הי לכולן/ם מה נשמע?איך עבר היום?

sunny8

New member
הי לכולן/ם מה נשמע?איך עבר היום?../images/Emo175.gif

יש לי "חדשות נהדרות" לספר לכן ............... כן כן נחשו לאן אני נוסעת ביום שישי חחחחחחחחחחחחח בן זוגי שיחיה רוצה לנסוע ירושלימה ..........ממממממממ לכותל . אל תדאגו גם לצפת הוא רוצה לנסוע שוב ,כי הוא לא הספיק לבקר בכל המקומות . אז......... מישהי רוצה לשים פתק בכותל .ממממממממממ אני רושמת כבר ..........לא לדחוף!

sunny8

New member
ההללוווווווווו איפה כולם?????../images/Emo124.gif../images/Emo124.gif

יאווו נסיעה טובה סאני../images/Emo13.gif

טוב, שאי תפילה לחבר'ה פה בפורום. לאט לאט תקיפו את הארץ בשמונים יום, חחחחח.

את האמת סאני???

בלי צחוק, אם באפשרותך לשים פתק עם ברכה והצלחה לבן. אביאור בן רחל ויעקב להצלחה בדרכו החדשה. ולשאר הילדים ברכת הצלחה. תודה.

ע ו פ ר ה

New member
נסיעה טובה סאני

היה לי יום כל כך עמוס ומוצלח. בבוקר הליכה וקצת כתיבה בפורומים. אחר כך סידורים עם הבת הגדולה שלי שבאה קצת הביתה (באמצע הלחץ של בחינות) אחר הצהריים נסענו כל המשפחה לראות סרט "רטטוי" . מומלץ בחום. חלק מהאחים של בעלי הצטרפו וישבנו בבית קפה. היה בילוי נפלא ומאוד נהניתי. עכשיו אני סוגרת את הבאסטה כדי לאגור כוחות ליום חדש. לילה טוב באהבה עופרה

sunny8

New member
תודה עופרה,אשים פתק להצלחת הקבוצה והירידה../images/Emo140.gif

גם אני לקחתי את כל המישפוחה לראות "רטטוי" , סרט חמוד מאוד. אנחנו מתים על הז'אנר. כולנו ילדים בנשמה. המסך היה גדול מידי והעין לא הצליחה לקלוט הכל. אביא את הסרט הביתה ואצפה שוב. יום נהדר לך , ממני סאני

ע ו פ ר ה

New member
תודה סאני

וגם אני יצאתי בהרגשה שזה סרט למבוגרים וצריך לצפות בו מספר פעמים כדי לקלוט את כל המסרים באהבה עופרה

zahav2007

New member
תשמעי...נראה לי שבעלך בתהליך חזרה בתשובה

לא שזה רע חלילה...זה טוב מאוד. השאלה אם זה מתאים גם לך? יום נפלא זהב

למעלה