הכדרורים דפקו לו את המוח

ORIZACKEN

Well-known member
בועה? הייתי בתאום פעולות בשטחים בצה"ל וכמעט חטפתי כדור בשיא האינתיפאדה השנייה. הייתי ימני יותר מכולכם באותה תקופה.

זה בדיוק הבעיה אתה השתנתה הערבים לא, הם נשארו פרמיטיבים ושבטיים שרק לגרש ולרצוח את היהודים הם רוצים, הלכתה כמו רבים בחברה הישראלית למצב של שלום בין העמים וסיום הסכסוך, ומה קיבלנו מהם ? פיגועי התאבדות מזעזעים בראשות יאסר עראפת רב המרצחים .

שחר 676

Well-known member
מנהל
סתם ביביסט עלוב. מתאים לליכוד כמו כפפה ליד.
בוא דורי היקר - בוא תסביר למה בדיוק אתה מתנגד בדבריו של כספי.

בוא ילד שלי , הפסק לזעוק ססמאות ודבר לענין - לאיזה חלק מדבריו אתה מתנגד ?

סתם ביביסט עלוב. מתאים לליכוד כמו כפפה ליד.
חחחחח, איך קשה לכם להסתיר את הצביעות הזאת.
הרי אם הוא היה בצד השני של הפוליטיקה, הייתם רצים כולכם לעשות לו ביד.
אבל הוא "ביביסט" עלוב שהתווסף על שונאיכם.
כן יירבו, יפרצו וימלאו את הארץ הטובה הזאת שהק"ב נתן לנו, אמן.|חיוךרחב|

dory30

Well-known member
הסברת מדויק, הכדור שעבר לך ליד הראש גרם לטראומה הלם קרב
הלם קרב? הייתי ג'ובניק באזור קרבי שהנפיק היתרים. אתה יודע שהייתי בעד שיטוח הרצועה והגדה? כיום אני יותר מציאותי ומפוכח. אתה צריך למצוא אפיקי שת"פ עם המתונים- ולשרוף את הקיצוניים.

dory30

Well-known member
הוא קיבל שכל והבין שבמלחמות ובשנאה משיגים רק כשלונות ויותר הרוגים.
את זה לא תבינו לעולם.
ואגב, הייתי כמה שנים במילואים בפיקוד העורף. אחת 5 שנות שירות של פחות מ-40 יום, שוחררתי ביוזמת צה"ל כי היה עודף בחיילי מילואים.

dory30

Well-known member
זה בדיוק הבעיה אתה השתנתה הערבים לא, הם נשארו פרמיטיבים ושבטיים שרק לגרש ולרצוח את היהודים הם רוצים, הלכתה כמו רבים בחברה הישראלית למצב של שלום בין העמים וסיום הסכסוך, ומה קיבלנו מהם ? פיגועי התאבדות מזעזעים בראשות יאסר עראפת רב המרצחים .
תקשיב טוב, אתה וגם החבר הביביסט שלך. אני בעד עונש מוות למחבלים, יהודים כערבים. מה לא מובן פה?!

אלפיני

Well-known member
לא נראה לי הכדרורים. כדורסלנים דווקא לא חוטפים יותר מדי מכות בראש.
כנראה מבחינה פוליטית תמיד היה דפוק. מזלו שהיה לו את השכל לסתום את הפה כל עוד היה שחקן פעיל.

לא נראה לי הכדרורים. כדורסלנים דווקא לא חוטפים יותר מדי מכות בראש.
כנראה מבחינה פוליטית תמיד היה דפוק. מזלו שהיה לו את השכל לסתום את הפה כל עוד היה שחקן פעיל.
תפסיקו לזבל את השכל, תהיו גברים ותודו לו על שהוא בחר והעדיף את הצד הנכון לו בפוליטיקה.
הרי אתם אבירי הדמוקרטיה ואלופי הפלורליזם,|יעני|
אז מה קרה שאתם מתנהגים כאחרוני האייתולות מאירן? |חיוךרחב|
הוא טען שהוא יותר ימני מבן גביר, אני מאמין לו ומכבד אותו על כך.

אלפיני

Well-known member
הרי אתם אבירי הדמוקרטיה ואלופי הפלורליזם
פלורליזם ודמוקרטיה עובדים כל עוד העניין הדדי. במקרה של כספי זה כבר לא בטוח כל כך.
ובמסגרת הדמוקרטיה זכותם של אנשים להביע את דעתם גם כן לגבי דעות הפח של כספי. וזה מה שעשו כמה אנשים בפוסט הזה. משום מה אתה שוכח זאת.

ORIZACKEN

Well-known member
תפסיקו לזבל את השכל, תהיו גברים ותודו לו על שהוא בחר והעדיף את הצד הנכון לו בפוליטיקה.
הרי אתם אבירי הדמוקרטיה ואלופי הפלורליזם,|יעני|
אז מה קרה שאתם מתנהגים כאחרוני האייתולות מאירן? |חיוךרחב|
הוא טען שהוא יותר ימני מבן גביר, אני מאמין לו ומכבד אותו על כך.

השמאל הפוגרסיבי משתיק הדעות של אחרים, אם אתה לא איתם אתה לא קיים בגלל זה כולם שונאים אותם.

למעלה