הכלב הלך לאיבוד ? FindMyPet ימצא אותו בשנייה

עומר TT

New member
הקונספט הוא

בדיוק אותו הקונספט כמו המוצרים שיש בהודעות מתחתי (ובעוד מקומות, חיפוש גוגל על gps dog collar מראה שיש מספר חברות שמציעות את זה), רק בתוספת פתרון טכני שמייתר את ההתעסקות בהטענה והשאלה התמידית האם זה מוטען או לא.

יש חברה ישראלית שעושה את זה

הכלב שלי כבר למעלה משנה עם GPS על הקולר
מטעינים בערך פעם ב 3 שבועות, הוא מתריע שהסוללה חלשה
אפשר למצוא דרך הטלפון אם יש לך סמארטפון או דרך המחשב אם לא
משלמים מנוי חודשי כמה עשרות שקלים לפי חבילה לבחירתך
אני לא רוצה לעשות פרסומת אז לא אגיד את שם החברה
אני קניתי דרכם את המכשיר די ביוקר אבל אפשר למצוא באי ביי ולבקש מהם רק את הסים ולעשות מנוי, זה יעלה רבע מחיר.

בהצלחה!

עמית184

New member
מה זה "רבע מחיר"? סדרי גודל של? כמה?

וכמה המכשיר עולה בארץ? וכמה עולה המנוי? לשנה?

אני עשיתי מנוי של 30 שקל לחודש

זה לפי כמה קריאות אתה מוציא, אבל כמובן שכל עוד הכלב לא נעלם זה סתם למשחק....
המכשיר שלהם עולה 600 (ככה עלי לי, אולי השתנה, לא בדקתי), ואפשר לקנות ב 40-50 או יותר, תלוי בך.
הם נותנים כמובן אחריות לשנה אם אתה קונה בארץ.
זה מכשיר שאגב, יש אפשרות להתקין ברכב שלך עם ערכה שמתחברת לחשמל שלו, זה מתאים לכלים כמו אופנוע\טרקטורון, שאין להם אפשרות לאיתוראן, אתה מחביא את זה איפשהו שלא מחפשים ויכול לדעת איפה הוא.

וזה חוסך הרבה כאב לב שלמדתי על בשרי

עדיף לשלם מראש מאשר להגיד - אני מוכנה לשלם כל מחיר רק שיחזור אלי הכלב.

עמית184

New member
לגמרי!

עמית184

New member
ואם הכלב לא נמצא ולא נאסף ע"י מישהו?

ואם מדובר בכלב פחדן או חששן שלא מאפשר לזרים לגשת אליו כדי לקרוא את המספר? ואם הכלב אבד בפארק או בחורשה או בטבע?

ואם חס וחלילה הכלב נלקח שלא על מנת להשיבו?

אני מסכים שתג עם מספר טלפון זה דבר הכרחי. הכרחי! אפליקציה שמקליפציה, אין כמו טוש שחור ומספר טלפון גדול וברור, אבל יש גם מקרים שבהם הכלב לא מאפשר שיתקרבו אליו, או שהוא אבד באיזור שאין בו אנשים (פיקניק, קמפינג וכד'), אז בהחלט יש לאפשרות לאתר את הכלב כמו באמצעות איתוראן משמעות.

עמית184

New member
אז אולי אני לא הבנתי משהו - למיטב הבנתי

התג מהווה סוג של שבב שמשדר היכן הוא נמצא. כמו מערכת איתוראן. ללא שום תלות בגורם שלישי שאולי ימצא את הכלב ואולי לא, אולי יסרוק ואולי לא. זה מה שאני הבנתי. האיתור אמור להתקיים בין הכלב לבין בעליו בלבד, תוך הסתייעות במערכת האיתור. לא?

זה לא מה שאני הבנתי

למיטב הבנתי זה סה"כ תג עם ברקוד, שאם אתה סורק בעזרת הסמארטפון אתה מקבל את פרטי הכלב (ועל הדרך זה שולח מידע לבעל התג, שזה היתרון היחיד והממש לא משמעותי לדעתי).

עמית184

New member
בקריאה חוזרת ומדוקדקת, נדמה לי שאתה צודק

בקיצור, אין תחליף לטוש שחור ומספר טלפון - תג, תגית או סתם על קולר הבד!

הכי פשוט שיש והכי יעיל שיש.

אלא אם זה יהיה מוצר שבאמת משולב GPS, שאגב בדיקה ברשת הראתה שיש כמה מוצרים כאלה.

ליאת59

New member
מה הבעיה להדפיס תג QR בבית?

למי שלא מכיר, זה פשוט קוד שכאשר הוא נקרא ע"י אפליקציה מיוחדת הוא יכול לתת פרטים או לבצע פעולות. במקרה הזה הוא נותן את הפרטים של בעל הכלב ומבצע פעולה שהיא שליחת מייל / הודעה בפורט כלשהו לבעל הכלב. זה אפשרי לביצוע היום בכל בית..

למעלה