הכי הכי בפורוםP:

חצילע

New member
הכי הכי בפורוםP:

כי ממש משעמם לי,וכל היום ישבתי כמו מקרוני על הספר בהיסטוריה. [מה ניהיה ממני?!] ככה אני אתן לכם קטגוריות[כפרעליי] ואתם תענו.[דע] לכל קטגורייה אפשר יותר מאחד P: הכי מצחיק בפורום: הכי אופטימי: הכי פסימי: הכי נדיב: הכי מבין: הכי חשאי:
הכי מטוטמם: הכי טנבל: הכי מוזר: הכי פקצע: הכי ערס: הכי חוחו: מישהו שהכי הכי [רציתי לשאול את השאלה הזאת וזה לא קשור להכי אז שמתי הכיP:] רציתם להכיר מפה אבל לא כ"כ יצא לכם? הכי חכם: זה עם הכינוי הכי מוזר: נגמרו לי השאלות, אתם יכולים להוסיף קטגוריות וכאלה;[

לילילילילילילילי

הכי מצחיק בפורום: אסי {קרן} הכי אופטימי:לוידעת הכי פסימי:לוידעת הכי נדיב: לוידעת הכי מבין:אני! הכי חשאי: <-- הוא.. ושירה הכי מטוטמם:אני.. הכי טנבל:את! הכי מוזר:dirty boots. מי לא אוהב בובספוג?! הכי פקצע:את! {סתם..} הכי ערס:לוידעתהכי חוחו:את ואסי מישהו שהכי הכי רציתם להכיר מפה אבל לא כ"כ יצא לכם? כולם! הכי חכם:tamar brandy {תמר} וdirty boots זה עם הכינוי הכי מוזר: פרקשון {עידן} ו..זהו!

tamar brandy

New member
חחחח איזה מאגניב../images/Emo45.gif ../images/Emo163.gif"בוב"

הכי מצחיק בפורום: אמממ כרגע נועם
הכי אופטימי: גלעד הכי פסימי: לודעת הכי נדיב: קרן, נונת הרבה
הכי מבין: כולם
הכי חשאי: חע אפשר לחשוב איזה פורום זה
הכי מטוטמם: נועםםםם
מי לעזעזאל יכול להעלות על דעתו שבוב הוא גבינצ? הכי טנבל: אלון הכי מוזר: אלון הכי פקצע: קרן הכי ערס: עידן הכי חוחו: קרן
מישהו שהכי הכי [רציתי לשאול את השאלה הזאת וזה לא קשור להכי אז שמתי הכיP:] רציתם להכיר מפה: WTF??? אבל לא כ"כ יצא לכם? אה? הכי חכם: אפחד כאן לא חכם
זה עם הכינוי הכי מוזר: עינב עם הלעלעלעלעלעלעעלע

../images/Emo121.gifחחח אגב אופטימיות

ישבנו על המזח בכינרת בלילה (ישבנו=2 אחים שלי ואני) ואח שילי סיפר שהוא שמע איזה שיר שהו שר על הכל חרא... הסופר חרא המסיבה חרא האנשים חרא וקיצור... הכל!! וברקע כלמיני ווהווו וויהייי וכאלה סבבים
מה שאומר שהחיים חרא! אבל תכלס הם לא... אוף אני מחרגיש כמו נוען... לא מובן כזה ;[

../images/Emo121.gifזה בהחלט טוב...

ואז שומעים שלמונזה ובוכים על זה שמעגל ניפתח בא מיד אחר כך

פרקשון

New member
אני רוצה להבין?

קראת לי ערס? כי אם כן מחר כל החבר'ה שלי אצלך בבית יהיו דקירות תיזהרי

חצילע

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

זה כמו שפולנייה קמה בבוקר מסתכלת על בעלה הולכת למראה ואומר: "מגיע לך!" חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סתם היה באלי בדיחה. וגם לחברה שלי שיר יש בפלאפון צלצול של "אל תענה,אני אמות זה בסדר" זה הכי מצחיק בארץץץץ תדמייני את זה בקול פולני

ני

הכי מצחיק בפורום: אלון הכי אופטימי: גלעד הכי פסימי: לאדעת הכי נדיב: כנ"ל הכי מבין: הדר הכי חשאי: אע?:O הכי מטוטמם: נועם
הכי טנבל: כולם הכי מוזר: כנ"ל הכי פקצע: קרן
הכי ערס: לאדעת הכי חוחו: קרן מישהו שהכי הכי [רציתי לשאול את השאלה הזאת וזה לא קשור להכי אז שמתי הכיP:] רציתם להכיר מפה אבל לא כ"כ יצא לכם? מספיק אנשים.. הכי חכם: אני
זה עם הכינוי הכי מוזר: עינב

אוי זה יכול להיות נחמד

הכי מצחיק בפורום: אסי כמובן הכי אופטימי: אני כמובן חחחחחחח(חמוד שכמותי, צנוע שכמותי) הכי פסימי: לא יודע הכי נדיב: שחרחר כפרע עליו הכי מבין: שושה (שירה סמרטוטים) הכי חשאי: ohlord/ אדם הכי מטומטם: אלון חולה עליך הכי טנבל: כל האלה שעושים תשאלונים של הקילומטרים הכי מוזר: הדר (Moshit) הכי פקעצ: גלעד חחחחחחח סתם סתם, אולי צרודי חחחח בעצם גם לא הכי ערס: ליודע הכי חוחו: אסי רציתי להכיר את: תמר הכי חכם: שחרחר (בר אילן) הכינוי הכי מוזר: פרקשון/קרקר גבינה קחו הכל בצחוק אני אוהב אותכם

למעלה