הכנות

Hand Cream

New member
הכנות

נו בשעה טובה קבעתם להיפגש (לסקס לא לפגישה ראשונה) אז .... איך אתם מתכוננים ? מה אתם מכינים ? איזה אביזרים אם בכלל ?

y007007

New member
ראשית תיסלם ובהצלחה לכם../images/Emo70.gif תעשו>

>חיים
להתקלח היטב לפני!
למצוא מקום דיסקרטי!
למצוא אליבי!
קונדומים!
מגבונים לחים!
KY למי שאוהב...
להתקלח היטב אחרי!
|בהצלחה!!!

Hand Cream

New member
ירוני

פעם שניה שאתה מניח הנחות שגויות שאלתי שאלה בתום לב (שיט עכשיו כשאני מסתכל אני רואה שאין לי לב)

אז כך...

קודם כל מכינה לעצמי מקלחת ארוכה וטובה, עושה טיפול יופי, מתאפרת, מתלבשת סקסי לרב כולל סט הלבשה תחתונה מהמם, אלא אם כן בא לי להשתגע ואז בלי תחתון, וכמובן לא שוכחת את הצעצועים הנחמדים שלי והופה קדימה ל

s e l e n e

New member
../images/Emo6.gif יש לך זמן?

שבוע לפני: הורדת שערות עם שעווה בקו הבקיני קוסמטיקאית דיאטת כסאח שיננית 2-3 ימים לפני: תיספורת, הורדת קצוות שרופים חידוש הצבע בשיער רכישת סט בגדים תחתונים, סקסיים אבל לא זנותיים בחירת הבגדים המתאימים: סקסיים אך קלים להורדה, לא מתקמטים בחירת תכשיטים סידור ציפורניים גיזום שערות הערווה באותו יום: גילוח הרגליים ובית השחי חידוש הלק על הציפורניים (אצבעות ידיים ורגליים) מריטת גבות סוררות מיקלחת רצינית קרם פנים קרם גוף קרם שיער אוף, נראה לי שזהו... הגברים בטח בהלם עכשיו - לא ידעתם כמה קשה לנו כל הסיפור, אה? למה אתם חושבים שלוקח לנו כ"כ הרבה זמן לקבוע?!

פחחח, קיבלתי כרטיס חבר מועדון..

תפני להנהלה אם יש טענות בעיות מענות.... לגבי בעיות ת"ש אפנה אותך למוקד העירוני.. לגבי בעיות מין..
....יש לי תיבת מסרים..חחח נכון שאת רוצה לתת לי
ב-

DON קישוט

New member
וואווווווווו

איזה משקיענית כל הכבוד לך בטוח שהפרטנר מוכיר לך תודה התעלפתי

s e l e n e

New member
../images/Emo4.gif הבהרה

כל זה רק לפעם הראשונה... אח"כ ההשקעה יורדת באופן הדרגתי גם ככה אתם לא שמים לב לחיוך ולכרס הקטנה, לשערות הקיימות והלא-קיימות, לבגדים שעפים ולתחתונים שנקרעים מאיתנו...רוב הזמן העיניים שלכם סגורות או מתרכזות בדבר אחד, אז למה לטרוח

תתפלאי,תתפלאי עד כמה חשוב כל

הדברים מסביב ל(*)(*) שלכן... בתור אחד שאוהב את עצם ההתעלסות חשוב לי הכל!!

למעלה