הכל טוב ויפה אבל...

• פותח הנושא anety
  • פורסם בתאריך

anety

New member
הכל טוב ויפה אבל...

הכל טוב ויפה, הרעיונות, המחשבות, הכל, באמת. אני מאמינה שכל אחד חושב ככה ורוצה שהדברים האלה יתמששו, אך בפועל אומר לך באכזבה, אולי משבירת אימון במערכת כולה, שרק מדברת ולא עושה, אינני מאמינה שהמצע שלכם תתבצע, תתגשם, וכל זה רק על כתוב ולא בטוח במעשים. כל מפלגה רק אומרת, כל אחת רק מבטיחה, אך כשמגיעים ליום אחרי הבחירות כפי שאתם אומרים, שום דבר לא השתנה... לפני כמה שנים אמרנו- ממשלה מושחטת, נבחר בגילמאים, הם לא מזיקים, ובסוף גילינו שגם שם לא נעשו דברים, ומעבר לזה גם מרמים ומושחטים לא פחות מכל השאר, וביבי- הליכוד, שיודע לדבר, להציג והכל אבל בפועל גרם לעוני להיות יותר עני ממה שהוא ולעשירים להיות עשירים יותר ממה שהם, ולנשים חד הורית לסבול יותר, ושלא נדבר על השקרים האישים שלו ועל כל השאר שעדיף לא נפתח, ובקשר לברק, גם ברק לא צדיק, גם על ברק יש לי הרבה מה לומר, וציפי לבני, עזבו אותי מהטענה שהיא אישה- כי אישה יכולה לא פחות מגבר, אבל גם עליה אין לי הרבה אמון- היא באה מקדימה... ושם בראש ובראשונה ראש השועלים,הלא הוא אולמרט. אז הכל נחמד ויפה, נראה כתוב יפה ופנטזיה שכל אחד, אבל בשביל שיחזור לי האמון, צריכים קודם להתממש דברים לפני שמדברים, תוכיחו, תראו, ואז תקבלו את הפתק שלכם ביושר וברצון- כי שינוי צריך פה, ומהר! מאחלת לכם הצלחה, סטודנטית שנה ראשונה לחינוך.

למעלה