הי לכולם!!!

ZAHAV2006

New member
הי לכולם!!!../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

אז ככה,הבטחתי שאספר לכם מהטיול שלי לצפון... נסעתי עם חברתי הטובה ברכבת בשעת בוקר מוקדמת יחסית,והגענו לנו לחיפה-בת גלים,ומשם הלכנו ברגל עד המערה של אליהו...והיה כזה שקט מסביבנו,וירוק בעיניים!אשוח|וממש הרגשתי שלוות נפש כזו...והיה לנו מזג אויר ממש נעים ושמש מלטפת... הגענו למערה,והדלקנו נר כל אחת,וביקשנו את הבקשות שלנו...ולאחר מכן נכנסנו למערה,והיו שם ברכות תלויות על הקיר,והתחלתי לקרוא את כל הברכות הרלוונטיות לי... היה שם גם חדר פתוח כזה,שאנשים שמו פתקים בכל מיני חורים בקיר המערה...אז ישבתי וכתבתי את התפילות שלי,והכנסתי לתוך אחד החורים.כמו כן,עמדתי קרוב לקיר המערה וביקשתי גם בלב את עזרת אלוהים שיעזור לי לצאת מהמצב שלי בחיים כיום(תקיעות במקום שלא מתאים לי,מעבר לדירה שלנו,תינוק ועוד...)ובמקביל אני שומעת אישה בוכה מאחורי וילון,וגם אני רציתי לבכות,כי ממש הרגשתי שאני צריכה עזרה,דחיפה...כוחות... לאחר מכן,יצאנו משם והלכנו עד לחוף הים למטה...ונהננו מהמראות המקסימים שנשקפו לנגד עיננו ומה גם שזה היה ממש זמן איכות של שתי חברות טובות! משם נסענו במונית שירות לחוף דדו,וטיילנו לנו על הטיילת,והתיישבנו לאכול ארוחת בוקר באחת המסעדות במקום...למרות שרוב האוכלוסיה שישבה שם,היתה "בית אבות גאולה" אבל בכל זאת נהננו מהאוירה הנעימה! בקיצור,העברנו 5 שעות של כיף מדהים!וזה היה בדיוק ערב חנוכה אז ככה שהיתה אנרגיה טובה באויר!והנסיעה ברכבת גם היתה ממש כיפית! חזרתי הביתה,עייפה אך מרוצה!!!וכולי תקווה שהתפילות שנתתי שם במערה באמת ייענו...! אז זהו,עכשיו למציאות...היום אני מתכוונת להמשיך בחיפושיי אחר העבודה שאני רוצה לעצמי! ואני באמת רוצה לעשות שינוי בשלב זה בחיי,כי ממש ,אבל ממש,נמאס לי מלהיות סתם עוד מזכירה באיזה מקום עבודה שעושה לי רע בנשמה!!! אני ממש רוצה לחשוב אחרת מעכשיו!אז תאחלו לי שבאמת אצליח במשימה,ואתקדם סוף סוף קדימה,אל המטרה! אני ממש רוצה לצאת מה"תהום" הזו! דרך אגב,אתמול בעלי ואני היינו בהרצאה של רב כלשהו על התמודדות בחיים,והוא נתן לי כמה דברים לחשוב עליהם בהרצאה...כמו:שאסור לתת לפחד לשתק אותנו(ללכת ולחפש את העבודה שאני רוצה ולהאמין בעצמי!)ופשוט להתעלם ממנו! ובכלל להבין מהי תכלית החיים???כמו כן,באמצא ההרצאה קרה משהו מדהים!פתאום הכסא שישבתי עליו התקפל(זה מסוג הכסאות פלסטיק האלה)ומצאתי את עצמי ברצפה,מנסה לקום,ובעלי מצד אחד נותן לי יד ומרים אותי,ומצד שני אישה נחמדה מרימה אותי,ואני לא מצליחה להרים את עצמי!וזה ממש נתן לי הקבלה לחיים שלי,שאני לא מצליחה ל"הרים" את עצמי!וזה היה ממש מפחיד! בקיצור,מאחלת לכולנו יום מקסים עם אנרגיות חיוביות בלבד!!!

tutit1005

New member
זהב התגעגענו..

אני שמחה לשמוע שנהנת בטיול תאמצי לך מנהג קבוע לעשות זאת לעיתים קרובות..קצת לנפש וזה שווה. אני מאמינה שכל תפילותייך יתגשמו ואמן את תראי שיש עדיין אור בקצה המנהרה ..והכי חשוב שתקחי הכל ברוח טובה שמרי על עצמך.. ועל בריאותך.. אנחנו רוצים בייביי בריא בכל רמ"ח איבריו וסש"א גידיו...בקלות ובמהירות .המשך יום חמים ומקסים אוהבת תותית.

ZAHAV2006

New member
הי מתוקה!../images/Emo210.gif

אני מצטערת,לא תמיד יוצא לי לכתוב בפורום...כי כשאני לא לבד בעבודה,אז זו בעיה! אבל מתי שאני רק יכולה,אני משתדלת... מה שלומך?מה חדש? אשמח לשמוע חוויות! תודה על כך שאת מאמינה שתפילותיי יתגשמו! שיהיה לך יום מקסים ופורה!

tutit1005

New member
זהב יקירתי

אצלי הכל בסדר החופש משגע ומוציא מהדעתתתתתת אבל שרק שהירבו חגים ושמחות וכן אני מאמינה שתפילות אכן מתקבלות אני מגיעה מהזרם הדתי ויודעת שאףףףףףף תפילה לא הולכת לריק כל תפילה מתקבלת ..נכון שאנו כל הזמן אומרים אבל מתי??? זה שיקול של הקב"ה.. אבל אולי עוד תפילה אחת תעלה את כל התפילות למעלה.. וההרבה בזכות כח האמונה ..שאם מאמינים שיהיה טוב אז כך יהיה . מאחלת לך את כל הטוב שבעולם תותית.

למעלה