הי בנות שאלה חשובה ...

lili0007

New member
הי בנות שאלה חשובה ...

הי בנות , רציתי להתייעץ איתכן , אז ככה אני בשבוע 15 +4 עשיתי שקיפות בשבוע 12 ויש לי שבוע הבא סקירת מערכות .אני מטופלת אצל רופא פרטי וגם בקופת חולים.. אחרי הסקירה הלכתי לרופא שלי (של הקופה ) כדי לראות אם הכל בסדר והוא לא רצה לבדוק אותי הוא אמר שאם בודקים יותר מדי ממה שצריך זה עושה נזק לתינוק . ממש התעצבנתי ובכיתי השאלה שלי כל כמה זמן יוצא לכם לראות את המתוקי ? זה נורמלי ש3 שבועות לא ראיתי אם הכל בסדר ? אני הולכת לרופא שלי (הפרטי ) כל שבועיים אבל פשוט הוא בחול ויש לי ללכת אליו יום שלישי זה נורמלי ? או שאני אלך עכשיו בריצה לקופת חולים מה אתן אומרות ?

נורמלי לחלוטין

אני מאד יכולה להבין את הצורך לראות (כשעדיין לא מרגישים) אבל אולטרסאונד אחת לחודש זה המון. ההמלצה היום היא להפחית בבדיקות אולטרסאונד שלא לצורך, אם יש איזושהי בעיה חלילה (דימום, כאבים וכד') מבצעים אבל כך סתם רק בשביל לסמן V שכל שבועיים ראית אותו נשמע לי באופן אישי TOO MUCH

dana103

New member
אני כן הלכתי כל שבועיים כמעט

ואם רואים למשך שניות ספורות את העובר באולטראסנד דופק אז זה לא מזיק - לדברי הרופא. אם את לחוצה לכי למוקד ויבדקו אותך.

noaaaa

New member
נורמאלי

ראיתי רק באולטראסאונד רשון- שבוע 7, בשקיפות ובסקירה. במפגשי המעקב עם הרופאת נשים המקסימה שלי היא לא בדקה אותי ולא ראיתי צורך.

מבינה את הצורך שלך לראות

אותו, ולא חושבת שיש נזק מבדיקה קצרה בUS אבל אם עשית סקירה והכל היה בסדר, ויש לך תור לשלישי הבא ,זה נשמע לי בסדר גמור, אין לך מה לרוץ להבדק שוב...

למעלה