביותר היא New born (האגיס) והיא מתאימה החל מ-2 ק"ג. אנחנו רכשנו טיטולים לפגים (כבר לא זוכרת היכן אבל אם תרצי אנסה לברר) שאמנם התאימו בגודל אבל כושר הספיגה שלהם היה נמוך. מוביילים זה לא חובה! אבל מצד שני אצלינו זה תפקד על תקן "המרגיע הלאומי". לדעתי אחד כזה מספיק בהחלט. אנחנו הצמדנו את העריסות ראש לראש ואת המובייל תלינו בקצה אחת מהן. כך יכלו שניהם להנות מהמובייל. לי זה ניראה לא לעיניין לקנות שניים כאלו ועוד לסנכרן אותם כך שינגנו בו זמנית
. בסה"כ מוצר מומלץ. מאחלת לילדים שחרור מהיר מהפגיה ואיחוד משפחתי מהיר

איזבלה2

New member
תודה ענקית ../images/Emo24.gif לכולם

על העצות . עכשיו חזרתי מהפגיה,איזה מתוקים , מתה שיגיעו כבר הביתה....

איזבלה2

New member
שאלה קטנה נוספת...

השמיכות הנעימות של החורף כמו הפליז והפרווה למיניהם מכבסים במכונה ? ה"נעים" שלהן לא נהרס ?

rsharon

New member
מובייל = מתנה...

באמת בהתחלה לא כ"כ צריך מובייל ואפשר להסתפק באקורדיון צורות שחור לבן (וקצת אדום) - הם במילא מתחילים רק להבחין בניגודים. אני אפילו הכנתי משהו כזה בעצמי לעריסה ולעגלה וענבר המאוד אהבה להסתכל על זה. את המובייל (סימפוניה של TINYLOVE) קיבלנו במתנה מחברים. הוא ממש טוב. ענבר מאוד אהבה לראות איך הוא מסתובב והיתה מנפנפת בידיים וברגליים מרוב התלהבות. כשהיא גדלה השארנו רק את קופסת המוזיקה ועד היום כשהיא בת שנתיים וחמישה חודשים היא מפעילה בעצמה לפעמים כשהיא הולכת לישון. בקיצור, בגלל המחיר ממליצה לא לקנות לבד אלר לרמוז להביא בתור מתנה.

ede1

New member
קיבלת הרבה תשובות

מפורטות. יכולה להוסיך טיפ לגבי רדיאטור. באמת לא ידוע לי שאפשר לווסת לפי טמפרטורה את הרדיאטור אני תליתי את מד של שילב מעל שידת החתלה ואז אני יודעת כמה מעלות יש כאשר הם ערומים. עכשיו כאשר הם כבר יכולים לעמוד הם מאוד מתעניינים בציורים שעל המד.

למעלה