הי

קליאו1

New member
הי../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif

הי לכולן מה שלמכן???? אני קצת בלחץ כי מחר יש לי שקילה אצל דיאטנית ואני רועדת פחד.. למרות שהייתי ילדה טובה ולא חרגתי בכלום!!! אבל אני עם עברי בדיאטות כאסח.. משמינה מהאויר. אני מקוה שיש שיפור בחילוף החומרים שלי ומחר המשקל יהיה לטובתי...........

P i N k G i R l

New member
בהצלחה בשקילה מחר

מחזיקה לך אצבעות. ולא לשכוח לבוא לדווח לנו מחר איך היה.. :)

shanyz

New member
קליאו../images/Emo24.gif

המון בהצלחה בשקילהההההההההההההההההההה

קליאו1

New member
שניני תודה בובה../images/Emo65.gif../images/Emo24.gif

שניני תודה מותק... שמחתי לשמוע שקנית בגדים, את רואה בסוף הצלחת למצוא בגדים!!!!!!!!!!!!!!!!! סבבי בבי!!!!!!!!

shanyz

New member
קליאו מאמי!

תודה חמודה.. אני מקווה שעם הזמן לאט לאט אני אמצא יותר ויותר!
חיחיחי יצאתי להליכה!! צ'או

לא לדאוג!!!

יהיה בטח טוב. חוץ מזה היית ילדה טובה, לא? אז בטח שלא תעלי במשקל ואולי תורידי אפילו. אם תמשיכי את הדיאטה טוב אז בטח החילוף חומרים ישתפר לך. בהצלחה מחר בשקילה ובהמשך הדיאטה

קליאו1

New member
תודה לכולכן מתוקות../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif../images/Emo65.gif

אני אוהבת את כולכן תודה רבה!!!!!!!!! נקווה שיהיה בסדר...

חן Y

New member
קבלי חיזוק וגם../images/Emo24.gif יהיה טוב

וגם אם המשקל לא בדיוק יראה ירידה מי יודע מה או אפילו אם דורכים במקום נוכחתי לדעת שזה לא סוף העולם ובטח לא משקף היצרות בהקפים . אני לאחרונה לא נישקלת וסיפרתי שאני רק מודדת היקפים ולא מיתרגשת מהקילוגרמים כי אני רואה על הבגדים ומצב הרוח שלי הרבה יותר טוב .ותחשבי על זה

../images/Emo24.gif

אז זה היום הא? לא לשכוח לדווח לנו! ובכל מקרה, גם אם אין ירידה, ואפילו יש עליה - זה רק ק"ג, זה לא מה שחשוב. את על דרך, ושבוע אחד לא קובע כלום. אם עלית למרות ששמרת על התפריט - הדיאטנית פשוט תשנה את התפריט
ספרי איך היה!!!!

קליאו1

New member
הי בננות../images/Emo24.gif

תודה על העידוד!!!!!! הפגישה עם הדיאטנית (שלהזכירכן מנסה גם לעזור לי בבעית הפרעת אכילה.. עבר אנורקטי...) היא היום ב= 15:00, אחרי זה אני הולכת לעבודה עד 21:00! כך שאני מקווה שאני אוכל לעדכן אתכן היום... ואני מקווה שאם אני יעלה, כי הדיאטנית כל הזמן מזכירה לי שיכול להיות שבמצבי אני יכולה לעלות גם מכמויות קטנות של מזון, אני לא "אשתפן" ואשתף אתכן......... אוהבת אתכן המוןןןןןןןןןןןןןןןןןןן.

קליאו1

New member
גוגי תודה רבה../images/Emo24.gif

אני רוצה להגיד לך שלמרות שאני די חדשה פה, אני מרגישה "ממש בבית" איזה כייף, כל הכבוד לך וכמובן לכל הבנות המדהימות שמעודדות אותי כל יום! (סליחה בנים...). אני קצת היסטרית מהשקילה בגלל שהתעללתי בגופי והוא עוד לא ממש בוטח בי.... בכל מקרה את צודקת גם אם (חס וחלילה) אני לא ארד במשקל זה לא סוף העולם תודה!!!!!

קליאו1

New member
עצוב../images/Emo7.gif../images/Emo10.gif../images/Emo7.gif

עדכון: לא ירדתי גרם במשקל אבל גם לא עליתי, ותנחשו למה??? הדיאטנית אמרה לי שאכלתי מעט מדי????????? אני אוכלת 4 ארוחות קטנות ביום מה מעט מדי לעזעזל?????? אני אוכלת 1000 קל' ביום למה???????? באסה!!! והכי מצחיק היא אמרה לי שאני חיבת להגדיל את התפריט שלי כדי לרזות למרות שהיא חושבת שהמשקל שלי בסדר............. נראה לי שהיא לא לקחה את הכדורים שלה היום........

קליאו1

New member
גוגי

גוגי, הדיאטנית לא שינתה לי את התפריט, לא שמנתי אבל גם לא רזיתי, היא פשוט אמרה שאכלתי מעט מדי... אני אוכלת 1000 ק"ל אני לא מפרטת את התפריט כי הבנתי שבפורום לא מפרסמים תפריטים... אני אוכלת 4 ארוחות ביום למה זה לא מספיק??????? נורא עצוב לי..

למעלה