הי כולם! קודם כל רציתי

p_nurit

New member
הי כולם! קודם כל רציתי

להודות על עזרתכם, עד כה. סייעתם לי הרבה ותודה... כעת שאלה נוספת: באתר עליו התחלתי לעבוד, ישנם שני מנועי חיפוש, המובנים על מסד נתונים שונה ועקרונות שונים. האחד-הישן-על בסיס אקסס והשני-החדש-על בסיס SQL. האם יש לכם רעיון איך ניתן לאחד בין השניים או לפחות לשלב? תודה, נורית

p_nurit

New member
הבעיה היא שגם הלוגיקה של שני

החיפושים שונה לגמרי. אם יש לי מנוע חיפוש האם ניתן לתת אופצייה או לחפש במנוע החדש/הישן?

rmarko

New member
מה הכוונה הלוגיקה שונה, הטבלאות

שונות או הקוד שונה או שניהם? אם מבחינת הקליינט כל השוני בין החיפוש הישן לבין החיפוש החדש הוא סלקט או משהו בסגנון - את יכולה לשלב את שני הקודים של החיפוש בתוך קובץ אחד, ושהחיפוש יתקיים בהתחלה על חיבור ראשון, וכשיסיים יעבור לשני...

p_nurit

New member
איך משלבים בין השניים?

בינתיים הפיתרון שלי, הוא להכניס כפתורי רדיו, שהמשתמש יחליט באיזה חיפוש להשתמש וע"י לחיצה על SUBMIT יגיע לדף התוצאות הרצוי. גם מתבלבלת קצת עם הקוד, אף כי אני בדרך הנכונה

rmarko

New member
את השילוב רק את יכולה לבצע ../images/Emo13.gif

אם יש לך כפתורי רדיו אז בטח בדף החיפוש יש לך if שבודק באיזה דיבי לחפש. תורידי את כל ה- if then else end if, תשאירי את כל מה שבפנים - מה שיקרה זה שקודם כל יהיה חיפוש בדיבי הראשון, ואח"כ חיפוש בשני.

p_nurit

New member
עשיתי כך בדיוק, כאשר בתנאי

היצבתי את ה - action ואז ציינתי שיבצע את השליחה. נוצרה לי מאין לולאה, כי כאשר אני מבצעת החיפוש חוזר למנוע עצמו. הנה הפונקציה: if ((document.searchForm.chknew.value==1) || (document.searchForm.chkold.value==1)) { if (document.searchForm.chknew.value==1) { document.searchForm.action=´NLobby.asp´; return true } if (document.searchForm.chkold.value==1) { document.searchForm.action=´NewLobby.asp´; return true } else { return false; מבין מה הבעיה? תודה, נורית

rmarko

New member
אה, מדובר בשני קבצי asp שונים

תעתיקי את new לשם קובץ חדש כך שיהיו לך שלושה קבצים (את השניים הקיימים אל תערכי, שיהיה לך לגיבוי) - ואז פשוט תעתיקי את כל החלק של החיפוש מהקובץ הישן לתוך הקובץ השלישי. אולי תצטרכי להוסיף קצת שורות קוד בין לבין, כדי לסגור את הרקורדסט והחיבור ולפתוח חיבור חדש - אבל בעקרון לא תצטרכי הרבה מעבר לזה. בטופס תורידי את כל הפונקציה הזאת ותפני את ה- action לקובץ השלישי. דיבאגים פה ושם וזה אמור לעבוד.

rmarko

New member
למה זה לא עבד?

יש משהו לא בסדר בעקרון
או שקיבלת באגים ואת צריכה עזרה?

p_nurit

New member
נראה לי שבעיקרון

המנועים פשוט דומים במבנה, אך שונים לחלוטין בלוגיקה. האופציה היחידה לשלב אותם באמצעות כפתורי רדיו אך כל הזמן, זה פשוט חוזר למנוע עצמו

rmarko

New member
גם את זה לא הבנתי

למה הכוונה, חוזר למנוע עצמו? לטופס החיפוש, בלי תוצאות? מתי את מפעילה את הפונקציה שהראית קודם, ב- onsubmit? אם כן, זה כבר מאוחר מדי לשנות את ה- action, תעשי במקום זה <input type=button> ותפעילי את הפונקציה ב- onclick, ותשני את ה- return true-ים ל- ()document.searchForm.submit ...

למעלה