הי טליה, לא קיבלתי כל מייל

הי טליה, לא קיבלתי כל מייל

התקציר שכתבתי לשלוש הסדנאות הוא להלן. אני מציעה שביום א' מי שתגיע ראשונה תמתין למעלה, כך יהיה נוח יותר. במהלך הרצאות החינם לפני הסדנאות שבאוניברסיטה העממית ברשל"צ אני מציעה שבנוסף לברושורים שאת מכינה, שיחולקו למשתתפות והמשתתפים כך שיוכלו להחליט גם בבית - טור לכל סדנה, נציע למי שירשם באותו ערב כי במהלך הסדנה אתן להם אבחון בהתאם לציור ההילה של כל אחת ואחד מהם בעניין כלשהו שעשוי להיות בעייתי הנוגע לסדנה בה הם משתתפים. כאשר באים אלי לאבחון כזה משלמים לי 250 ש"ח כך שבנוסף לעניין שבזה הרי כל נרשם מקבל בונוס של המרת 250 ש"ח...? מה דעתך? או קיי תקציר הסדנאות, את מוזמנת לתקן: 'אושר' "נולדנו להיות מאושרים", בסדנה מקצועית בהנחית דר' א. חוטר גזע והגב' טליה טל, יתאפשר לך להפוך את הפוטנציאל האושר לעובדת חיים. סדנת מבוא חינם - 30.3.04, 19:30 'אהבה' מיועד לאנשים נשואים או לא נשואים. אהבה מחכה לך בכל רובדי חייך. להכיר, להבין ולהגשים אותה בעזרת הסדנה המקצועית, בהנחיית דר' א. חוטר גזע והגב' טליה טל. הרצאת מבוא חינם - 30.3.04, 20:45 'מפיצול לאחדות' סדנה מקצועית בהנחיית דר' א. חוטר גזע והגב' טליה טל, להכרה עצמית, זהוי פוטנציאל או הפרעות, 'משיכה לשני כיוונים', הססנות ועוד. קבלת כלים להגשמה עצמית ועצמאות של "שלמותך המיטיבה". הרצאת מבוא חינם - ????, 20:00 אני חושבת שאם מבחינת מקום בפרסומת של האוניברסיטה העממית זה לא חורג הרי שהנוסח הנ"ל עונה על מה שהתכוונת לו, בכל מקרה את יכולה לשנות. אוהבת

Tal_Ya_Tal

New member
אסתיה../images/Emo92.gifבדקי../images/Emo20.gifשוב../images/Emo42.gifשלחתי

אחרי 12:00 פשוט כי היו לי הבקר שיחות נכנסות ללא סוף (עשית לי את הספתח
)ולמרות ה
שלי בתאומים, אינני יודעת לעשות את שני הדברים גם יחד
SORRY. פשוט רוצה להיות בטוחה שאני מצליחה להגיע אליך
L&L TALYA

זה עדיין לא עבר

תנסי אולי לשלוח ל: [email protected] בנוגע לשני דברים שכחתי לכתוב תקצירון: חוג יום 'שימוש בפנאי להתפתחוות עצמית' צבעים, הכוכב הפנימי, תקשורת, כוח המוח, דמיון מודרך וכלים מעשיים נוספים בהנחיית דר' א. חוטר גזע והגב' טליה טל חוג קיץ למסיימים י'-יא' מגוון שיטות לשיפור כישורי לימוד והצלחה בבחינות בגרות ובחיים העסקיים, חברתיים וזוגיים והרבה יותר, בהנחיית האסטרולוגית הגב' טליה טל ודר' א. חוטר גזע בתאריכים: 15.8-26.8(ימים א'-ה'), 11:00-16:00

בנוגע לשילוב שתי הסדנאות, הודעתך

חשבתי שהיינו אמורות לעשות כל סדנה 5 מפגשים...? כשאנו מתחילות אותה ב 14.4 זה נותן לנו 11 מפגשים עד סוף יוני. מקובל עלי ארבעה מפגשים לראשונה, אך את זו של אהבה, מאחר ואנו נותנות אפשרות לזוגות להצטרף במהלכה, בעקבות השתתפותם חינם, די לעודד את נושא הזוגיות, אז לדעתי עדיף לאפשר המשך של סדנה זו בתחום הזוגי כך שהיא תהיה למעשה 7 מפגשים כי יש הההההההמון דברים שאפשר לעודד בהם זוגיות טובה וגם תהליכי חברות ברמה ההרמונית. את נושא השפע אנו יכולות להכניס לסדנה שתתחיל בינואר 2005 ומי שמסיימים את שתי הנוכחיות ויהיו מעוניינים להצטרף לשפע נוכל לאפשר זאת, או שבמהלך הימים האחרונים של סדנת הזוגיות נוכל לקבוע עם המשתתפים והמשתתפות את התחלת שלב השפע בתחילת ספטמבר אם יהיו מעוניינים להמשיך לשלב נהדר זה. בכל מקרה חשוב לדעתי לציין כי אנשים יכולים להצטרף לכל סדנה כעומדת בפני עצמה. יום טוב אסתיה נ.ב. נאמר לי כי מדברים על שלג בעירי במוצ"ש או ביום א'. אם יש שלג או ברד כבד אין תחבורה מהמשק כך שלא אוכל להגיע וגם אם אגיע לתל אביב אינני מעוניינת להתקע שם אלא לחזור לבירה לכן עדיף שאצור איתך קשר במוצ"ש ונקבע.

Tal_Ya_Tal

New member
ב-ס-ד-ר../images/Emo9.gif ןלא במבטא רוסי../images/Emo13.gif(הרבה

זמן לא הבינותי על מה כולם מדברים, כי אינני רואה טלויזיה לעתים תכופות. בטח שלא בערב שבת
ודרך אגב, הייתי שם אתמול, ומסתבר שאפשר לעלות למעלה רק משעה 12:00 האם נראה לך שנשב למטה שעה ונמתין? מבחינתי זה בסדר
לגבי סדנת 'א-ה-ב-ה' בודאי שאפשר להאריכה ככל שרוצים. מכוון שמערכות יחסים הן השיעור החזק ביותר על הפלנטה הזאת. או איך אומרים בשבט המאיה? אני הוא אתה עצמי אחר' ויחד עם זאת, אפשר גם רק 'טעימה' על קצה המזלג ולהמשיך בשנה הבאה ולהביא זאת לרמה נוספת. א-ב-ל, אין שום מניעה שיהיו שבעה שיעורי 'אהבה' (הלא בבית שבע עסקינאן) שלג
איזה כיף!!!רק הזהרי לא להחליק
L&L TALYA

נפלא, אשלח לך מסר במוצ"ש

שמתי כמה דברים שנוגעים 'לדרך להצלחה זוגית' בבלוג שלי. נכון ששם אי אפשר להבהיר ולתרגל כמו בסדנה, כי באופן טבעי אני זורמת עם הקבוצה וצרכיה ובטוחה אני כי גם את כך אבל אני חושבת כי נחמד להעלות 'טיפ' למחשבה לפחות ברמה השיטחית כך שגם מי שלא יצליחו להגיע לסדנה שלנו אולי יוכלו לקבל הארה והעולם שלנו של 'היחד והאהבה' יהיה מואר יותר בנגלה ולא רק כפוטנציאל. אוהבת אסתיה

Tal_Ya_Tal

New member
אני אכנס לראות../images/Emo42.gifמה בקשר לתאריך

הרצאת מבוא סדנה אישית ואנושית- מפיצול לאחדות לא קבענו למתי היא מתוכננת. L&L TALYA

מה דעתך על שבוע אחרי זו של אושר?

ההרצאה ביום שייעדנו לסדנה ושבוע לאחר מכן נתחיל ללמד, כך שנספיק את כל 11 המפגשים במהלך שנת הלימודים הזו. אבקשך לתת לי תאריך, שעה אני חושבת שבשמונה זה יהיה יעיל, מה דעתך? אולי אפשר לתת פליירים הנוגע לסדנת הקיץ לתיכוניסטים במהלך ההרצאות - אני אכין את הפליירים ואתן לך גם להפצה בין מי שאת מכירה עם נוער בגילאי י'-יא' ואפשר והם יעבירו הלאה בבנין המגורים וכן הלאה, אפשר לשים גם על לוח מודעות של בניינים רבי קומות - מה דעתך? אני אכנס למחשב כנראה רק במוצ"ש כדי להודיעך בנוגע ליום א' משהו לא בסדר עם המען האלקטרוני ההוא, עלי לבדוק מה קורה. סוף שבוע נפלא! אסתיה

Tal_Ya_Tal

New member
אי אפשר../images/Emo10.gifזה ערב פסח../images/Emo143.gif

התאריך של ההרצאה על האושר הוא 30.3.2004 מה דעתך לעשות זאת ביום אחרי, בשעה 19:30 כך שתוכלי ללון אצלי ביום הקודם. L&L TALYA לגבי הפיירים, רעיון מצוין

הי טליה, בעירי יש מפלסות אך לא כאן!

עד שהקרח לא ימס מהדרכים אוטובוסים לא יוכלו לנסוע - מה שהה נפלא בעבר שכן לא היינו הולכים לביה"ס הרבה יותר זמן מאשר הירושלמים. ניסיתי להתקשר אתמול ולא הצלחתי לתפוס אותך, אצור קשר בקרוב להשתמע אסתיה

Tal_Ya_Tal

New member
יום../images/Emo113.gifמושלג../images/Emo42.gif../images/Emo188.gifנפלא../images/Emo186.gifלך

אסתיה
איזה כיף
אני, רק בשנה שעברה ראיתי פעם ראשונה שלג ALIVE(במנכן) מה שנקרא: 'על אמת' L&L TALYA

למעלה