הי כולם...חוזרת כואבת

ט ל 1

New member
הי כולם...חוזרת כואבת../images/Emo14.gif

חוזרת אחרי העלמות די קצרה כואבת מאוד... הראש שלי מתפוצץ ממחשבות הוא כל-כך מוטרד שום דבר כבר לא רגוע..... הכל ניראה לי שחור...
חסר טעם, רע לי רוצה לצעוק את זה שקולי ירעד!!! רע לי קשה לי!!! מחכה שמישהו יקשיב, יאזין.... מאבדת שליטה........
|

ameli

New member
צוקי.......

אני כ" פה בשבילך....... אוהבת, מנסה ורוצה לתמוך. הלוואי ויכלתי לעזור לך, אך איני יודעת איך להביע דאגתי, כיצד לעזור. כל מה שאני יודעת זה לתת
ים בלי סוף.......

אני כאן, מקשיבה, מאזינה...

מוכנה לעזור... מחבקת אותך חזק, כדי שלא (!) תאבדי שליטה, כדי שאולי פחות תכאבי, כדי שתוציאי את הכל, ותזכרי, שאת אף פעם לא לבד. הכל נראה לך שחור? אבל לא, טלוש... לא הכל שחור. נכון, יש דברים שחורים בעולם, אבל יש גם הרבה לבנים, ואדומים וצהובים וכתומים וכחולים... ויש עוד כ"כ הרבה, אם רק היית נותנת לעצמך לראות אותם, לגעת בהם, לעוף עם כל צבעי הקשת... הלוואי שהייתי יכולה לקחת מברשת ולצבוע את העולם בצבעים היפים האלה, רק בשבילך, כדי שתראי אותם, שתחווי אותם, שתהני מהם... אבל זה קצת קשה, את מבינה... זה קצת קשה לצבוע את העולם, כי העולם הוא יותר מדי גדול ויותר מדי רחב, ויותר מדי שופע... אבל! מה שאני כן יכולה לעשות, זה לקחת מברשת, ולנסות לצבוע את החיים שלך בצבעים קצת יותר יפים... קצת יותר שמחים. הרי מגיע לך להיות מאושרת, טלוש... מגיע לך יותר ממה שאת חושבת. אמנם איני מכירה אותך לעומק, אבל קראתי כמה מהודעותייך, ואת "נקראת" (
) בנאדם נפלא, אוהב, שופע המון אהבה וחום...
שום דבר הוא לא חסר טעם, טל חמודה, וכן, זה דו משמעות... אל תיתני למחלה הזו לקחת ממך את כל הטוב שבך (ובאמת שיש הרבה טוב שכזה...
), תילחמי בה, תאבקי בה, אל תיתני לה לנצח. אנחנו כאן כדי לעזור לך לנצח אותה, כדי לעזור לך להילחם בה ולהאבק בה. אבל את חייבת לתת לנו לעזור לך, אחרת... אחרת זה לא ילך.
הלוואי שהייתי יכולה להיות לידך, לחבק אותך את החיבוק הכי חזק שבעולם, הכי מוחץ והכי אוהב שאי פעם קיבלת ושאי פעם תקבלי, וללחוש לך בשקט בשקט...
עוד יהיה טוב!!!
את חייבת להאמין שיהיה טוב, טלוש יפיפיה, את חייבת, פשוט חייבת, כי האמונה הזו... האמונה הזו היא הכל!!! אוהבת אותך, טל, אע"פ שאיני מכירה כ"כ, אבל... בעצם, אני מכירה את מה שאת חווה, ובכך- מכירה אותך יותר מכל. לילה טוב שיהיה לך :) עדי התל-אביבית

skayela

New member
../images/Emo14.gif../images/Emo26.gif../images/Emo23.gif.

חנו´ש יפיופה ... הלוואי ויכולתי לעזור לך, לגרום לך להבין להראות לך... אני שומעת אותך גם בלי שתגידי מילה... אני תמיד כאן בשבילך ונשבר לי הלב לראות ילדה יפה כמוך סובלת... בבקשה אל תישכחי שאני תמיד מוכנה לעזור לך לא חשוב בבקשה תיתקשרי אליי... נתתי לך טלפון כשהשתחררתי ואם זה נאבד אז תבקשי מטל... כואב לי הלב ליראות אותך סובלת, כואב לי הלב ליראות אותך עם הצינור הזה כל שבוע שאני לאשפוז יום, כואב לי הלב ליראות אותך מתבזבזת!!!. אוהבת אותך כל-כך הרבה...
... קטיה.

ב ל

New member
אהובתי המתוקה../images/Emo14.gif../images/Emo26.gif../images/Emo23.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif

חנצ´ה אני מוכנה לנסות לעזור לך... את צריכה להתעודד במחשבה שהיו הרבה בנות במצבך והם יצאו מזה ואם הם יצאו מזה גם את יכולה לצאת מזה
ואת תצאי מזה
חבל שאני לא יוכלה להבטיח לך את זה אבל את כן יכולה להבטיח לעצמך שאת תצאי מזה כי אם את תרצי לצאת מזה אז כן, אני מבטיחה לך שאת תצאי מזה... זה לא קל זה אפילו מאוד קשה אבל את ילדה נבונה ויודעת מה טוב בשבילך... את יודעת שאת צריכה להחלים כדי לחיות כמו שצריך את פשוט יודעת את זה ואין לי ספק בכך... אני כל כך רוצה להיות עכשיו לידך ולתת לך חיבוק
כל כך חזק... ונשיקה גדולה על הלחי
אבל זה יקרה ביום חמישי ואני לא מצפה אבל אני מקווה לראות אותך עם מצב רוח טוב.... לפחות יותר משל עכשיו... אני יודעת שכרגע את עם זונדה אבל את אחראית לזה אם תהיה לך זונדה שוב שבוע הבא או לא... שאני הייתי מאושפזת היו שני בנות שהיו, שבוע עם זונדה שבוע בלי וככה במשך חודשיים.... אז אם הזונדה כל כך לא עושה לך טוב אז למה שלא תעשי את כל המאמצים לאכול וגם בבית
... את מסוגלת , נכון שלפעמים את לא רוצה אבל את מסוגלת... ברגע שתרצי את זה ממש את תהיה על שביל החלב להחלמה... אני מבטיחה לך שיהיה לך את היום שפתאום תקומי ותגידי לעצמך... |זהו נמאס לי, ואני חייבת לעשות בנוגע לזה משהו.. זהו מהיום אני מתחילה להבריא" ולפעמים יהיו נפילות אבל תצטרכי ללמוד לעבור אותם.... ואני ועוד הרבה כאן בשבילך לעזור לך...
אותך כל כך ממני טל נ.ב תצפי לחיבוק ונשיקה יום חמישי ושלא תעיזי להעלם לי

חנוש חומד....

נמצאת פה איתך, רוצה להקשיב , רוצה לשמוע , רוצה לעזור, רוצה לתמוך, רוצה להצחיק, רוצה ורוצה האם תאפשרי לי???? חן אל תאבדי שליטה אני יודעת שהמצב לא קל , אבל החזיקי את עצמך חזק חזק אל תמעדי . את רוצה לצעוק אפשרי לקולך לעשות זאת , תתפרקי , תפרקי תוריד את הסלע הכבדה הזו מהלב . אני נמצאת פה איתך תמיד ! גם בבוקר , גם בצוהריים , גם בערב , גם בלילה תמיד תמיד איתך! בכל מצב , גם כשרע וגם כשטוב . אוהבת ודואגת כל כך ..... מאחלת לך את כל ההצלחה שבעולם מחר ומחכה לקולך המתוק שיעיר אותי בבוקר!

behappy

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif

היי...... אולי תנוחי קצת........סתם בשקט ותקומי מחר ליום חדש ותחליטי כבר מההתחלה שזהו,היום יהיה יותר טוב ותחייכי,ותצחקי,אפילו קצת... ותראי שלא הכל שחור...יש שמש מחייכת,וירח כסוף ושמיים כחולים ופרחים ועצים ו...חיים מלאים שעוד מחכים לך... ואני פה להקשיב אוהבת אותך, שיר

123go

New member
חיבוק

כל מה שתרצי מתי שרק תרצי את כל כך לא לבד !!!

למעלה