הכלוב החדש שלי

Sweet Fantasy

New member
הכלוב החדש שלי ../images/Emo13.gif

ז"א של התוכונים שלי
הוא עדיין "בשיפוץ" המקלות שם מאולתרים לחלוטין וכך גם כלי המים והאוכל (יש רק כלי אחד לאוכל כרגע, אבל הוא דיי גדול) בימים הקרובים אני אקנה עוד דברים שמתאימים יותר לכלוב כזה, יש למישהו טיפים? כמו כן אין מספיק תאי הטלה גם זה יטופל.. ודבר אחרון, מישהו יודע אולי איפה משיגים גזע + ענפים לכלוב?

סוף... סוף....

איזה יופי לראות כלוב תעופה חיצוני.. שהיה בשעה טובה
אל תקני מקלות.. תחפשי באזור עצי פקאן, אקליפטוס או הדרים ותחתכי ענפים - אני בטוח שיש האזור שלכם (אם אין אני אשלח לך בדואר
) תאי הטלה צריך לפחות תא וחצי לזוג ציפורים.. אוהד

ועוד דבר קטן וחשוב

כלוב צריך להיות סגור ב2/3 מגודלו.. זאת אומרת גב סגור וצדדים סוגרים 2/3.. בחורף יש שסוגרים יותר...

Sweet Fantasy

New member
כן כמובן

גם זה יטופל.. בקשר לתאים אני יודעת אבל עד עכשיו לא היה לי איפה לשים כ"כ הרבה תאים אז אין לי, בשבת אולי נסע לקאסם לקנות שם כמה (שמעתי שצריך להביא שומר לאוטו
) בקשר למקלות, לא התכוונתי לקנות, אני רוצה ענפים טבעיים אבל עם גזע, יודע על מה אני מדברת?

er8234

New member
חבל שלא אמרת לי לפני יומיים. ../images/Emo6.gif

בדיוק ניסרנו את עץ הפקאן בחצר,חבל.

er8234

New member
אה ותתחדשי על הכלוב!

כלוב יפה (דומה לזה של הדררות שלי)

danielia1

New member
לדעתי בלבד, תאים ליד הדלת , לא מתאי

ם. אני חושב שעדיף על הקיר האחורי או הימני. כלוב מושקע עם הרבה פוטנציאל....

danielia1

New member
שטח מת לצורך פתיחת הדלתות

רצוי שיהיו במקום "שקט" יחסית . שאת לא עוברת שם כל פעם . לשים את כולם בשורה אחת בגובה 7 ס"מ מתחת לגג. שיהיה אחיד מבחינת התוכים כדי שלא יריבו.." שלי יותר גבוהה"
...
ם הם אוהבים לעמוד על התא.

Sweet Fantasy

New member
זה לא מפריע ,אם יהיו בעיות אני אזיז

זה לא כזה קרוב, וזה בצד, בצתב כיום אני יותר קרובה אליהם לתאי הטלה שאני יושבת ליד הכלובים הקטנים מאשר עכשיו, הרי אני נכנסת פעם ב.. אני לא חושבת שצריכה להיות בעיה עם המיקום.

yantur

New member
לגבי הכלוב....

מה גודלו של הכלוב והאם יש בו כמה כלובים קטנים יותר? וכמה תוכים אפשר לאכלס בו או בהם במידה ויש כמה כלובים? ואם אפשר לדעת בבקשה מי מה עשויה התקרה ומי מה עשוי החלק התחתון (הקרקע)?

Sweet Fantasy

New member
למה שיהיו כמה כלובים?

גודל הכלוב הוא 2*2*1 ואפשר לאכלס בו להקה דיי גדולה, לא סגורה על מספר. הריצפה עשויה מפח והתקרה מרשת כמו כל הכלוב ומעל הרשת החומר הזה שכתי את שמו.

yantur

New member
זה מה שאני לפחות מתכננן לעשות...

הכלוב שאני מתכננן לבנות הוא: גובה- 1.8 מטר רוחב- 1 מטר אורך- 2.5 מטר באמצע של הכלוב דלת ברוחב של חצי מטר וגובה של הדלת 1.8 מטר (גובה הכלוב) - שזה בעצם משמש כדלת כפולה ל-6 כלובים. כאשר אני אכנס לתוך הכלוב דרך הדלת הכפולה יהיה לכל כלוב דלת. בכל צד של הדלת הכפולה הגדולה ישנם 3 כלובים וכל כלוב בגודל הבא: רוחב- מטר אורך- מטר גובה- 60 ס"מ ולכל כלוב שכזה יהיו 5-6 תאי הטלה.

למעלה