הכמיהה לאישה יפה

הכמיהה לאישה יפה../images/Emo23.gif

(זהירות כתיבה סקסית) בואי אליי אישה יקרה אישה אקזוטית בריאה צחורה ויפה רק פעם אחת תספיק לי ואהיה שקט ושבע רצון מהחיים בנפש, ומהעולם כרגע זה ניראה כפעם אחת אחרי כל החולי שראיתי , ועברתי בכל המקומות שאני נמצא ישנו חולי ואני כמהה לתשוקתה של אישה יפה, חושנית סקסית , קלילה שאוהבת את החיים , שתוביל אותי בטראנס רומנטי וסוער אל תוך חושניות וליל אהבה בלתי נשכח, אחת כזו בחצאית יפה, שגופה המפתה והרזה יבלוט בתוך השימלה הפרחונית השאנטית תסחפי אותי פעם אחת , לעולם שלך אני כל כך רחוק ממך תמיד תמיד אני רק מלקק פצעים של חיים תמיד מסתכל רק מרחוק, לא נוגע בואי רפאי לי את הפצעים יש הרבה הדם זורם מפצעי הלב לא יסגרו על שאחוש את נשימתך החמה ברגע שארגיש אותך ליידי רק שנינו לבד אני אסחף איתך לחלום או מציאות כל כך יפים של צלילים מרגיעים חופים טרופיים רחוקים ניחוח שהבאת איתך מארץ אחרת הכל יראה לי קסום אשכח את צרותיי אהיה רגוע כמו תינוק ליד אימו לא אזכור עוד את רוע העולם ואדע שקיים גן עדן קטן ופרטי לכל אחד זה יכול לקרות גן עדן קטן ופרטי ורק ככה אוכל לסלוח לאנושות על מעלליה על כל הרוע ,השינאה, הדם שברחובות רק ככה לילה אחד איתך ואני שלם עם עצמי

שחר בן31

New member
ישראל - מדהים - אני איתך בתפילה

מעניין אם מישהי פה קוראת את זה וחושבת אותו דבר על הרצון בגבר בדיוק בצורה שתארת את זה.... או שכולן חוששות, או פגועות, או מלאות דפוסי חשיבה ששוללים תיאור טהור וטבעי ומתמסר כמו שכתבת..... (בלי לשפוט אף אחת כמובן)

תודה רבה עלך ההזדהות וההבנה

של גבר מצולק שנים שרוצה פעם אחת, כן פעם אחת "לדעת" אישה יפה אחת לפני שהוא,,,, הולך לאבדון (ככה אני מרגיש) תודה על ההזדהות

רפיהו

New member
אכן כן, אלא שחולי החברה מונע את זה

אתן דוגמא: שמעתי מישהי שאמרה על סיטואציה של כולם דופקים את כולם וכל לילה את יכולה להיות עם גבר אחר, איזה יופי זה, איזה כיף להן, אבל היא? היא בחיים לא תסכים לזה, כאילו זה משהו ששייך רק לאגדות,למרות שהיא יכולה לעשות את זה אם היא רוצה, ויש עוד מקרים כאלו שיצא לי לראות ולשמוע, ולא מדובר על בנות 40 או אימהות אלא בחורות רווקות בנות 20 שכבר שבויות בתפיסת המונוגמיה הארורה ולא מרשות לעצמן להינות, לכן זה לא יתגשם, ומי שכן יש להם אישה אקזוטית יפה הרבה פעמים לא יודעים להעריך את זה. זה מזכיר לי שרוני רון, הסבא של רוז ימח שמו, היה מאוד מצליח עם בחורות, ממש כמו דודו טופז והוא יכל להיות עם נשים יפות, והיו לו הרבה נשים ותראה מה הוא בחר לעשות, להיות עם האישה של הבן שלו ובסוף עוד לרצוח... אנשים כמוהו זוכים להינות ובחורות נענות להם ורוצות אותם ואנשים כמונו צריכים לאכול חרא למה? אלהים יודע

עשהאל9

New member
הסיפור עם בנות משגע אתכם - ראש הקיר

מה יש בהן שאתם משתגעים עליו ? הרי אף אחד מכם לא חושב או מדבר על המשך (צאצאים), אלא רק על תאוות בשרים או אוזן קשבת של אשה דוקא. האמת, שלי באופן אישי, זה לא מובן לחלוטין. אם יש מישהו שיכול להבין אתכם זה גבר ולא אשה. כי המבנה הנפשי שלכם הוא של גבר... זאת שטות לחשוב שאשה משלימה את נפשו של גבר. אבל אני מניח שכל אחד מכם מגיע מסטראטיפ אחר, אחד מחסך שיש לו ממגע של אמא, אחר מסטיגמה אנכרוניסטית ואחר אולי חרמנות גרידא. אם לא חושבים על המשך או משפחה - אין שום סיבה להיות עם אשה. מנסיוני זה אפילו דיי סיוט. הן מדברות המון. חופרות על כל ענין קטן. אם זאת אשה חושבת אז היא מונעת מרגשי נחיתות מול הזכר, אם זאת אשה כנועה היא תלותית כמו סמרטוט. אם היא צעירה מעיירה קטנה פסגת חלומותיה היא חתונה מצועצעת. אם היא מעיר גדולה סביר להניח שהיא שרמוטה מגיל 12. וכו' וכו'

רפיהו

New member
לא יודע, חברים זכרים דווקא יש

תשוקה לא ניתנת להסבר, כשיש לך תשוקה למשהו אז זה פשוט ככה, אפשר אמנם להבין מאיפה התשוקה מגיע למין האנושי ולמה זה קיים, אבל אתה בתור אחד שמרגיש את זה, זה לא ממש משנה לך כל ההסברים הללו, אתה פשוט מרגיש בחוסר של זה וזה מעצבן, במיוחד כשזה קשור גם להרגשה של הערכה, וגם למבנה החברה המעוותת שאנחנו חלק ממנה שמחשיבים אותך כסוטה או אפס מושלם כשאין לך את זה. רובם המוחלט של הגברים כן צריכים את זה, יש פורום אסקסואלים של כאלו שלא צריכים בכלל סקס, ואני אכן מקנא בהם על כך אבל לצערי המצב אצלי לא כזה. יש כאלו שטוענים שאפשר להתנזר ולהיגמל מהתאווה הזו אבל זה גם לא תמיד נכון, כי זו מלחמה תמידית. מה שכתבת זה נכון כשמנתחים את זה בצורה הגיונית, אבל מדובר על רגשות וזה לאו דווקא ניתן להסבר קר והגיוני, אלא זה פשוט צורך מסוים שקיים בשורש נפשו של האדם. למרות כל זה אני מקווה שאוכל להיגמל מזה לגמרי ולחיות בחברה נטולת תאוות, בישראל זה לא יתכן, יש באשראמים כל מיני נזירים שהצליחו להיגמל מהתאוות, אבל רוב האנשים לא מסוגלים לזה. תבין, הגבר הרגיל נולד עם הצורך הזה כמו נרקומן שחוטף קריז אם לא ישיג את המנה הבאה, והחברה עוד מעודדת את הטירוף הזה לכן זה גורם לתיסכולים, למשל אני, למה אני צריך כסף? אין לי תאוות בצע, גם לא ממש אכפת לי אם בגיל זיקנה כשלא אוכל לעבוד ישימו אותי על איזה קרחון למות כמו שהאסקימוסים עשו לזקנים חסרי יכולת לעבוד, או כמו בטבע כשבע"ח גוסס הולך למות במערה, אז גם אין לי יותר מדי למה לחסוך, אלא שבחורות שוות לא יסתכלו לכיוון שלי בלי כסף ומה לעשות, אני אחד מהמכורים וגם כל החברה שלי כזו, חברים שלי אפילו לא מוכנים לשמוע על אפשרות של להיגמל מזה.

שחר בן31

New member
בוא תקשיב משהו עשהאל....

מאד פשוט להבין את זה !!!!!!!!! א. יש את המוח החושב והמבין שמרגיש תקוע כשמשהו לא מסתדר לו לוגית ומרגיש משוחרר כשמשהו מובן לו לוגית. ב. יש את המוח המרגיש שזה לא קשור ללוגיקה בכלל - למשל אתה לא יכול נניח לאכול כי אתה מבין שאתה רעב. אתה אוכל כי אתה מרגיש שאתה רעב נכון ????? איפה הבעיה בכל הסיפור - ברור שאדם בשביל להרגיש טוב עם עצמו אמור להיות אחראי על עצמו בהתאם למה שהוא מרגיש הבעיה היא שלא תמיד מה שאתה מרגיש זה באמת אמיתי....... ואז ברגע שאתה מפתח מודעות שכלית אתה מבין שזה ככה - ומחפש להשיג שליטה מלאה רק דרך השכל...... מחשש שמא מה שאתה מרגיש זה תעתועי חושים ותגובתיות שתזיק לך...... מצד שני - בשביל לחיות באמת נכון וטוב אדם חייב להכיר את עצמו - ולפעול מתוך מה שהוא מרגיש אבל מהמקום של הבטחון העצמי.... למשל - אם אני לצורך העניין רואה אתרי פורנו או ערוצי פורנו בטלוויזיה ואני רואה אורגיה..... אני יכול לומר לך על עצמי (וכן אני מדבר רק בשם עצמי) - שכואב לי כאב מוות מזה שאני לא שם.....יש לי צמאון לזה..... יכול מאד להיות שאם אני אחווה את זה כמה פעמים אז ימאס לי או ארגיש "ריקנות" או כל דבר אחר.... ואגב - אין שום קשר בין הרצון הפיזי שלי שהוא לגיטימי לחלוטין לבין הרצון שלי בקשרים רגשיים ברמה גבוהה.... אני באופי הבסיסי שלי אדם מוחצן - ורוב התסכולים שלי מגיעים מהמקום של החוסר בטחון שלא מאפשר את החיים שאני אישית אמור לחיות לעצמי..... אז עם מישהו יגיד שלבוש, או גוף חטוב, או סקס או כסף או כל דבר אחר זה שטחי - זאת זכותו וזה נכון - ביחס לחשיבה מעמיקה ולקשרים רגשיים עמוקים לאורך זמן - זה באמת שטחי....מלשון "על פני השטח".... אבל תן לי אדם אחד שפוי - שרוצה לחיות רק במעמקים האלו ?????????? הדבר הכי חשוב בכל הסיפור הזה זה להיות מחובר לעצמך - להרגיש מה באמת נכון לך - ולהאמין שזה קיים איפשהו..... כל הדברים שאתה מרגיש מתוסכל מהם הם דברים שאתה לא מרשה לעצמך להרגיש באמת כמו שאתה מרגיש - וללכת על זה עד הסוף וליישם אותם.......... אז מישהי תגיד לי על אורגיות או כל דבר אחר שזה מגעיל אותה...... זכותה המלאה.... אם אני מרגיש באותו הרגע שנוצר אצלי ספק בראש - מצד אחד זה מעיד שאני לא אטום - ואני קשוב לסביבה אבל יש הבדל בין קשוב לסביבה לבין מושפע כרונית ממנה...... בקיצור להגיד שכל מי שרוצה סקס או אינטרקציה עם בחורות בין עם זה אחת או כמה זה לא חשוב..... - להגיד עליו שהוא סתם חרמן ושטחי זה ביקורת צרת עין וחוץ מזה - חרמנות וסיפוק מיני זה צורך קיומי.......... וכל הקטע של "תאוות בשר" ותירוצים של "רוחניות" באו מאותם מקומות חברתיים ו/או דתיים ו/או קהילתיים שונים שפשוט שם האמונה והחינוך סוגדת ל "אני הגבוה והרוחני" - על חשבון ה "אני הגשמי והיצרי" חיים אמיתיים אמורים לשלב את כל המימדים ..... אדם יכול להרגיש רוחני ולהאמין במה שנכון לו שקשור לעולם הבא ו/או לחיי נצח ו/או לכל מה שקשור לרוח/נפש...... ועדיין לרצות לזיין על ימין ועל שמאל ולהתנסות בכל מה שיש בעולם הפיזי זה החיים המלאים האמיתיים - ולא דבר אחד על חשבון על השני !! להתחיל לנתח כל אחד שלזה יש תסביך אמא ולזה יש תסביך אבא וכל הדברים - מי מינה אותך לעשות את זה ? אני אומר את זה לא מתוך ביקורת או כעס כלפייך חס וחלילה - אלא כי גם אני כזה..... לפעמים משתמש בתירוץ לפחדים שלי במסווה של "אני חכם וחקרתי לעומק לכן אני יודע מה נכון ומאיפה דברים באים"... אם הזמן למדתי להכיר באמת - אני אמנם חכם ואני יודע את זה - ואני חושב עמוק וכו'....... אבל לא תמיד צריך לחשוב עמוק.. מחשבות עמוקות יותר מידי בדרך כלל באות כמנגנון פיצוי על דימוי עצמי נמוך וחוסר בטחון ו/או ניתוק רגשי חלקי/ או מלא מעצמך..... אם אני רואה ברחוב אפילו מישהו שווה שנראית טוב - פיזית בא לי עליה........ אז מה אני צריך להגיד לעצמי ? "שחר, תרגע - אתה לא חיה - אתה בן אדם....תכיר אותה קודם ? " שטויות !!!! הענין שלי בבחורה הוא פיזי - ואולי גם היא מרגישה ככה כמוני ...? יכול להיות ???? אם שמים את כל הדעות והדפוסים בצד - ואנשים היו יכולים להיות כנים עם עצמם לחלוטין בכל המישורים - גם פיזי,נפשי רגשי ורוחני... ומהמקום הכנה הזה לתקשר אחד עם השני ולחוות נתינה וקבלה בכל תחום - כל העולם הזה היה תקין........ אוי לאדם חסר הבטחון שזקוק לאישורים ולדעתם של אנשים אחרים שסביר להניח חסרי בטחון כמוהו - או בעלי דעה שונה ממנו..... העזרה היחידה שאנשים יכולים לספק אחד לשני אם הם מסוגלים - היא בלנסות לזהות מה נכון באמת לצד השני....(כשהוא לא הכי מודע לזה או בספק לגבי זה) - ולחזק את זה אצלו ככל שניתן - בלי קשר לדיעה האישית שלהם !!! זה נקרא חבר אמיתי

עשהאל9

New member
אני מניח שזה ענין של נסיון והתנסות

אני מבין את מה שאתם כותבים, כי אני מכיר את זה מין מהסתם (בתרתי משמע...) בתקופת הנערות ואחריה הייתי באותם נפתולי נפש שאתם מדברים עליהם, אבל ככל שרבו הקרקפות באמתחתי יותר לא הבנתי מה אני עושה עם עצמי. הרגשתי (להפתעתכם) מנוצל מיני ונפשית. גם כשהיו לי חברות (בהתאם לנורמות בחברה) לא ממש פרחתי או שהרגשתי שזה מוסיף משהו לצד הנפשי שלי. באיזשהו שלב החלטתי לזוז הצידה להסתכל על חיי ועל חיי אחרים. היו שהתחתנו משתי סיבות עקריות: כלכלית, ומשפחה - ונעלמו בתהום הנשיה. אחרים נשארו רק עם חברה ונאמנים. היו שהחזיקו חברה אבל רעו בשדות זרות... היו שלבשו את המעיל השחור (דת), היו שעטו את המעיל הורוד (חד מיניים), היו שהלכו על המעיל הכתום (ניו אייג'), היו שנבחר עבורם המעיל הלבן... ואני נשארתי לי בצד ומצאתי את עצמי פורח, עמוסי בעיסוקים למען עצמי, קורא המון, ומידי יומיים נפגש עם חברים (עם כל סוגי המעילים) מי לבירה ומי לשיחות ברומו של עולם, ומי כדי לתת לו/ה אוזן... נכון שמידי פעם אני צריך להוריד קרקפת אבל זה לא שונה מאוננות משוכללת. זה לא שאני כבר לא מאמין בזוגיות אבל אני זורם עם החיים בעדינות כלפי נפשי, ואם יבוא ברבור או פרגית על אותו גל - מה טוב. אבל בסדרי העדיפויות שלי זה לא משהו שמדיר שינה מעיניי. כשהייתי בהודו ראיתי צורות חיים שונות. יש אמנם נזירים נזיריים אבל יש גם הרבה נזירים פדופילים, פר הרבעה, הומואים וכו' וכו' הכל מעוגן שם בדת הילדותית (הינדו). אמנם בהתחלת הטיול אכן האמנתי שיש רק נזירים נזיריים שלמדו וילמדו אותי להשתחרר מהצרכים הבסיסיים. אבל פגשתי מכל מסוגים שציינתי והשיא היה מפגש עם קדוש מאזורי שמחכים בתור אליו עשרות אלפים - קדושתו נובעת מאורך הכלי שלו (48 ס"מ). צחקתי הרבה והשתחררתי למקטע הרוחני באחת. החלטתי להשאיר את ההינדו להודים וחזרתי לכלים ממוצעים

../images/Emo26.gifאני בתור גבר מצולק כן

אני בתור גבר מצולק , מצולק שנים של כאבים נפשיים ויסורייים בלתי פוסקים חושב שמגיע לי ולאנשים כמוני מגע של אהבה, מגע שיתן להם לילה אחד של אושר , כמו שהם בוחרים לרצות, הרי אם נולדנו לעולם הזה לפי התפיסה הדתית שלך בשני מינים נועדו גם לחוות אחד את השני אז גם לנו הגברים המצולקים מגיע פעם אחת משהו שאיין בו חולי שבשבילי זה אישה יפה ובריאה, אני 90 אחוז מהחיים שלי לאחרונה טובע במשהו חולה מכל מה שסביבי, אני, משפחה עבודה , תעסוקה, מחשבות , גוף, חברים, חברות בכל מקום יש חולי כי אני נמצא במסגרות האלו לטוב או לרע מגיע לי להנות מיופיה וגופה של אישה פעם אחת זו רק פנטזייה כמובן, חס וחלילה שום דבר לא בכוח פשוט זרמתי עם הפנטזיה של איש חולה

אני בתור איש מצולק,,(עשה אל)

אני בתור גבר מצולק , מצולק שנים של כאבים נפשיים ויסורייים בלתי פוסקים חושב שמגיע לי ולאנשים כמוני מגע של אהבה, מגע שיתן להם לילה אחד של אושר , כמו שהם בוחרים לרצות, הרי אם נולדנו לעולם הזה לפי התפיסה הדתית שלך בשני מינים נועדו גם לחוות אחד את השני אז גם לנו הגברים המצולקים מגיע פעם אחת משהו שאיין בו חולי שבשבילי זה אישה יפה ובריאה, אני 90 אחוז מהחיים שלי לאחרונה טובע במשהו חולה מכל מה שסביבי, אני, משפחה עבודה , תעסוקה, מחשבות , גוף, חברים, חברות בכל מקום יש חולי כי אני נמצא במסגרות האלו לטוב או לרע מגיע לי להנות מיופיה וגופה של אישה פעם אחת זו רק פנטזייה כמובן, חס וחלילה שום דבר לא בכוח פשוט זרמתי עם הפנטזיה של איש חולה

snoopytush

New member
זה נשמע ממש שובינסטי

איזה שטויות! איזו שנאת נשים. מה שאתה אומר על נשים אני יכולה להגיד כאילו זה נכון על גברים בצורה אחרת ופוגעת לא פחות: שהם מונעים מרגשי נחיתות מול האישה אם הם חושבים ולכן הם רוצים לשלוט בה ולדכא את רוחה שתרגיש קטנה ומסכנה. אם הם תלותיים הם כמו סמרטוט והם חסרי עומק רגשי , רק אישה יכולה להבין אישה. כל מה שיש להם בראש זה סקס. והם טובים רק לחתונה לפרנוס המשפחה, כי מה לעשות שבחברה הפטריאכלית שלנו הם מרוויחים יותר... לא נעים לשמוע נכון? אז תפסיק להגיד דברים פוגעים על נשים!

רפיהו

New member
אני לא שובניטס ולא שונא נשים

אני מדבר על כך שהחברה שלנו מאוד שמרנית ושובניסטית ולכן מונעים מנשים להינות, אני האחרון בעולם שיהיה שובניסט

חיחי

איזה נושך כריות.. טוב ועכשיו ברצינות , אם אתה באמת חושב ככה אין סיבה שמישהי תמשך אליך? . ואם לא הבנת למה יגיבו אליך כשובניסט.. ובכן , הכללות .. הכללות. לא שלי אכפת :) . בקיצור, אם אתה מרגיש שאתה טוב מדי ומאמין בסיפור של נשים נמשכות לבחור הרע שבסביבה , אז קו המחשבה הבריא שאתה מטפח הוא בדיוק הפתח לשינוי והפיכה לנאד מסריח :) בהצלחה

ישראל אני אמיתי גלוי וישיר והאמת בתחנה מרכזית

אתה יכל לקנות רוסיה בת 23 שתתן לך מה שאתה רוצה למה לחפש פה? בחורות פה נרתעות מהצל של עצמן ככה זה הישראליות.

לא הבנתי אותך

אתה נגד בנות ששומרות את עצמן ולא נכנסות למיטה עם כל גבר שנקרא בדרכן??
איך אפשר להנות ממין מזדמן אם הוא לא מכיל בתוכו רגשות? מה שעושה סקס לסקסטוב זה הרגשות הרצון והתשוקה להיות עם אותו בן אדם ,שהוא הרבה מעבר למשיכה בעקבות מראה חיצוני אתה מסתכל אחרים איך הם מצליחים ואתהלא,מה עושה אותך יותר ראוי מאחרים? עצם זה שאתה מסתכל על היופי החיצוני כגורם מכריע ומתייחס למין כאל מצרך זול,כנראה זו אחתהסיבותשלא מצליח לך ואתה כנראה אוכל חרא.

למעלה