הי סהר...

NasTy GirL

New member
הי סהר...../images/Emo13.gif../images/Emo108.gif

היי כולם...מזהים? לאלו שלא...הייתי פה פעם...ועזבתי... ואני שמחה עכשיו, והכל בסדר, ועליתי כבר על כל הסיבה למה הייתי מדוכאת. והחיים חזרו לסדר הרגיל שלהם, ועכשיו אני גם בסדר עם המשקל, הציונים גם טופים והכל מצויין. רק רציתי לספר לכם... גם יש לי פסיכולוגית עכשיו, והיא עוזרת לי. וזוכרים שכתבתי פה? אז באחת הפעמים ששרטתי ת´צמי נהייתה לי צלקת... היא כבר לא תרד לי, אגב, הי על היד שלי עד היום. היא כבר לא תרד-היא מזכירה לי כל הזמן מה אני מסוגלת לעשות... בהצלחה! ו...אה...חופש נעים...בערך...מה שנשאר ממנו לפחות!
לירי

Dark Blue Sky

New member
לירי מקסימונת../images/Emo9.gif

אומנם לא הייתי פה כשכתבת אבל אני שמחה לשמוע שאת במצב טוב תמשיכי ככה חמודונת....

snoopy girl

New member
לירי(קה)!!!!

את לא יודעת כמה טוב עשית לי עכשיו.. איזה יופי שהכל הסתדר שיש לך פסיכית ממש טוב לשמוע ממך ואני לא אשכח כמה תרמת פה ואיך קבלת אותי שבאתי בהצלחה ילדה תבואי לעדכן מדי פעם אוהבת סנופי

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
לירי!!!!!!!!!!

כמה שמחנו לראותך! וכמה שמחנו לקרוא את ההודעה האופטימית שלך.. נשמע שטוב לך מתוקה.. ואת בטיפול- דואגת לעצמך וזה נפלא.. תודה, שבאת לשתף אותנו במה שקורה איתך.. תודה, שזכרת אותנו כדי לחזור ולבקר.. מקווים לשמוע ממך שוב- ומקווים שתמשיכי מהמקום בו את נמצאת.. כי נשמע שאת בהחלט בכיוון הנכון! אוהבים אותך (((((לירי)))))))

NasTy GirL

New member
Hi!../images/Emo108.gif

היי חברה...תודה...
אז... אני אכנס קצת יותר ואעזור...מבטיחה!!!
ולמי שרוצה, הנה הICQ שלי: 155424352

לירי, יפה שלי, מקסימה שלי ../images/Emo23.gif

את זוכרת אותי??? כי אני כן זוכרת אותך... בדיוק שאלתי אם מישהו יודע מה איתך לא מזמן... אני שמחה שטוב לך! את מקסימהההההההההההההההה
אוהבתמיד
ירח! (
)

your engel

New member
היי לירי...

אני חדשה...אז אני לא מכירה אותך אבל בכל זאת שמחה בשבילך... תמישכי להיות אופטימית... נ.ב. קוראים לי שירן... מקווה שנתחבר בי

למעלה