הכנה לרצח הפוליטי הבא?

טשאפק

New member
מה קשור רצח פוליטי?

זה לא ארון קבורה שכתוב עליו ליברמן. זו צורה לגיטימית להבעת דעה, וגם די מקובלת. אני זוכר הפגנות רבות, שבהן נשאו ארונות קבורה סמליים או שלטים נוסח "פה נקברה השבת"\ "החקלאות בישראל"\ "ההשכלה הגבוהה"\"הפועל כפר סבא ז"ל" וכדומה, בהתאם לעניין. אנשי ימין טענו, שבהפגנות נגד רבין זה היה ארון קבורה של הציונות. אם זה נכון וזה לא היה ארון שמוכן כביכול לרבין, אז גם הארון ההוא היה לגיטימי. לא כל מעשה מחאה נגד רבין נעשה פסול, רק מכיוון שרבין נרצח בסוף. (לכל היותר אפשר לומר שאם כבר קיימת אווירה של הסתה לרצח, מה שלא קיים במקרה ליברמן ארון קבורה אינו חפץ אידאלי להפגנה גם אם הוא לא מיועד לאדם שמפגינים נגדו).
 

snift

New member
על הארון ההוא באמת היתה המילה

"ציונות", זה ממש לא הפריע לרוב השמאל לטעון שביבי הסית ישירות לרצח רבין. כל מי שטוען שהפגנות הימין והתנהלות הימין היוו הסתה לרצח רבין, הרי שבהכרי צריך לקבל את הטענה שגם זו בעצם הסתה לרצח.
 

טשאפק

New member
לאו דווקא

>>>כל מי שטוען שהפגנות הימין והתנהלות הימין היוו הסתה לרצח רבין, הרי שבהכרי צריך לקבל את הטענה שגם זו בעצם הסתה לרצח. זה שהיתה הסתה, לא אומר שכל צעד מחאה שהופנה נגד רבין היה הסתה.
 

goanin

New member
על מה אתה מדבר?

זה כבר ממש מטומטם, בחיאת! צעירי מרצ ידועים בקיטשיות שלהם. הם מספידים את ערכי מגילת העצמאות כי הם מאמינים שליברמן נוגד אותם ואנחנו נכנסים לתקופה של פשיזם.. זה ממש מעצבן ההודעה הזאת שלך. מה אתה ילד קטן?
 
למעלה