הי בנות, שמעתי עוגת גבינה פה???

sunny8

New member
הי בנות, שמעתי עוגת גבינה פה???../images/Emo173.gif

האמת שביום שישי קניתי מארז מוכן של תנובה לעוגת בסקוויטים, ויצא לי פצצה ........ נגמר מזמן :( אבל בשבילכן אני מוכנה להכין שוב. אז בואו אלי ........אתן זוכרות אחרי העליה הגדולה שמאלה ושוב שמאלה. להית.....................

sunny8

New member
../images/Emo124.gif../images/Emo124.gif../images/Emo124.gifההללללווווווווו !!!!!

יש מישהו בבית הזה ???? למה אף אחד לא עונה לי ????????

אוסה

New member
די עם הצעקות האלו!!!!!

הערת אותי! מה את רוצה עוגת גבינה? צ'טערת אני יכולה לספק עוגת שוקולד מדהימה!!!! מה עם מפגש חברה?

sunny8

New member
אוסה, תראי ממתי אני קוראת לכן ....

כולן נעלמו פתאום. ממש מעליב, מה זה . אתן משאירות אותי ככה להתמודד עם כולם????? ואגב....... בוקר טוב לך מתוקה! חחחחחחח

sunny8

New member
ברור, אני מחכה כבר מאתמול. יש קפה יש.....

יש עוגיות, יש סלט וולדורף טעים טעים שאי אפשר להפסיק לזלול . ועשיתי כמות מסחרית חחחחחח שחלילה לא יחסר . דה???

סאני, נראה לי שקפה אצלינו כבר.........

מעלה עובששששששששש, חחחחחחחחחח. עד שבאמת נשתה. אבל הסלט נשמע טוב.

sunny8

New member
../images/Emo20.gifעד כמה שזכור לי .........

מישהו פה הרים את הכפפה והיינו אמורים לעשות מפגש במרכז לא??? משום מה זה ירד בקול ענות חלושה. מה קרה? בנתיים אנחנו שותים יחד קפה וירטואלי.

ע ו פ ר ה

New member
אני לא זוכרת מי

אבל דובר על סוף החודש. אז איפה המפגש ומתי? ומי מארגן? באהבה עופרה מנחה בדמיון מודרך, NLP, פרחי באך וביורוגונומי

ע ו פ ר ה

New member
מה דעתכם על ה 31.5?

בתל אביב? אבל אני לא מכירה כל כך את תל אביב אז שמישהו ימצא מקום. ה 31.5 זה יום חמישי שנראה לי יום מתאים. באהבה עופרה מנחה בדמיון מודרך, NLP, פרחי באך וביורוגונומי

מבחינתי זה בסדר../images/Emo13.gif

גם אני לא מכירה את תל אביב הייטב. אבל מאמינה שנסתדר, אני אוכלת הכל, חחחחחחחח.

ע ו פ ר ה

New member
ישנתי כל כך טוב שלא שמעתי ../images/Emo6.gif

את הצעקות..... שיהיה אחלה יום באהבה עופרה מנחה בדמיון מודרך, NLP, פרחי באך וביורוגונומי

למעלה