הי מתלבט בין כמה דגמים

בוביץ

New member
הי מתלבט בין כמה דגמים

הלפטופ הוא ךלשימוש לימודים, יישומי אופיס וגלישה ... הנה כמה דגמיםש אני מתלבט ביניהם 1.מחשב נייד Asus Eee PC 1101HA NetBook 2. מחשב נייד Asus Eee PC 1201N 3.חשב נייד Asus Eee PC 1005HA N280 4.

AAA1981

New member
אם אתה נעול על ASUS תלך על 1201

אני לא הייתי קונה בגלל השירו הלקוי שלהם בישראל. תקנה דל עם אחריות מעולה ושירות טוב. ASUS EE1101 מעבד חלש לא מומלץ.

AAA1981

New member
ASUS חברה מצויינת. אך...

השירות שלהם בישראל הוא קצת בעייתי

urieln1

New member
אסוס/רונלייט. יש לנו 11001HA שנקנה בתחילת...

חודש נובמבר. לאחר כ10 ימים "עשה" בעיות. פנינו לתמיכה של רונלייט וללא כל ויקוח החליפו לנו למחשב חדש"בתול".(קיבלנו הפניה לחנות ממנה רכשנו) עד עכשיו עובד 10. למשימות פשוטות כמו גלישה אופיס מוסיקה, נהנים ממנו והעקר. נוח לקחת אותו לחו"ל.

בוביץ

New member
הנה בחירות אחרונות

אז אולי כדאי את עלה:1 1. DELL Mini 1012 הבעיה שיש לו וינדוס XP ולי בא וינדוס 7 2.HP Compaq Mini 311c 1010EJ VJ597EA הבעיה רק 160 גיגה ווינדוס XP 3. Asus Eee PC 1005HA N280 פעם אחרונה שאני שואל תודה רבה על העזרה

Gloss s

New member
לגביי המיני דל 1012

אם תשים לב יש באתר 2 דגמים שלו 1 סוללת 6 תאים עם וינדוס 7 2 סוללת 3 תאים עם אקס פי למשל בבאג יש רק את רק את הדגם השני אני קניתי משם כי העדפתי אקס פי ולא 7 שמעט יכביד עליו באייבורי למשל יש את הדגם הראשוני עם השישה תאים וה7 באנטרנט ברוב האתרים ראינו את הדגם השני אז לשים לב לזה פשוט.. בלי קשר המחשב מדהים אני התמכרתי אליו היו לי בעבר נטובקים אני קצת מידיי מכורה ובעלי פשוט נכנע לקפריזות שלי אני ממליצה עליו בחום המקלדת שלו אגב עמידה לנוזלים שזה פלוס יפה ! באתר של דל יש הסבר מלא על אותו מחשב תתחדש בכל מה שתבחר!

ypm

New member
מאיפה הבאת את זה

"המקלדת שלו אגב עמידה לנוזלים" ...?????

Gloss s

New member
מה אתה בשוק?

1 זה רשום באתר של דל! במפרט עצמו של המחשב 2 דברנו עם השירות לקוחות וגם הם אמרו לנו את זה 3 צילום מסך יעזור ?

ypm

New member
ישנו עוד הבדל אחד , אבל לא חשוב ../images/Emo13.gif

Gloss s

New member
אקס פי או 7?

תראה בעלי הוא מנהל רשתות שמנו את הוינדוס 7 במחשב הבייתי החזק אין מה לומר 7 מהמם ביופיו אני לא אשקר.. אבל לנטבוק חד וחלק תאמין לי הכי טוב אקס פי אפס תקלות אין בעיות והכל רץ בלי כאביי ראש נכון ש7 יפה וטוב אבל לא לנטבוק אפילו בבאג מוכרים רק את הדגם של השלוש תאים עם האקס פי הם טוענים גם שה7 יהיה מעט איטי יותר מהאקס פי ומנסיון שלי עדיף אקס פי למחשב מיני בהצלחה

ypm

New member
מחזק, גם לדעתי עד כה, עדיין לא הבנתי מה טוב

בגירסת 7 Starter - אותותו שגם לי יהיה אחד אדע לומר יותר

בוביץ

New member
זהו הזמתי את הדל 1201 עם הXP

למרות שוהינדוס 7 עדיף בגלל שבביית יש לי וינדוס 7 אעדיף שיהיה ל אחד XP כי יש תוכנות ב7 שהXP לא עובד ו במיוחד בלימודים שאקבל קבצים מהאוניברסיטה ומחברים שרובם יש XP, יהיה יותר נוח הזמנתי בצבע אדום מקווה שזה יגיע לפני הלימודים שיתחילו עוד מעט

kobi 23

New member
כמה עלה לך ?

ראית באתר של דל שהוא ממש יקר ,במחיר הזה עדיף את ה11Z עם מעבד SU שהוא הרבה יותר חזק.

bar666xp

New member
האמת על נטבוק אין כמו לינוקס ../images/Emo8.gif

קלה הרבה יותר מגיע מוכן מראש עם 3D בלי דרישות מערכת של מחשב לבניית טילים
אופן אופיס כבר בפנים ברוב ההפצות ו/או מורידים וזה חינם... ובמיוחד שנטבוק בהגדרתו לאינטרנט אופיס ושות הפצות הלינוקס יגיעו הרבה יותר OUT OF THE BOX מכל מערכת הפעלה של MS. נ.ב. עוד לא נתקלתי בנטבוק אחד שלא יחזיק UBUNTU לדוגמה, עם כל הפיצרים של 3D DESKTOP, אופן אופיס וFOXIT READER... וכו'.

למעלה