הכל משתנה אצלנו השנה - לטובה.

yaelhul

New member
הכל משתנה אצלנו השנה - לטובה.

התגעגעתי אז באתי. חודשים שלמים יכולים לעבור עלי בקריאה מרפרפת פה, ולכתוב אני פשוט לא מספיקה, מה גם שדי התכנסתי לי בקונכיה בשנה האחרונה. אצלנו המון שינויים - יובל ועומר נכנסו כל אחד לגן חדש: עומר לגן רגיל במושב ויובל לגן תקשורתי בקיבוץ סמוך. עמיתי כבר בן 8 חדשים, זוחל ומחבל בכל הבית עם חיוכים מאוזן אוזן ומקסים את כל רואיו. ואני - אחרי שנים של שהיה בחו"ל כ"אשתו של" ושלוש+ שנים של תינוקות, חיתולים והנקות, נרשמתי היום ללימודים להשלמת התואר שלי, ואני כל כך מאושרת !!! רציתי שתדעו. יעל

Gali1973

New member
ואוו, איזה יופי

עכשיו אנחנו יודעים...שטוב לך. בהצלחה בכל החזיתות.

עמית@

New member
איזה יופי! במה התואר?

איזו הרגשה נהדרת לקראת שנים של הפעלת השכל

yaelhul

New member
בחינוך מיוחד, ורק שנה להפעלת

השכל. נשארו לי מעט חובות לתואר. אם ילך - נראה מה הלאה. יעל

יעלי - אני כל כך שמחה על העדכון

שרק ימשיך כך... שעומר ימשיך לפרוח, שיובלי ימשיך להתקדם ושעמית ימשיך לחבל בכל הבית
ושאת תסיימי את התואר ! ב-ה-צ-ל-ח-ה

anguly

New member
איזה יופי!

מאחלת לך שנת לימודים מוצלחת
ונשמע שגם שאר הדברים זורמים היטב וזה מאד משמח לשמוע!

גוליגל

New member
איזה יופי!

עדכון מלבב ממש. שימשיך ככה. איזה כיף לך שאת חוזרת ללמוד! במה התואר?

yaelhul

New member
בחינוך מיוחד.

יש לי רק שנה עם קורסים ספורים לסיום התואר, רק שמאז שהתחלתי עבר הרבה זמן ועכשיו אני יודעת במה מדובר מיד ראשונה, כיוון שהחינוך המיוחד נכנס אלי הביתה בדלת הראשית... יעל

osi28

New member
יעל, שיהיה לך בהצלחה בלימודים!

טוב שאת מפרגנת לעצמך-זה חשוב! איך הלימודים ישתלבו עם הילדים? יש עזרה?

yaelhul

New member
יש עזרה צמודה בבית ובנוסף

הלימודים יהיו בשעות בהן הילדים (אמורים להיות) בגן. מקווה שלא יהיו השנה מחלות ללא הפסקה כמו בשנה שעברה ושאני אכן אצליח ללמוד. בכל מקרה אין לי הרבה שעות לימודים בפועל. אני צופה שהקושי יהיה בשעות שאצטרך להשקיע בבית. תודה. יעל

כמה אני שמחה לראות אותך פה ../images/Emo24.gif

וכמה אני שמחה שאת באה עם בשורות טובות. שיהיה בהצלחה בלימודים!

Navva

New member
יעל, ברוכה השבה ו../images/Emo50.gif

כיף לקרוא כזו הודעה אופטימית. יופי שאת חוזרת ללמודים, ומאפשרת לעצמך להיות את עצמך לא רק אם ורעיה. מאחלת שנת לימודים פוריה לעומר ויובל וגם לך. לעמית שנת התפתחות לעומר. בתור מי שהשנה נמנים על "הפציינטים" של החינוך המיוחד (אבל light, גן שפתי/אבחוני/טיפולי, עדין לא הבנתי מה הכותרת המדויקת.), מאחלת לך הצלחה בלימודים ובעיקר אח"כ במעשה, שתוכלי גם לממש בבית. יהיה נחמד גם לפגוש אתכם במפגשים הבאים. נאוה

לבנה123

New member
יופי של עדכון!

בהצלחה בסיום התואר - שנה להשלמה? זה נשמע יופי!

neta2

New member
איזה עדכון נפלא../images/Emo13.gif שרק תמשיכי

להיות מאושרת. מזל-טוב להרשמה ללימודים. ובהצלחה לילדים בגנים.

כצי

New member
אח איזה נפלא

מזמן לא שמעתי מישהו שאומר ככה מכל הלב "אני כל כך מאושרת"!!! שימחת אותי. שמחה מאוד מאוד בשבילך וגאה בך על היוזמה לקום ולחזור ללימודים. פשוט נפלא. סחטיקה. בהצלחה ותהני. טוב לראות אותך פה.

ligo

New member
חולית.

כאלה עדכונים כיף לקרוא. כל הכבוד על הצעד האמיץ של הרשמה ללימודים
(אני אפילו לא מעיזה לחלום עכשיו על תואר שני...) שרק ימשיך להיות טוב!

למעלה