הי שוב אני מחפשת..

SHMOOPI

New member
הי שוב אני מחפשת..

אני מחפשת שירים ולהקות של גל חדש,NEW WAVE. תודה ,אני. ´´THIS IS NOT A LOVE SONG´´

turrican

New member
הצצה קטנה באתר הייתה פותרת לך הכול

היי ברוכים הבאים לפורום שנות ה-80 . אני נתקל בשאלה הזו המון בזמן האחרון... אבל הנה בכל זאת כמה להקות של הגל החדש : Soft Cell , Flock Of Sheagulls , Depeche Mode , Pet Shop Boys Gary Numan , Tears For Fears , Ultravox , Thomas Dolby , Visage , יאזו , אלפאוויל , Human League , Talk Talk , Roxy Music לכל להקה היו להיטים גדולים של ה-80 אז אני לא רואה שום טעם לרשום את השירים שלהם . חיפוש קליק ייתן לך מאות שמות שירים , כנסי לאתר של הפורום . בהצלחה. אם את מחפשת שיר ספציפי אנו נשמח לעזור לך.

SHMOOPI

New member
o.k.

גל חדש זה לא דמעות לפחדים ולא יאזו וממש לא אלפאוויל ופט שופ בויז. אבל שאר הדברים כן. תודה anyway.

turrican

New member
אוקיי..

תראי אני לא מוכן להכנס לפילוספיות או לויכוחים אז הטרמינלוגיה של new wave זו העידן של אחרי הפאנק של שנות ה-70 . בד"כ להקות שצמחו עם תחילת שנות ה-80 שהשתמשו בסינטיסיירים וסימפולים . כל הלהקות שהזכרתי מופיעות שם אז אני לא יודע לאיזה הגדרה את התכוונת אבל כל הלהקות שהזכרתי ללא יוצא מן הכלל נחשבות New Wave . זה הכול.. ד"א שירים כמו Pele Shelter או Mad world או Change הם לא גל חדש?? יאזו זה לא newwave ? את מעליבה אותי!

SHMOOPI

New member
אל תיעלב חמוד.

heaven 17 זה new wave p.i.l זה new wave blue zoo זה באמת גל חדש. לא נורא לא נכנס לפילוסופיות. אני פשוט חיפשתי שירים מהסגנון הזה אבל כבר מצאתי. תודה.

למעלה