הי, יש לי שאלה כללית לגבי מחירים שקיבלתי אודה

• פותח הנושא PKOK
  • פורסם בתאריך

PKOK

New member
הי, יש לי שאלה כללית לגבי מחירים שקיבלתי אודה

הי, יש לי שאלה כללית לגבי מחירים שקיבלתי אודה אדע שאני בטווח מחירים סביר.

משפץ בית משלם לשיפוצניק 25 אלף בעל ותק יותר מ15 שנה לעבודה לסעיפים הבאים :

1. צבעית כל הבית כולל הורדת שפריץ מסלון - כולל הצבע.
2. הורדת קיר בכניסה לבית למטר אחד.
3. באמבטיה שבירת שני קירות ואיחוד שירותים וחדר אמבטיה כולל בניית קיר להפרדה למכונת כביסה לבין הדוש.
4. בניית חדר ארונות קטן 1.1 מטר על 2.
5. פירוק כל הבית ארונות שלא צריכים , מיטות פירוק אמבטיה , פירוק כל ארונות המטבח שיש וכו , כולל פירוק כל הריצוף בבית, פירוק עץ שמודבק על הקיר בכניסה לבית.
6. ריצוף ל120 מר בית כולל חומר דבק ורובה.

האם סביר? מציין שעלי להוסיף בזמן הפירוק כנראה שני מכולות כל אחת 1200 שח. = 1200X2 = 2400.

אינסלטור (כאן אני לא בטוח הגיע בהמלצת הקבלן) לחדר אמבטיה המשופץ , רק עבודה 5000 החלפת צינורות כל הבית עד לשעון מים - כולל עד לדוד (=בית בקומה שניה ישן).

שיפוץ כללי מטבח עבודה כולל ארונות מטבח בגודל 3 מטר על 1.75 מטר כל הארונות נשלפים עם טריקה שקטה. ארונות סנוויץ כולל אי 1.6 מטר על 0.9 מטר. כולל שני קלפות וארונות שליפה לשימורים וכו.
עלות 30 אלף הגיוני? מבצע נגר בעל ניסיון של 22 שנה, ראינו עבודות מאוד מדוייקות האם סביר המחיר?

שיש ממשוק מורשה של שיש קיסר צבע 2370 לגודל שצויין כולל פנל מעל השיש 15 סמ כולל פנל למטה לאורך כל המטבח כולל לאי כולל שיש לאי ולמטבח גודל כללי 8.5 מטר רבוע +- הצעה שקיבלתי 7500 סביר?

כל המחירים הינם לאחר מיקוח רב!
יש לי לאן להוריד בטווח הסביר או מחירים חשוד?

JochaSchwartz

New member
שיפוצניק - נשמע לי זול מדי

בכל מקרה, הצעה ברמת פירוט שכזאת לא שווה הרבה.
יש מפרט מפורט?
אותה הערה בנוגע לשאר, בעיקר למטבח.
אישית, אני חושב שהרבה פעמים יצור תעשייתי יכול להיות יותר טוב מנגר פרטי עם בית מלאכה מצוקמק.

starcom

New member
בוא תראה כמה עלה לי

דירה של 53 מ"ר!!!

1. הורדת שפריץ
2. החלקה וצביעה
3. הרחבת כניסה/קיר בין המטבח לסלון
4. שינוי כניסה לאמבטיה. שינוי צד כניסה
5. עבודה ברמה מאוד ירודה!!. גימור על הפנים!!

מחיר: 17,000 ש"ח

נאמר לי המשפט הבא what you pay is what you get . במקרה שלי זה לא היה לצערי תקף. שילמתי מחיר מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד יקר וקיבלתי תת אבל לגמרי תת עבודה. . הייתי מוכן לשלם פי 2. רק לקבל רמה גבוהה.

נחזור חזרה לשאלתך. אתה צריך על השיפוצניק הזה לפחות 15 המלצות. ואני לא צוחק.15 אנשים מרוצים שימליצו עליו בחום.
מומלץ ללכת לפחות ל 5 מהם במידת האפשר ולהתרשם מאיכות העבודה, גימור וכ"ו.
אל תסתפק ב 5 המלצות. כי אלו בד"כ יהיו קרובי משפחתו או חברים.

תזכור דבר חשוב. ברגע שהתחלת איתו. אתה שבוי שלו. אתה לגמרי בידיים שלו.

ב ה צ ל ח ה

מאחד שנפגע

PKOK

New member
במחירים כמובן לפני מעמ, אבל לגבי ה

המפרט של השיפוצניק זה פחות או יותר המפרט,

1. צביעת כל הבית כולל הורדת שפריץ מסלון - כולל הצבע.
2. הורדת קיר בכניסה לבית למטר אחד.
3. באמבטיה שבירת שני קירות ואיחוד שירותים וחדר אמבטיה כולל בניית קיר להפרדה למכונת כביסה לבין הדוש.
4. בניית חדר ארונות קטן 1.1 מטר על 2.
5. פירוק כל הבית ארונות שלא צריכים , מיטות פירוק אמבטיה , פירוק כל ארונות המטבח שיש וכו , פירוק דלתות ,כולל פירוק כל הריצוף בבית, פירוק עץ שמודבק על הקיר בכניסה לבית.
6. ריצוף ל120 מר בית כולל חומר דבק ורובה.

25 אלף לפני מעמ כנראה אסגור 29 לאחר מעמ (=כי משלם בצקים)
**הצהיר שאת העבודה יכול לסיים בחודש מ05.08.2013 עד 03.09.2013 או לכל המאוחר לאחר ראש השנה 09.09.2013
** תשלום = שליש בהתחלה שליש לפני סיום ושבוע לאחר סיום העבודה עוד שליש, וציין שנותן אחריות לשנה לעבודה שביצע

לגבי התרשמות והמלצות הראה לנו עבודה שבדיוק סיים ריצוף וצביעה ובניית חדר ארונות מגבס, נגנסנו לבית ,ואני לא מומחה אבל נראה לי מאוד מרשים (= עובד לבן ולפעמים עם הבן שלו טוען שכך מוזיל עלות מול אחרים)

לגבי המטבח נגר, 30 אלף לפני מעמ
כל המטבח מסנביץ ,
** בקומה עליונה יש רק 2 קלפות עם דלת זכוכית
** באי יש 2 עמודות - 3 מגירות כל אחת, מגירה 30 על מגירה 30 על מגירה 15 סמ ,מגירות נפתחות עם מנגנון טריקה
** בקומה תחתונה יש (=זהות לאי) 4 עמודות - כל אחד מגירה 30 על מגירה 30 על מגירה 15 סמ ,מגירות נפתחות עם מנגנון טריקה ,
עמודה אחת ובה מגירה נשלפת לבקבוקים ו מגירה 15 סמ, ודלת למדיח
**בקומה תחתונה צד ב ישנו המקרר ומעליו ארון אחסון עם דלת רגילה ולצידו שני עמודות ארוכות מרצפה עד למעלה , עמודה ראשונה שני מגירות נפתחות עם מנגנון טריקה ואז מקום לתנור בלין אין ואז למיקרוגל ואז עוד ארון לאחסון,
בעמודה האחרונה ישנם שני מגירות ארוכות נפתחות עם מנגנון טריקה לשימורים וכו

נשמע סביר? המחיר אולי מלמין יותר טוב מסנוויץ?

starcom

New member
נשמע מחיר טוב והוגן.

מחיר ממש טוב. אם העבודה תהיה איכותית, ותהיה מרוצה
אשמח אם תעביר לי במסר פרטי התקשרות. בפרויקט הבא אבחן להתקשר איתו.

אני לא מבין גדול במפרטים

אבל לא נראה לי שכך אמורים להגיש הצעת מחיר.
למה אין פרוט של עלות לכל סעיף? מה יקרה אם תחליט לבטל סעיף אחד? איך תתמחרו אותו? או להפך אם תרצה להוסיף משהו שלא חשבת עליו ?
בכל מקרה בהצלחה

ke1234

New member
ניתן לשלם פחות ולקבל יותר

אני נמצא בשלבי סיום של שיפוץ גדול ,(בחיפה)
את השיפוץ התחלתי לאחר מכרז שעשיתי עם 5 קבלנים ,3 מהם ירדו מיד - הגזימו במחיר ולא ראיתי את עצמי מוכן להתמודד אתם .
השניים שנשארו התחרו אחד בשני ונבחר הטוב מהשניים (איכות ,דירות שראיתי ,המלצות מארכיטקטים ואנשים פרטיים והכימיה שהייתה חשובה לא פחות ).
את המטבח הזמנתי בהום סנטר - עדיין לא קבלתי אותו כך שאינני יכול להעיד על האיכות שתתקבל אך המבצע של מוצרי חשמל ושיש בחינם הוזילו את מחירו משמעותית .
היתרון היה בהכנת הדמיה של המטבח שאקבל .
חשוב מאוד ליפול על אדם סבלני כי המטבח עבר 4 פעמים שינויים .
חייב לציין שנתקלתי בקבלן שיפוצים אמין במיוחד ואפילו עדין באופיו שמוכן להתגמש ולבצע שינויים תוך כדי עבודה , זו נקודה חשובה בעיניי .
עוד כשבועיים השיפוץ יסתיים (3 שבועות לפני הזמן ) ואין לי ספק שהגימור יהיה כפי שרציתי .
אשמח לעזור בעצות לגבי (דלתות , עבודות מסגרות - שם הקבלן היה טוב אך נוקשה , תריסים , עבודות גבס, אינסטלציה בעיקר SP ,קרמיקות ).
השאירו הודעה ואשתדל לענות בהקדם , על נושאים שבהם עסקתי בלבד .
גיל.

pipidi

New member
אשמח לקבל במסר את שמות 2 הקבלנים שהגיעו לגמר

מחפשת שיפוצניק אמין (לעבודות גבס וטיפ'ה חשמל) בחיפה.

תודה!

ke1234

New member
כתבי בבקשה למייל או תתקשר אלי

המייל שלי [email protected]
הנייד שלי 052-6401414
אשמח למסור ולעזור ,
אינני בטוח שמותר לפרסם באתר .
גיל.

למעלה