הי

מספר הארוחות זו לא הנקודה

אפשר גם לאכול 20 ארוחות ביום!!!.. וזה יגיע רק ל500 קל'....! תלוי מה את אוכלת בארוחה! שלחי לי במסר את התפריט שלך (מכיוון שפה אסור) אני רוצה לראות מה את אוכלת

../images/Emo24.gif

כמו שאמרה לך תמי, מספר הארוחות לא משנה. מה שחשוב זה מספר הקלוריות שאכלת, ו-1000 זה אכן מעט מדי. קראת את הדו שיח ביני ובין שני? יש שם הסבר מאד מפורט על מה בדיוק קורה כשאוכלים פחות מדי קלוריות. זה מה שאת עושה... יש רק דבר אחד שאני לא מבינה... הדיאטנית נתנה לך את התפריט הזה, לא? קיזזת קצת מהתפריט שהיא נתנה??? בכל אופן - לא להלחץ. תני לגוף שלך זמן להתאושש מהעבר הטראומטי... את אצל דיאטנית, תסמכי עליה.

קליאו1

New member
הי גוגיל,ה

תודה על התגובה, אבל באמת לא קיזזתי כלום מהתפריט, אני גם רושמת ע"פ בקשתה כל יום מה אני אוכלת!!! מה שכן היא ביקשה שאני אוסיף עוד פרי ועוד מעדן לתפריט (מקווה שלא חרגתי פה מהנהלים) ונורא קשה לי להוסיף.. ואני אוכלת גם אם אני לא רעבה... ועדיין כלום לא זז, מתי הגוף שלי יסמוך עלי ויתחיל לצאת מהלחץ וישחרר כמה ק"ג??? אני כל הזמן נלחמת עם עצמי לא לצום, ולא לדאוג אני לא יצום אני יותר חזקה מהמחשבה החולנית!! אוהבת..

סבלנות. ס-ב-ל-נ-ו-ת ../images/Emo24.gif

תוסיפי את הפרי ואת המעדן, תני לגוף את מה שהוא צריך. כשאת תתנהגי אליו יפה, הוא יתחיל לסמוך עלייך. מבטיחה
סבלנות. לא להשבר ולא לחפש דרכי קיצור. דרכי הקיצור בסופו של דבר מסתברות כדרכי אירוך (יש כזאת מילה? אירוך?
). מעולה שאת אצל דיאטנית. תסמכי עליה.

קליאו1

New member
תודה על העידוד../images/Emo24.gif

אני לא מאמינה איך ההרגשה שלי השתפרה, לא יודעת למה אני סומכת עליך!!! וסבלנות, יש לי (קצת...) זה עדיין קשה!!! האמת אני מאשימה את הגוף שלי.. עשיתי לו המון נזקים.. נו מילא אני מפנקת אותו עכשיו רק שיאמין לי כבר, אני לא מתכוונת להרעיב אותו עוד פעם!

../images/Emo9.gif

טוב מאד שאת לא מתכוונת להרעיב אותו שוב! תמשיכי ככה, ואת תראי - גם הוא יאמין לך ויסמוך עלייך, ובתמורה ליחס הטוב שאת נותנת לו - הוא ישחרר את מאגרי השומן שלו

shanyz

New member
קליאו!!!

לא נרוא שלא רזית.. העיקר שגם לא השמנת.. אולי את צריכה להתחיל לשלב ספורט ואז תרזי יותר מהר? ממ.... ואם היא אמרה שאת צריכה לאכול יותר אז תאכלי יותר!! שלא תחזרי להיות מה שהיית בעבר..

למעלה