הי בנות, חדשה כאן

ayelet1972

New member
הי בנות, חדשה כאן

וכבר יש לי שאלה, הפסקתי גלולות לפני 3 חודשים, הדימום-המחזור הראשון לאחר הגלולות הגיע באיחור של כמעט שבועיים, והיום קבלתי את המחזור 6 ימים לפני מה שהיה חודש קודם, ז"א עברו 25 ימים עד אתמול והיום דימום, גם במחזור הקודם וגם בנוכחי הדימום מאוד דליל, אני ממש דואגת שמשהו לא בסדר, למרות שבדיקות פרופיל הורמונלי היו תקינות. האם יתכן מחזור- דימום אחרי 25 יום? או שאולי הגוף שלי עושה תיקונים מחודש שעבר
בקיצור מבולבלת, ואשמח לעיצה מבעלות ניסיון.

ayelet1972

New member
הלכתי לאיבוד בין כל השאלות

בבקשה בנות שיודעות, אשמח לשמוע דעתכן.

Hay baby

New member
לא בעלת נסיון, יש לי מחזור שוויצרי

אבל לדעתי תני לגוף 2 מחזורים שינסה להסתדר, תעקבי אחר היום הראשון של המחזור (יום הראשון לדימום), תבדקי כמה ימי דימום ומה אורך המחזור... בהצלחה

lulyK

New member
תני לגוף שלך זמן,

יש נשים שלוקח למחזור שלהן זמן להסתדר אחרי גלולות.

ayelet1972

New member
תודה

כנראה הגוף באמת בבלגאן בגלל הגלולות, אני מקווה שזה רק זה. מעניין אם למרות הבלגאן אפשר להכנס להריון?

lulyK

New member
בטח שאפשר,

פשוט יותר קשה לזהות את החלון הפוריות

קרן אור7

New member
אני מקבלת מחזור קבוע כל שלושה וחצי

שבועות. מה שחשוב זה העקביות בין מחזור למחזור. אם את שומרת נידה זה חשוב, כי אז אפשר להפסיד את חלון הפוריות כשיש מרווח קטן יותר בין המחזורים (ככה אמרה לי הרופאה שלי).

ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

כמו שענו לך כבר, יכול להיות בגלל הגלולות הגוף קצת השתגע. תני לו זמן יהיה בסיידר

yafitsa1

New member
גם אצלי....

אומנם אני עכשיו ממתינה רק למחזור השני שלי בלי גלולות (הלוואי ולא יגיע בכלל), אבל המחזור הראשון שלי הגיע אחרי 24 ימי מחזור...... הרופא שלי אמר שבן 24-34 זה תקין.

ברוכה הבאה ל../images/Emo82.gif החם שלנו../images/Emo65.gif

כאן נחים וצוברים כח... ומצפים ביחד(קצת משכנעים...) ל
... מאחלים לך שלא שמאד מהר תעברי לפורם הריון... יחד עם כולנו..(אולי יהיה כדאי לשנות את השם מלקראת הריון לה ר י ו ן..

../images/Emo67.gifאוי כתבתי בטעות../images/Emo2.gif

שלא שמאד מהר תעברי לפורם הריון... מי הכניס את המילה שלא? לא אני:-
שמהר אבל מהר מאד תעברי ונעבור כולנו לפורם בהריון... ונתחיל לשאול אחת את השניה" איפה כדאי ללדת? מה עושים הוא כל הזמן בועט בי...
D

ברוכה הבאה! אני מסכימה עם אופטמיות

זה בית באמת חם שקיבלתי המון תמיכה כשבאתי לפה... אולי בגלל שהוא כזה חם ואוהב קשה לכולן לעזוב לטובת הפורום השכן?! פה קבור הכלב!

צ26

New member
הגוף קצת מבולבל אחרי גלולות.

מאד יכול להיות שתקבלי מחזור בחודשים הקרובים במועדים לא ממש צפויים ולא שגרתיים. הגוף רגיל שהגלולות מסדרות הכל וכשאת מפסיקה פתאום הכל משתבש קצת. אחרי כמה חודשים זה בדכ מסתדר. מקווה שלא תגיעי לחודשים שזה יסתדר כי כבר תהי בהריון!!

1שולמיתי

New member
ברוכה הבאה../images/Emo24.gif

ואני חושבת שכדאי לאמץ את הרעיון שלך אופטימיות קוסמית, כמו ששינית את השם שלך...אולי הסיכויים יגדלו

למעלה