הכוונת גולשים אורחים - שימו לב לכוכבית הכתומה

מצב
הנושא נעול.
צודק, בדקתי שוב, ובדף הפורום אי אפשר

בועז בעצמו כתב שאורח לא יכול לשרשר
צודק, בדקתי שוב, ובדף הפורום אי אפשר
לא לשרשר ולא להוסיף הודעה חדשה מבלי להירשם. כנראה שהדרך היחידה להוסיף הודעה היא לא דרך דף הפורום הרגיל, אלא דרך דף אחר כלשהו.

amit1270

New member
לא יודע על סמך מה אתה מכליל ככה

זה לא נכון שכ"אורח" אי אפשר לשרשר,
אתה מוזמן לבדוק בעצמך ולגלות שאפשר.
מה שכנראה אי אפשר, זה לקבל התראה במייל כשיש תשובה להודעה שלך. ולכן לדעתי הם פשוט לא קוראים את התשובות.
ובכלל, לא ברור לי מה זה משנה אם אמרו לך תודה או לא. לא תצליח לחנך את כל העולם ואין צורך להעניש אנשים בגלל התנהגות של אחרים.

כנראה עדיין לא הבהרתי. אני ממש לא מנסה לחנך!

ובכלל, לא ברור לי מה זה משנה אם אמרו לך תודה או לא. לא תצליח לחנך את כל העולם ואין צורך להעניש אנשים בגלל התנהגות של אחרים.
לא אכפת לי מ"תודה" ואני לחלוטין לא מנסה לחנך או להעניש אף אחד.
כל מה שאכפת לי זה שמישהו יקרא את ההכוונות שאני משקיע בהן זמן. עם הנתונים שיש בידי כרגע, אני מאמין שאיש אינו קורא אותן. ולכן, גם אם לא אענה, איש לא יוענש בשל כך, כי איש לא היה קורא את ההכוונה ממילא. אז אין פה שום עניין של הענשה ולא של חינוך.

amit1270

New member
אין לי מושג איך הגעת לזה

כל מה שאכפת לי זה שמישהו יקרא את ההכוונות שאני משקיע בהן זמן. עם הנתונים שיש בידי כרגע, אני מאמין שאיש אינו קורא אותן. ולכן, גם אם לא אענה, איש לא יוענש בשל כך, כי איש לא היה קורא את ההכוונה ממילא. אז אין פה שום עניין של הענשה ולא של חינוך.
אין לי מושג איך הגעת לזה
למה אנשים שואלים את השאלות האלה אם לא אכפת להם מהתשובה (ומנין לך שכולם ללא יוצא מהכלל נוהגים כך)?

רק מניח. אולי אני טועה. בכל מקרה, כאמור,

אין לי מושג איך הגעת לזה
למה אנשים שואלים את השאלות האלה אם לא אכפת להם מהתשובה (ומנין לך שכולם ללא יוצא מהכלל נוהגים כך)?
רק מניח. אולי אני טועה. בכל מקרה, כאמור,
כל אחד מוזמן לנהוג כרצונו ולא המלצתי על שום דבר.

droriko

New member
בשביל מה בכלל להשקיע בתשובה

אם שואלים אותי שאלה שאני יודע את התשובה אני פשוט עונה על המקום. אם אני אתחיל לחפש באתרים איך הכי מהר להגיע ממקום למקום זה אומר שאני פשוט לא מכיר טוב את האיזור ועדיף שמישהו אחר יענה.

nitsansh

New member
כלומר, אתה מאלה שמסתפקים במה שהם יודעים...

אם שואלים אותי שאלה שאני יודע את התשובה אני פשוט עונה על המקום. אם אני אתחיל לחפש באתרים איך הכי מהר להגיע ממקום למקום זה אומר שאני פשוט לא מכיר טוב את האיזור ועדיף שמישהו אחר יענה.
כלומר, אתה מאלה שמסתפקים במה שהם יודעים...

droriko

New member
מה זה שייך

התודה ממש לא חשובה לי, כנראה לא הבהרתי כראוי.
אי-אמירת "תודה" אצל כ-100% מהאורחים היא אינדיקציה לכך שהאנשים האלה כנראה מעולם לא חזרו כדי לראות את התשובה. לכן לא דיברתי על תודה באופן ספציפי, אלא על הודעות המשך באופן כללי, כמו לדוגמה תשובות לשאלות הבהרה.
ברור לי שכמעט אף אחד מה"אורחים" לא קורא את התשובות, כי לא ייתכן שהם קוראים את התשובות ו-0 מהם חוזרים כדי להגיב לתשובות, בעוד שגולשים רגילים (שאינם "אורחים") חוזרים באחוזים גבוהים.
מכאן אני מסיק שכנראה שהתשובות שלנו נופלות על אזניים ערלות, ואני לא רואה סיבה להשקיע זמן כדי לענות לחלל האוויר.
מה זה שייך
מה אנשים כאלה משועממים שהם יכנסו עד לפה לשאול שאלה שהתשובה שלה לא מעניינת אותם?
חוץ מזה שעצם זה שכל הזמן שמות חדשים באים לפה לשאול שאלות מראה שזה ששאל את השאלה התשובה לא רק שעזרה לו,אלא שהוא גם הלך להמליץ לחברים על הפורום.

לי למשל עזרו השבוע עמוד שידרה ואיציק בשאלות הכוונה ולא כתבתי להם תודה למרות שכן קראתי(אה כן תודה לשניכם)

יכול להיות שזה שלא אומר "תודה" פשוט חושב שזה לא מספיק חשוב לעונה(אני יודע שלי זה לא מספיק חשוב)

nitsansh

New member
אם גולש לא רשום לא יכול לכתוב תגובה להודעה אז

מה זה שייך
מה אנשים כאלה משועממים שהם יכנסו עד לפה לשאול שאלה שהתשובה שלה לא מעניינת אותם?
חוץ מזה שעצם זה שכל הזמן שמות חדשים באים לפה לשאול שאלות מראה שזה ששאל את השאלה התשובה לא רק שעזרה לו,אלא שהוא גם הלך להמליץ לחברים על הפורום.

לי למשל עזרו השבוע עמוד שידרה ואיציק בשאלות הכוונה ולא כתבתי להם תודה למרות שכן קראתי(אה כן תודה לשניכם)

יכול להיות שזה שלא אומר "תודה" פשוט חושב שזה לא מספיק חשוב לעונה(אני יודע שלי זה לא מספיק חשוב)
הוא לא יכול לכתוב תודה או שאלת המשך... אין לאף אחד אפשרות לדעת אם הוא קרא את ההודעה...
חוץ מזה, יכול להיות שאנשים אחרים קראו את השאלה והתשובה ולמדו מהן... הפורום משרת את כולם, לא רק את מי ששואל...

droriko

New member
האמת שאני בכלל לא דיברתי על האורחים

הוא לא יכול לכתוב תודה או שאלת המשך... אין לאף אחד אפשרות לדעת אם הוא קרא את ההודעה...
חוץ מזה, יכול להיות שאנשים אחרים קראו את השאלה והתשובה ולמדו מהן... הפורום משרת את כולם, לא רק את מי ששואל...
אלא על כלל השואלים,מרביתם לדעתי לא אומרים תודה

nitsansh

New member
כנראה שיש אנשים שתודה לא נמצאת באוצר המלים

אלא על כלל השואלים,מרביתם לדעתי לא אומרים תודה
כנראה שיש אנשים שתודה לא נמצאת באוצר המלים
שלהם או שהם חושבים שהיא מיועדת למקרים יוצאים מהכלל...

מיכי 10

Member
בועז, משמח לראות שחזרת לנהל שוב.

הכוונת גולשים אורחים - שימו לב לכוכבית הכתומה
רענון הנחיה להכוונת גולשים אורחים.
שימו לב, מכוונים יקרים: מדי פעם צצות בפורום בקשות הכוונה של גולשים אורחים ומזדמנים. סימן ההכר של גולשים אלה הנו כוכבית כתומה משמאל לכינוי. גולשים אלה מגיעים אלינו מגוגל וממקומות שרק כבוד הרב פיינשטיין בקיא בהם.

לגולשים האורחים אין אפשרות לשרשר הודעות לשרשורים קיימים וכל הודעותיהם נפתחות כהודעה חדשה. דוגמא לגולשת מזדמנת תוכלו למצוא כאן.
לפיכך, אין שום צורך להעיר לאותם גולשים להפנות את בקשותיהם לשרשור ההכוונה. מנהלי הפורום עוקבים אחר הודעות האורחים ויטפלו בשרשורן לשרשור ההכוונה התקף.
סיוע לגולש אורח יינתן רק לאחר שהודעתו שורשרה ע"י המנהלים לשרשור ההכוונה.
תודה לכל המכוונים והמשיכו בדבר שאתם עושים הכי טוב.

לא יודעת ממתי, אבל כרגע שמתי לב ושמחתי.
מיכל (הגולשת השביעית).

בועז ל

New member
תודה רבה, מיכל, קוראתי הנאמנה.

לא יודעת ממתי, אבל כרגע שמתי לב ושמחתי.
מיכל (הגולשת השביעית).

אבל רק בינינו: לא חזרתי, הוחזרתי ב"אכזריות" רבה ע"י כבוד הרב פיינשטיין ורמי'ש שקטעו לי את החופשה.

מיכי 10

Member
כן, לזה התכוונתי בדיוק;

אבל רק בינינו: לא חזרתי, הוחזרתי ב"אכזריות" רבה ע"י כבוד הרב פיינשטיין ורמי'ש שקטעו לי את החופשה.
כן, לזה התכוונתי בדיוק;
להיותי "הקוראת הנאמנה" השביעית.

לא נורא; היתה לך חופשה (חל"ת, למעשה
) די ארוכה...
אז עכשיו אתם ארבעה?
האמת שיש כאן הרבה עבודה. לא סתם הכתרתי את הפורום שלכם אמש (בתוך שרשור בפורום בלשנות), בתואר "פורום הדגל" של "תפוז"!

מיכי 10

Member
*> התכוונתי הקוראת הנאמנה השביעית *שלך*.

כן, לזה התכוונתי בדיוק;

) די ארוכה...
אז עכשיו אתם ארבעה?
האמת שיש כאן הרבה עבודה. לא סתם הכתרתי את הפורום שלכם אמש (בתוך שרשור בפורום בלשנות), בתואר "פורום הדגל" של "תפוז"!
*> התכוונתי הקוראת הנאמנה השביעית *שלך*.

בועז ל

New member
היו שלושה מנהלים ונשארו שלושה.

כן, לזה התכוונתי בדיוק;

) די ארוכה...
אז עכשיו אתם ארבעה?
היו שלושה מנהלים ונשארו שלושה.

בועז ל

New member
לא. רמי החליף אותי כשיצאתי ל"חופשה" וכעת

אז יתכן שיש לי בעיות במתימטיקה? תמהתני
:
אתה, דוד, אלן ורמי.
לא
לא. רמי החליף אותי כשיצאתי ל"חופשה" וכעת
רמי יצא לחופשת קבע ואני מחליף אותו. כלומר, רמי אינו מנהל עוד את הפורום.

מצב
הנושא נעול.
למעלה