הכל פיסי.

Bassman

New member
הכל פיסי.

מה זה אהבה? חומרים כימיים שרצים במוח. אלכוהול יכול לתת אותה תחושה. הכל פיסי. אם טוב לי זה כי אני שומע מוזיקה טובה עם האוזניים, רואה תוכנית טובה עם העיניים ומזיין איזה כוסית עם הזין. אין נפש, אין אלוהים. הכל פיסי. ורד בול וודקה.

the mnm factor

New member
לא נכון, יש לי רגשות כלפייך ארבל...

טוב, נכנס טיפה לדיון: איך הגעת למסקנה שהכל פיסי? רגש לא יכול להיות פיסי... הוא יכול להיות מובע בצורה פיסית... אבל הוא עצמו לא פיסי. אמונה היא לא פיסית. תקווה היא לא פיסית. החיים, ארבל, הם לא פיסים.

KarenTheGoddess

New member
האמת שלא,

רגשות הן תוצאה של פיסיולוגיה ושל חומרים מסוימים בגוף. אבל מה מעורר את הפרשת אותם החומרים בגוף? זה משהו שלא ידוע לאדם עדיין, וזה לדעתי מוכיח שרגשות הם אומנם חומרים, אבל הם לא תוצאה רק של זה.

the mnm factor

New member
רגשות אולי

ותקווה? תקווה היא לא פעולה של הפרשות... זה יצר שהאדם יצר- יצר שאי אפשר להסביר... יצר שמחזיק אותנו בחיים בלי שנדע מהו. ואמונה? אמונה היא ההיפך הגמור מפיסיות- כי היא מתבססת על דברים לא מוכחים ומסבירה לנו איך עובדים דברים שאנחנו לא יודעים עובדתית איך להסביר. ונשמה? האם אתם כל כך חומריים וכל כך יהירים שתגידו עכשיו שאין כזה דבר? שגם זה עוד דבר פיסי? אני גם לא מוכן להאמין שאהבה (או לחילופין רגש) היא כולה חומרים כימיים במח, זה מעבר לזה- ואף ביולוג לא יוכל להוכיח לי אחרת... כי ככה אני מאמין (וכאמור, אמונה היא משהו בלתי ניתן להמחשה- כי היא לא פיסית ולא שום דבר הקשור לפיסיות). יש דברים בחיים שעדיף לא להסביר- שעדיף שישארו בחשכה... יש דברים שהאדם לא ידע לעולם, זה יהיר וטפשי לנסות להגדיר את החיים בצורה כל כך פשטנית- ואני לא מוכן לקבל את זה. תודה

Bassman

New member
הפרשות.

ואפשר להסביר מאיפה הן נובעות. פעולות התאים הטבעיות גורמות להרגשות מסויימות. גורם סביבתי חיצוני גורם לאותם תאים לפעול בדרך כלשהי.

Holy Crap

New member
אתה היהיר לא אנחנו

אתה שמחזיק מעצמך יותר מבעל חיים פשוט ומבוסס פחמן מה הפוזה שלך זה שנפל הפור והמח שלך גדול משל שאר החיות לא אומר שאתה מיוחד סתם יש לך שכל להבין מה אתה אבל הפיגור שלך גרם לך לבחור בלהאליל את עצמך אתה פלצני בדיוק כמו כל מכרסם שגר לך בקאנטים של הבית ונשמה לדגים יש יותר נשמה ממה שלך יש

the mnm factor

New member
אתה עלוב עידו

אם אתה חושב שמדע נותן לך ידע מוגמר. מדע נותן לך ידע, יחסי לתקופה. אתה בן אדם שפתוח רק לדבר אחד- לעובדות... לא רואה שתמיד, מעבר לכל עובדה מסתתרת עוד שאלה. אתה מחפש את התשובה, אני מחפש את השאלה שאחרי התשובה שלך. אתה משחק אותה כאילו לכולם יש פוזה חוץ ממך- אתה מלא פוזה! משחק אותה ילד רע-שוביניסט-אישמדע-ממורמר... כשבעצם אתה סתם בן אדם חסר כל שמחת חיים שחושב שהוא יודע הכל כולל כמה נשמה יש לי או כמה אני מלא פוזה.

the mnm factor

New member
אגב, הדיון הזה הסתיים מבחינתי מזמן.

אתה מוזמן לקלל אותי חופשי... בצורה הכאילו צינית מצחיקה שלך.

Holy Crap

New member
נו די יא בכיין

לחיות בשאלה זה מגעיל מה אם ומה אם וגם כשאומרים לך משהו אתה תוהה אם יש אמת אחרת בחייך

the mnm factor

New member
זכותך להאמין בזה

ואני מכבד את זה. אז תכבד את דרך החיים שלי. ופה נגמר הדיון.

Holy Crap

New member
אה

אז תגיד חשבתי שסתם להתנגח בכיף שיהיה לך בנאדם בחיים לא כופה דעות

the mnm factor

New member
מה פתאום.. אם הייתי רוצה סתם להתנגח

הייתי מזמין אותך לפורום התנתקות...

Holy Crap

New member
לא יודע איפה זה

לא חושב גם שאתברג זה לא כל כך משנה לי מה שהולך שם