הי!

הי!

אני בבי"ח. משתחררת מחר והברית תחכה עד לבירור רפואי סופי. בינתיים מספרים שמלו אותו בבי"ח. ילדתי בקיסרי ביום ראשון בשבוע שעבר. טל

מה???????????????????????????

קראתי נכון? הבנתי נכון? "והברית תחכה עד לבירור רפואי סופי". שינית עמדה, או שזה סיפור הכיסוי? (לא שאת צריכה לפחד, אני מאחורייך גם אם החלטת לימול).

רציתי להבהיר

שמבחינת המשפחה הברית מחכה לבירור הרפואי הסופי. מבחינתי לא תהיה ברית, כך אני גונבת זמן וגם בודקת האם הוא נושא את התסמונת. אני כותבת מהפלאפון. טל

../images/Emo39.gif../images/Emo39.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gifמזל טוב

באמת תהיתי מאיפה את כותבת בביה"ח. מאחלת לך שתהני ממנו ושהכל יעבור בשלום. (ובירור רפואי יכול לקחת הרבה זמן.. שנה שנתיים.. צריך לחכות לגיל ההתבגרות..)

She Dolphin

New member
טלטל מזל טוב! ../images/Emo23.gif../images/Emo79.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif

על הולדת הקטנצ'יק (ששמו...
) אני מקווה שתשתחררו מביה"ח כמה שיותר מהר ותגיעו הביתה. איך את מסתדרת שם? מקווה שהכל בסדר איתכם
תחזרי אלינו מהר ונשמח לשמוע גם איך עברה הלידה. רוב בריאות לכולכם

צפנתי

New member
טלטל השמיעי קול!

את כבר מחוץ לבה"ח הבנתי נכון?! נפלא!!! מה שלומך? שמחה שסוף סוף שוחררת...מחכים לשמוע מה קורה עם המשפחה/ות והאיש שלך! נשיקות!

sarav55

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo65.gifהמון מזל טוב טל

להולדת הבן גם לבת שלי נולד בן ועברנו לשלום את הברית

צפנתי

New member
מזל"ט שרה, שמחה שעבר בשלום!

המון נחת ובריאות למשפחה מהקטן!!!

sarav55

New member
תודה זה נכד ראשון שלי

אבל עשינו משהו קטן וצנוע גם הבת שלי ילדה בקיסרי כמו טל

אורית ג.

New member
סבתא שרה - מזל טוב !!!!!

וטוב שהברית עברה בשלום (אין פדיון אני מבינה). שיהיו רק שמחות במשפחה ושיהיה לכם הרבה כיף עם הנכד.

למעלה