הי עומר...תוכלי לעזור ?

good girl30

New member
הי עומר...תוכלי לעזור ?../images/Emo10.gif

לא טוב לי.....
אני מרגישה שהשנה התחילה לי מאוד קשה , אם זה שינויים בעבודה לחץ בזוגיות חוסר מימוש עצמי וריקנות מאוד גדולה בחיי ממש לא טוב לי . אם היה לי כוח נפשי לעשות צעדים הייתי קמה ועושה. אנא עזרי לי
שאלתי שאלה: מה קורה לי ? ולמה לא טוב לי? ומה שיצא לי ברונים זה? 1. האגאלאז 2. פרת'רו 3. גבו מה זה אומר ?.. תדוה עומר, וסוף שבוע נעים, ממני GOOD GIRL

תשובה על פי הרונים

לא טוב לך, מפני שאת מתעקשת להמשיך ולנסות לכוון את החיים שלך, בשעה שהנסיונות האלה פשוט לא הולכים. כל דבר שאת מנסה - לא מצליח... עכשיו הזמן להפסיק לנסות. עכשיו הוא זמן ההסתגלות הכי קשה שיהיה לך. הדברים כנראה ילכו ויירגעו מעכשיו. אני חושבת שהסימן שלך לצאת מתקופת הנמנום וחוסר הסיפוק יגיע מתחום הזוגיות. אבל מה שבטוח הוא, שכשתרפי, את תקבלי סימן מוצלח מהעולם, שהגיע הזמן לצאת מהמחבוא ולחזור לקחת סיכון, ולהצליח. מה שעוד אני יכולה להמליץ לך הוא, לקבל עזרה. האם יכול להיות שכרגע יש עניין עם קבלת עזרה? את מעדיפה לא להטריח, או אולי מרגישה שלא מספיק עוזרים לך... מישהו ספציפי... האם את יכולה לבחון את הנושא הזה, ואולי לנסות להבין, לשנות, או לקבל את המצב?

good girl30

New member
וואהו..וואנו..../images/Emo12.gif../images/Emo24.gifאת ../images/Emo47.gif

אמת, אני במעין מחבוא, וקשה לי לצאת, ולהתחיל לקחת סיכונים. אין לי כוח להתחיל לבקש עזרה, אני מצפה כנראה שאנשים הקרובים אלי ייראו ויגישו לי אותה, יש כאן ושם מעין מסרים מאנשים הקרובים אלי,שיכולים אולי לכוון או להאיר לי את הדרך. אבל זה לא מספיק לי. אני עדיין מחכה לסימן הזה שדיברת עליו... "לצאת מתקופת הנמנום וחוסר הסיפוק יגיע מתחום הזוגיות. אבל מה שבטוח הוא, שכשתרפי, את תקבלי סימן מוצלח מהעולם, שהגיע הזמן לצאת מהמחבוא ולחזור לקחת סיכון, ולהצליח" אני מתעסקת עם זה הרבה , מה שתיארת ממש ככה, כך הזמן אני בשאלות עם עצמי מה יקרה אם אני ארפה ? יהיה טוב יותר ? ויקרו דברים ? (הריון)... ומה יקרה אם לא ארפה ? זה יהיה בדרך שלי ואני אלחם ואולי הכל יילך בכיוון אחר ? איזה כיוון בעצם אני צריכה לקחת ? תודה עומר על הזמן שאת מקדישה והתשובות שאת נותנת לי. שולחת לך הרבה אהבה והצלחה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! את נהדרת.

good girl30

New member
עומר הייתי בכפר ידידה היום...../images/Emo4.gif

במקום יום שישי , מקווה שיום שישי הזה תהיי שם וניפגש.

יקירה ../images/Emo24.gif

על אחת כמה וכמה עם הריון. את תמצאי לך את הדרך להרפות. הגוף צריך כל כך הרבה שקט ושלווה כדי להפוך להיות נשא של חיים חדשים... זה לא משנה אם כל המערכות עובדות פרפקט - הדם שזורם לך בעורקים מוכרח להיות דם רגוע... זה הדבר הראשון, לפני כל דבר אחר. את כן תרפי בסוף. את תרפי, אולי כי כבר לא יהיה לך כוח ואת תהיי מותשת. למה לחכות עד אז? למה לא להבין, שהתינוק שלך יושב למעלה ומסתכל עלייך, מחכה שתסיימי להיות לחוצה, שיהיה לו נוח ונעים להתיישב בתוכך? למה לא לחשוב על זה, שהורות, אימהות, היא דרך שכולה התאפשקות והתפשרות ודברים שקורים בקצב שלהם. השיעור שלך עכשיו, הוא כאין וכאפס לעומת השיעור בהתאפקות שיהיה לך עם תינוק... הכיוון שאת צריכה לקחת, בעניין שהזכרת, הוא חופש. חופש! חופש מהריון, חופש מלחצים, חודש אחד, או חודשיים, של חופש גמור. חודש של אהבת הגוף שלך, של הירגעות, התנעמות, פינוקים, טיפוח של הגוף, כיף - חודש של האטה. אני מבטיחה לך - שאם יש מערכות תקינות ואין שקט - בטוח אין הריון. אבל אם יש מערכות לא תקינות ויש שקט - אלף פעמים כבר ראינו שיש מצב להריון. שולחת לך
ענקי בדרך שלך, מאוד מאוד מבינה אותך, ומאחלת לך שיקרה ב-די-יוק מה שצריך לקרות, בזמן שלו, ושזה יתאים לך מאוד

good girl30

New member
יווו עומר../images/Emo7.gifעשית לי צמרמורת בגוף...

תיארת את זה כל כך יפה, אבל לא הולך לי, הפחד שלי גדול מדי, יש משהו שגורם לי לאנטי, אניר וצה ילד בשלב זה או אחר בחיי, אבל אני לא יודעת אם זה משהו שאני מוכנה שהגוף שלי יעבור / יסבול, הדבר הראשון שאעשה שאפגוש אותך בעזרת השם בהקדם זה פשוט ל
אותך !!!!!!!!! את אשה מדהימה בעיני ! מאחלת לך שתצליחי בגדול !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אוהבת אותך, GOOD GIRL

למעלה