הכל היה נפלא - ואז היא הגיעה - אשמח לקבל עצות בעיקר מגברים אבל כמובן שלא רק

זרדית

New member
לפני מספר חודשים התחלתי קשר עם אדם מסויים שיש ביננו פער גילאי די גדול (הוא מבוגר ממני). אני מודה שבהתחלה קצת התלבטתי אבל נוצר ביננו קליק מאוד חזק על ההתחלה ונראה היה שאני רק צריכה "להגיד כן" והוא שלי. בגלל שהיה לי מאוד כיף איתו אמרתי לעצמי שבגלל פער גילאים חבל לפספס לכן החלטתי שאני הולכת על זה.
אכן נוצר ביננו קשר רומנטי. אחד הדברים שהרגשתי שעבד אצלנו היה מצד אחד שתמיד כיף לנו ושיש צחוקים, יש תמיד על מה לדבר, יש סקס מצויין. ומצד שני היכולת שלי לתת לו גם את המרחב שלו. הבהרתי לו מהתחלה שמבחינתי הקשר עם הילדים שלו או עם החברים שלו מאוד חשוב לו וכמובן שנתתי לזה מקום. ניפגש בשישי בערב עם הילדים בלעדי? מבחינתי נהדר. נוסע לכמה ימים עם חברים - מעולה שיהנה! האמנתי ואני עדיין מאמינה שמרחב בזוגיות זה דבר חשוב והרגשתי שלצד הקשר הטוב שלנו הוא גם ידע להעריך את המרחב שאפשרתי בקשר.
לפני משהו כמו חודש הוא הזמין אותי להצטרף אליו לאיזה טיול - היה מאוד כיף והרגשתי שזה היה סוג של עליית מדרגה ביחסים ביננו.

אבל לפני שבועיים משהו קרה. פתאום שמתי לב שהוא קצת נעלם. גם בפעמים שהוא היה עסוק מאוד תמיד הוא הקפיד לסמס לי באמצע. אחרי כמה ימים שלא שמעתי ממנו שלחתי לו הודעה והתעניינתי באיזו פגישה חשובה שהייתה לו. באמצע היה יום אחד שנפגשנו בעבודה (יש יום אחד באמצע השבוע בו אנחנו נפגשים במסגרת העבודה) שם הוא היה מאוד לבבי איתי ונראה היה שהוא שמח לראות אותי. בסופ"ש גיששתי שוב בעדינות - הוא כתב לי שעבר שבועיים ממש עמוסים ומטורפים וששבוע הבא יחזור להיות נורמלי ואז נוכל לדבר.

קצת הפריע לי שהוא נעלם אבל אמרתי לעצמי לשחרר. לפעמים אנשים צריכים מרחב - למרות שהפריע לי - אמרתי שבהזדמנות אדבר איתו על זה.
ואז ערב אחד הוא התקשר אלי. דיברנו איזה 15 דקות בטלפון, צחקנו הרבה (כרגיל) והשיחה זרמה והייתה נעימה. כאילו לא היה כלום. שאלתי אותו בהכי סבבה - "אז היו לך שבועיים מטורפים אה?" הוא ענה שכן - ואז פתאום הוסיף - יש איזה מישהי שהוא הכיר מפעם. תמיד הייתה ברקע שלו בחיים. גדלו באותו אזור וכ'. איך הוא קרא לזה? שנינו באנו מאותו הכפר. היא שנים חיה בחול ופתאום חזרה לארץ והפתיעה אותו. אמרתי אוקי, מה זה אומר לגבי? הוא ענה שהקשר ביננו נשאר אבל בלי סקס כי הוא חייב לבדוק האם לו ולה יש סיכוי. הוא הדגיש שאני חשובה לו ושהוא לא רוצה לוותר עלי בשום צורה אבל שהוא חייב לבדוק את זה איתה. הייתי בהלם. אמרתי לו שהוא זרק פצצה והוא השיב "אפילו לא רימון יד". כאילו הכל בסדר. שוב הדגיש כמה אני חשובה לו ושהוא לא מוכן לוותר עלינו.

מאז נשארתי פגועה ובהלם. לא רבנו אף פעם, אפילו מתחים לא היו. היה קשה לפספס שכיף לנו יחד - הוא בעצמו אמר את כל זה. באמת באמת שהיה טוב. הוא שם אותי על הולד כי כנראה רוצה לבדוק סוג של פנטזיה מהעבר. כאילו הפנים שטוב לו אבל חושב שאולי יש יותר טוב מזה.

אני מאוד מאוד שבורה ומלאת מחשבות. אני חושבת שזה לא נכון שאהיה ידידה שלו. לצערי אני צריכה לראות אותו אחת לשבוע בעבודה כך שהניתוק לא יהיה הרמתי.

בכנות - הכי בא לי שיחזור עם הזנב בין הרגליים.
נכון לעכשיו הוא בעיקר מתחנף (או מנקה לעצמו את המצפון) עם לייקים בפייסבוק.

אשמח לקבל כאן עצות, מחשבות, תובנות ומה לא.
גם דיברתי עם חברה טובה וחשבנו שלפעמים שיש פנטזיה גדולה מהעבר וכאילו מגשימים אותה - לרוב הפנטזיה יותר טובה מהמציאות - אשמח לשמוע גם מה אומרים על זה.

כתבתי עצות מגברים כי זקוקה ל"מוח ונקודת מבט גברית" אבל כמובן שגם נשים מוזמנות להגיב ולעזור.

תודה ענקית מראש,
זרדית

באמת שלא רוצה להוסיף עוד משקל על תחושת המועקה שאת בטח מרגישה אבל לי זה מרגיש כמו סוג של חוויה שממלאת מקום מזווית מבטו, משהו בסגנון של ״לא טוב היות אדם לבדו״ אז יאללה בואי נשתעשע יחד כשכנראה הוא מעולם לא הרגיש מחוייב עד הסוף לקשר וכנראה גם מעולם לא תכנן לקחת את זה יותר מידי קדימה, כייף לכם יד הסקס נהדר, צוחקים וקליל אז למה לשנות משהו שעובד טוב..
אסייג ואומר שאני לא איש מקצוע וזו תחושתי בלבד יכול מאד להיות שאני טועה.
בכל אופן אם יחזור עם הזנב בין הרגליים או לא את שנעשה אין להשיב

mיטלמן

Well-known member
לפני מספר חודשים התחלתי קשר עם אדם מסויים שיש ביננו פער גילאי די גדול (הוא מבוגר ממני). אני מודה שבהתחלה קצת התלבטתי אבל נוצר ביננו קליק מאוד חזק על ההתחלה ונראה היה שאני רק צריכה "להגיד כן" והוא שלי. בגלל שהיה לי מאוד כיף איתו אמרתי לעצמי שבגלל פער גילאים חבל לפספס לכן החלטתי שאני הולכת על זה.
אכן נוצר ביננו קשר רומנטי. אחד הדברים שהרגשתי שעבד אצלנו היה מצד אחד שתמיד כיף לנו ושיש צחוקים, יש תמיד על מה לדבר, יש סקס מצויין. ומצד שני היכולת שלי לתת לו גם את המרחב שלו. הבהרתי לו מהתחלה שמבחינתי הקשר עם הילדים שלו או עם החברים שלו מאוד חשוב לו וכמובן שנתתי לזה מקום. ניפגש בשישי בערב עם הילדים בלעדי? מבחינתי נהדר. נוסע לכמה ימים עם חברים - מעולה שיהנה! האמנתי ואני עדיין מאמינה שמרחב בזוגיות זה דבר חשוב והרגשתי שלצד הקשר הטוב שלנו הוא גם ידע להעריך את המרחב שאפשרתי בקשר.
לפני משהו כמו חודש הוא הזמין אותי להצטרף אליו לאיזה טיול - היה מאוד כיף והרגשתי שזה היה סוג של עליית מדרגה ביחסים ביננו.

אבל לפני שבועיים משהו קרה. פתאום שמתי לב שהוא קצת נעלם. גם בפעמים שהוא היה עסוק מאוד תמיד הוא הקפיד לסמס לי באמצע. אחרי כמה ימים שלא שמעתי ממנו שלחתי לו הודעה והתעניינתי באיזו פגישה חשובה שהייתה לו. באמצע היה יום אחד שנפגשנו בעבודה (יש יום אחד באמצע השבוע בו אנחנו נפגשים במסגרת העבודה) שם הוא היה מאוד לבבי איתי ונראה היה שהוא שמח לראות אותי. בסופ"ש גיששתי שוב בעדינות - הוא כתב לי שעבר שבועיים ממש עמוסים ומטורפים וששבוע הבא יחזור להיות נורמלי ואז נוכל לדבר.

קצת הפריע לי שהוא נעלם אבל אמרתי לעצמי לשחרר. לפעמים אנשים צריכים מרחב - למרות שהפריע לי - אמרתי שבהזדמנות אדבר איתו על זה.
ואז ערב אחד הוא התקשר אלי. דיברנו איזה 15 דקות בטלפון, צחקנו הרבה (כרגיל) והשיחה זרמה והייתה נעימה. כאילו לא היה כלום. שאלתי אותו בהכי סבבה - "אז היו לך שבועיים מטורפים אה?" הוא ענה שכן - ואז פתאום הוסיף - יש איזה מישהי שהוא הכיר מפעם. תמיד הייתה ברקע שלו בחיים. גדלו באותו אזור וכ'. איך הוא קרא לזה? שנינו באנו מאותו הכפר. היא שנים חיה בחול ופתאום חזרה לארץ והפתיעה אותו. אמרתי אוקי, מה זה אומר לגבי? הוא ענה שהקשר ביננו נשאר אבל בלי סקס כי הוא חייב לבדוק האם לו ולה יש סיכוי. הוא הדגיש שאני חשובה לו ושהוא לא רוצה לוותר עלי בשום צורה אבל שהוא חייב לבדוק את זה איתה. הייתי בהלם. אמרתי לו שהוא זרק פצצה והוא השיב "אפילו לא רימון יד". כאילו הכל בסדר. שוב הדגיש כמה אני חשובה לו ושהוא לא מוכן לוותר עלינו.

מאז נשארתי פגועה ובהלם. לא רבנו אף פעם, אפילו מתחים לא היו. היה קשה לפספס שכיף לנו יחד - הוא בעצמו אמר את כל זה. באמת באמת שהיה טוב. הוא שם אותי על הולד כי כנראה רוצה לבדוק סוג של פנטזיה מהעבר. כאילו הפנים שטוב לו אבל חושב שאולי יש יותר טוב מזה.

אני מאוד מאוד שבורה ומלאת מחשבות. אני חושבת שזה לא נכון שאהיה ידידה שלו. לצערי אני צריכה לראות אותו אחת לשבוע בעבודה כך שהניתוק לא יהיה הרמתי.

בכנות - הכי בא לי שיחזור עם הזנב בין הרגליים.
נכון לעכשיו הוא בעיקר מתחנף (או מנקה לעצמו את המצפון) עם לייקים בפייסבוק.

אשמח לקבל כאן עצות, מחשבות, תובנות ומה לא.
גם דיברתי עם חברה טובה וחשבנו שלפעמים שיש פנטזיה גדולה מהעבר וכאילו מגשימים אותה - לרוב הפנטזיה יותר טובה מהמציאות - אשמח לשמוע גם מה אומרים על זה.

כתבתי עצות מגברים כי זקוקה ל"מוח ונקודת מבט גברית" אבל כמובן שגם נשים מוזמנות להגיב ולעזור.

תודה ענקית מראש,
זרדית
ביום שישי ב- 20:02
Add bookmark
וואו תגובה נחרצת וחזקה.
הייתי צריכה לשמוע את זה.
המון תודה!

אחרונה שנפגשו היה חודש לפני שהתחיל איתי. שקלטה בפייסבוק שנרקם ביננו משהו כתבה לו בפייסבוק שהיא שמחה שהתחברנו והוא ענה שאני רק קולגה. בדיעבד גם הרגיז אותי קצת שהיא כאילו "אישרה לו" אותי.
בכל מקרה אם לפני הרגשתי כואבת מאז אני אפילו יותר. כולל זה שאני מדמיינת אותם שוכבים ומתמלאת בבחילה. זהו. הייתי צריכה לחלוק את זה וכמובן שאשמח לשמוע תגובות גם על זה

את ממשיכה לחטט בפצעים,
לא חבל?
קיבלת תשובות וגם רמזים ברורים.

מריוס זכריה

Member
מנהל
בשורה התחתונה, הגבר הזה, מבחינה זוגית, הוא טוטאל לוס.
גם אם הוא יחזור אליך עם הזנב בין הרגליים (נניח), זה יהיה רק עד ההידלקות/אקסית הבאה, שכגבר אני יכול להבטיח לך שבוא תבוא.

בדימוי, זה כמו לעשות עסקים עם מישהו ואז אחרי כמה חודשים הוא גונב ממך. אם תסלחי לו (כי יש לו סיפור קורע לב למה הוא היה צריך לגנוב ממך), ותמשיכי לעשות עסקים איתו - הרי שאין ספק שהגניבה הבאה קרובה ממש. ואז היא גם תהיה בסכום גדול יותר. מי שגנב ממך פעם, גם אם זו "רק" גניבת דעת, יהיה ממש לא חכם להמשיך לעשות כל עסק שהוא איתו. עסקים עושים רק עם אנשים ישרים. לא ככה?

המבחן שלך עכשיו הוא כמה את חזקה. אם את חזקה, את תחתכי אותו מחייך, לא ידיד ולא בטיח. פעם בשבוע נפגשים בעבודה? אוקיי. מפגש קר וענייני. נקסט.

אם תהיי פחות חזקה, תשלמי בריבית בדריבית.

ולהבא, תקפידי ללכת רק עם גברים אמינים שלא עושים שטיקים.

ועוד הערה לסיום, על המשפט שכתבת: "הוא הזמין אותי להצטרף אליו לאיזה טיול - היה מאוד כיף והרגשתי שזה היה סוג של עליית מדרגה ביחסים ביננו."
אז אם אחרי כמה חודשים טיול משותף זו עליית מדרגה, דעי לך שזה היה קשר שטחי ביותר. בכמה חודשים אנשים אמורים להיות הרבה הרבה יותר קרובים מזה.

ולגבי צחוקים וסקס טוב: אם את רואה כל מיני ריאליטי כמו חתונמי, אולי הבחנת שלגבר אין שום בעייה לצחוק עם בחורה ולשכב איתה כמה חודשים, ואז להיעלם. לגברים (בממוצע) אכן יש יכולת להנות עם אישה ולא להיקשר. התקדמות של קשר צריכה להבחן בדברים רציניים יותר מצחוק, סקס וטיול. אמורים להרגיש קירבה עמוקה, מחוייבות, השקעה רבה, נתינה, בטחון עמוק. אלו הסממנים של "מדרגות" בקשר.

זרדית

New member
וואו תגובה נחרצת וחזקה.
הייתי צריכה לשמוע את זה.
המון תודה!

in bal1

Well-known member
נסי להתרכז בלמצוא זוגיות חדשה. רק לא הבנתי הוא נשוי? כתבת על הילדים שלו. אם שניכם ללא בני זוג חוקיים, לא הבנתי למה היה לו הצורך לבלות עם חברים לבד?
לגבי הילדים אולי חשב שמוקדם מדי להכיר לך.
מאחלת לך שתמצאי זוגיות חדשה ותתנו ספייס אחד לשני בגבולות הטעם הטוב.ושהגבר שתמצאי יכיר אותך לחברים שלו. ולא יעלם לשבועיים.

זרדית

New member
היי תודה על התגובה.
הוא היה גרוש ולא נשוי - אני יודעת מי זו גרושתו - אפילו די חיבבתי אותה.
לגבי החברים - יש ביננו פער גילאי מאוד גדול - לכן גם אני בעצמי הרגשתי שלא בטוח שאמצא כל כך את עצמי ליד החברים שלו. מאמינה שאם הקשר היה מעמיק נגיד לעוד חצי שנה הייתי מצפה שיכיר לי אותם כמו את הילדים שלו.
מה שכן - בהחלט מגיע לי זוגיות חדשה עם אדם שלא נעלם לשבועיים.

nothing but the truth

Well-known member
היי תודה על התגובה.
הוא היה גרוש ולא נשוי - אני יודעת מי זו גרושתו - אפילו די חיבבתי אותה.
לגבי החברים - יש ביננו פער גילאי מאוד גדול - לכן גם אני בעצמי הרגשתי שלא בטוח שאמצא כל כך את עצמי ליד החברים שלו. מאמינה שאם הקשר היה מעמיק נגיד לעוד חצי שנה הייתי מצפה שיכיר לי אותם כמו את הילדים שלו.
מה שכן - בהחלט מגיע לי זוגיות חדשה עם אדם שלא נעלם לשבועיים.

העניין זה לא רק פער גילאים, אלא פער בסטטוס ושלבי החיים. אני מבין שאת רווקה ללא, והוא כבר גרוש פלוס. יש סיכוי טוב שגם הצרכים/ציפיות שלך ממערכת זוגית שונים משלו, ולא רק משום שהוא גבר ואת אישה.
את כותבת על "לוותר עלינו" אבל מבחינתו הוא לא מוותר על משהו יותר מדי משמעותי. אם את מעוניינת ממש בהקמת משפחה, יהיה לך יותר סיכוי עם מישהו בסטטוס שלך. אם את סתם מחפשת מישהו לבילויים - זה באמת לא כל כך משנה.

מריוס זכריה

Member
מנהל
יש גרושים עם ילדים שבהחלט מחפשים להקים מחדש משפחה, ואף לגדל עוד ילד/ים בפרק ב', שאיתם הם יגורו.
אלא שהאנשים האלה מתנהגים אחרת לגמרי ממה שהגבר שלה התנהג. ואני לא מתכוון רק לזה שהוא יצא למסע טעימות אחרי כמה חודשים, אלא למצב מלכתחילה, שהוא מחזיק אותה מרחוק.

ומצד שני, גם רווקים יש המוווווון דושים שלא בנויים לזוגיות יציבה.

אז לסיכום, לדעתי לא המעמד האישי קובע אלא ההתנהגות: זוגית או לא זוגית?

nothing but the truth

Well-known member
יש מכל וכל, אבל לסטטוס ולשלב בחיים יש השפעה גם הגישה לזוגיות, גם אם אותו אדם מחפש זוגיות יציבה. כי אין דין פרק א' כדין פרק ב', ויכולים להיות לא מעט אנשים שגם אם מעוניינים בפרק ב' יציב, ממש לא מפריע להם להעביר את הזמן בלהשתעשע, כי הם ב mode אחר בחיים.
בנוסף שגרוש עם ילדים ,ובמיוחד עם מבוגר ממנה משמעותית (כנראה שהוא קרוב ל 50) בהסתברות גבוהה לא יהיה פרטנר פוטנציאלי להקמת משפחה. מסיבות של יעילות עדיף לה לא להיכנס למצבים כאלה מראש. אחרי שגם היא תהיה גרושה עם ילדים - סיפור אחר.

זרדית

New member
תודה לכולם/ן פה על התגובות.
חייבת להגיד שהגבתם ברצינות וזה ללא ספק חימם לי את הלב (וכשאני מרגישה מרוסקת נפשית זה בהחלט דבר נחוץ).
משתפת שבסופ"ש דיברתי עם איזו מכרה משותפת. מדובר במישהי שפעם הייתה חברה טובה שלי והיה ביננו פיצוץ. היום אנחנו סבבה. ראיתי בזמנו שהם חברים בפייסבוק והוא הציג את זה כאילו הקשר בינהם שטחי.
בקיצור אותה חברה בת 42 היום - ומסתבר שיש להם "קשר של סקס בלבד" מאז שהיא בת 25. כן הדגישה שבאמצע היו לו גם מערכות יחסים יותר רציניות ואז הם לא היו נפגשים. פעם אחרונה שנפגשו היה חודש לפני שהתחיל איתי. שקלטה בפייסבוק שנרקם ביננו משהו כתבה לו בפייסבוק שהיא שמחה שהתחברנו והוא ענה שאני רק קולגה. בדיעבד גם הרגיז אותי קצת שהיא כאילו "אישרה לו" אותי.
בכל מקרה אם לפני הרגשתי כואבת מאז אני אפילו יותר. כולל זה שאני מדמיינת אותם שוכבים ומתמלאת בבחילה. זהו. הייתי צריכה לחלוק את זה וכמובן שאשמח לשמוע תגובות גם על זה.

in bal1

Well-known member
חייבת להגיד שהגבתם ברצינות וזה ללא ספק חימם לי את הלב (וכשאני מרגישה מרוסקת נפשית זה בהחלט דבר נחוץ).
משתפת שבסופ"ש דיברתי עם איזו מכרה משותפת. מדובר במישהי שפעם הייתה חברה טובה שלי והיה ביננו פיצוץ. היום אנחנו סבבה. ראיתי בזמנו שהם חברים בפייסבוק והוא הציג את זה כאילו הקשר בינהם שטחי.
בקיצור אותה חברה בת 42 היום - ומסתבר שיש להם "קשר של סקס בלבד" מאז שהיא בת 25. כן הדגישה שבאמצע היו לו גם מערכות יחסים יותר רציניות ואז הם לא היו נפגשים. פעם אחרונה שנפגשו היה חודש לפני שהתחיל איתי. שקלטה בפייסבוק שנרקם ביננו משהו כתבה לו בפייסבוק שהיא שמחה שהתחברנו והוא ענה שאני רק קולגה. בדיעבד גם הרגיז אותי קצת שהיא כאילו "אישרה לו" אותי.
בכל מקרה אם לפני הרגשתי כואבת מאז אני אפילו יותר. כולל זה שאני מדמיינת אותם שוכבים ומתמלאת בבחילה. זהו. הייתי צריכה לחלוק את זה וכמובן שאשמח לשמוע תגובות גם על זה.
ברשתות החברתיות יש פלוסים אך גם הרבה מינוסים.הרי אם לא היה לך פייסבוק כלל לא היית יודעת שהוא איתה.
מציעה לך לצפות בסרט זרים מושלמים.לא אספר לך את עלילת הסרט.רק מה שכן אוכל לומר לך,שהמסקנה שלי מהסרט מה שלא יודעים לא כואב.
הוא אומר לך דברים שנוח לו לומר לך.והוא גם אומר לה דברים.
מתוקה תשתחררי מהבחור וחפשי מישהו טיפה יותר מכבד.

מריוס זכריה

Member
מנהל
פרידה זה כואב. ואכזבה גם כואב. והאמת גם כואבת.
אבל תזכרי שמכל זה את רק גדלה.

וכמובן, אם זה ירוק בחוץ, אדום בפנים ויש גרעינים של אבטיח - זה כנראה אבטיח (גם אם זה עושה קולות של בננה).

nothing but the truth

Well-known member
אני אסכם את זה שמכל חוויה (גם שלילית) אפשר ללמוד, ואני מקווה שבזכות ההתנסות הזאת תדעי טוב יותר לזהות בחור שמתאים לך.

למעלה