הכל בגללכם...

• פותח הנושא jello
  • פורסם בתאריך

jello

New member
הכל בגללכם...

ההרגשה החזקה הזו שיש איחוד באוויר... הביאה אותי אליכם לפני כחודש... מאז... ההרגשה הולכת ומתחזקת... לאחר זמן מה שהזנחתי את משינה... חזרתי אליהם בגדול..( הם בעצם אף פעם לא עזבו) אתמול, נברתי בקלטות הוידאו ומצאתי תוכנית שהקלטתי, שנקראת מה נשמשינה. תוכנית ששודרה בערוץ הראשון אחרי שהוקלט גבירותי ורבותי. מישהו מכיר? מישהו זוכר? העיפו אותי אחורה בכמה שנים עם קליפים הזויים ומופלאים מתוך זהו זה... בינהם: עתיד מתוק ( על הקטנוע וחליפות צלילה) שלח לי מלאך ( הפרוע ביותר... מחופשים לחיות...מייקל בתור מלאך) אניגודין...( על ספינת פיראטים) דוקטור קליני ( שרוטים ללא היכר) בלדה לסוכן כפול...( איגי עם שפם ותרבוש) ואנחנו שניים ...( הצ´לו ברקע) בדרך אל הים...( "אמא , מה הם עושים בתוך האקווריום?" כך בתי הקטנה) מתגעגעת אליכם כל כך... נ.ב. עד היום אני לא מסוגלת לשמוע את השיר האחרון באלבום ההופעה... מגיע שיר 18 הופ מעבירה

jello

New member
חחחחח היית צריך...

לראות אותנו.... רוקדים קופצים... גם הקטנה כבר מפזמת את השירים... רוצה עוד משהו? בדיסק של ההופעה... בשיר אופטיקאי מדופלם... יש קטע שבו שלומי מתגרה בקהל... במקום לנגן הוא שותק... וכולם מזמזמים את המנגינה במקומו... בשבילי.. הקטע הזה... כמו חצי גמירה.... זוכרת שהיה עושה את זה בהופעות...היינו משתגעים.... מושך מושך מושך .... עד ש.... חחחחחחח נראה לי התבלבלתי בפורום.... ותודה על התגובה

N a V e

New member
חחחחח

כן אני מכיר את הקטע הזה בדיסק של ההופעה...זה מצחיק...

feedback

New member
זוכר גם זוכר

אהוד מנור היה המנחה, נכון????. בפתיח של התכנית הם התפרצו מתוך מן כאלה דמויות מקרטון... ואין, אין על הקליפ של אניגודין .איך שהם נלחמים אחד בשני ומייקל זורק את כולם למים... אתם זוכרים שיש קליפים גם ל: ברחובות שלנו- כולם בתוך ענן עשן והכל מסביב לבן לגמרי ויובל עם כובע בוקרים (בקרוב ב"סוף עונת התפוזים") אהובתי- לא משהו מיוחד, כולם לובשים חליפות ערב אפורות ריקוד המכונה- רוכבים על גמלים בנגב ועומדים בתוך בור רכבת לילה לקהיר- שלומי, איגי ומייקל במופע דראג!!!!!!! שלג צח- נוסעים במכונית אדומה עם גג נפתח ויורד "שלג" מנייר בטח יש עוד כמה שכבר הספקתי לשכוח...

למעלה