הי, אפשר להצטרף?
(ארוך...)

הי, אפשר להצטרף? ../images/Emo13.gif (ארוך...)

אני קוראת אתכן הרבה, בזכות יעלי הכחולה שהזמינה אותנו מזמן לפורום המקסים הזה וגם ג'סי האדומה שנמצאת כאן.
בשקט בשקט, מבלי שידעתן, הייתן לי כל הזמן הזה לעזר רב. הידיעה שיש עוד כאלו שהאוכל משתלט עליהן, השיתוף, התמיכה שלכן זו בזו, ההצלחות הקשיים. כל אלה ועוד, מאד עזרו לי, כקוראת סמויה. אז נעים מאד, אני "שדה שיבולים", בת 43, אמא ל-3 בנים 13, 10 וחצי, 5 וחצי. מגיל צעיר עליות וירידות במשקל לאורך השנים. נשנשנית, מכורה לשוקולד, מבחינתי גן עדן נראה מלא במפלים של שוקולד, ערימות של כל סוגי השוקולד, פיצוחים מכל הסוגים בכל פינה...
. זאת אני בקצרה...
לפני כ-3 וחצי שנים, עקב עליה ברמת הסוכר לקצה גבול הנורמה + אח חולה סכרת = סיכון גדול להגיע למחלה, עשיתי שינוי תזונתי והתחלתי לצעוד באופן קבוע, כמעט יום יום, עד היום. ירדתי אז כ-4-5 ק"ג ונשארתי במשך השנים על אותו המשקל, שלא היה האדיאלי, אך עדיף מ-4 ק"ג יותר. במהלך כל התקופה היו זמנים טובים יותר, טובים פחות, לרוב התנדנדתי סביב אותו המשקל, 1 ק"ג+-. לפני מס' חודשים נכנסתי לתקופה בה מהרגע שהגעתי בצהריים הביתה ועד שהלכתי לישון בערב- לא סתמתי את הפה! נשנשת בלתי פוסקת! המשכתי לאכול אוכל בריא ולצידו- שוקולדים ושאר מטעמים שקישטו את בריאותי...
. ללא כל יכולת שליטה. המשקל הראה עליה של 2 וחצי ק"ג. זה היה השלב בו תפסתי את עצמי בידיים. לא ממש ברור לי איך זה קרה. עשיתי סוויץ' בראש, הפחתתי משמעותית את כמות הפחמימות וחזרתי להקפיד לא להכניס אל פי ש-ו-ק-ו-ל-ד (אליו אני בפירוש מכורה) וכל סוגי הסוכרים, ללא קמח לבן, הקפדה על קמח שיפון וגם הקפדה על סוגי הפירות שאני אוכלת (מקפידה בעיקר תפוחי עץ וכמעט ללא פירות קיץ ופירות טרופיים למיניהם). חלבונים מרשה לעצמי כל הסוגים. במקביל, כבר כחודש לפני ה"סוויץ'", הגברתי את כמות ההליכה. עברתי מ- 40-50, גג שעה הליכה 5-6 פעמים בשבוע (לפעמים 7), לשעה שעה וחצי (שעה ורבע מינימום) 5-6 פעמים בשבוע. התוצאות התחילו להגיע. די מהר צנחו להם 2 וחצי הקילוגרמים העודפים ובהמשך ירדו להם אט אט 3 ק"ג נוספים. כיום אני נמצאת 3 ק"ג פחות מהמינימום בו הייתי לפחות ב-8 שנים האחרונות! כל המכנסיים גדולים עלי וזה פשוט מרגש. לא מנסה לרדת עוד ועוד. נהנית מהמשקל החדש, ממשיכה להקפיד על תזונה טובה ובריאה, מתחילה לדבר עם עצמי כשאני מרגישה שהנשנשיאדה משתלטת עלי. אז לא, מידה 40 לא רופפת עלי, כמו אצל ג'סי ה-
, אך מידה 42 יושבת עלי מדהים ומכנסיים ששנים לא עלו עלי- יושבות עלי מדהים! אז את מי אני אשתף, אם לא אותכן, שמבינות בכל לבכן את החוויות שאני עוברת ועברתי כל חיי וכמובן התמיכה שלא ידעתן שתמכתן בי בחודשים אלא, רק מהקריאה בפורום שלכן. תודה ושבת שלום

* "עברתי מ- 40-50..."="עברתי מ- 40-50 דקות.."

* "לשעה שעה וחצי (שעה ורבע מינימום).."= "לשעה וחצי (שעה ורבע מינימום).."

jesie12

New member
../images/Emo12.gifככה בשקט? בלי שנרגיש?

אני משוויצה בקולי קולות ואת עושה את זה בכזו צניעות ראויה להערצה
את יודעת שאת מלכה? יש לי המון מה ללמוד ממך
תצליחי יקירתי

../images/Emo25.gif תודה יקירה ../images/Emo24.gif

נתחיל מזה שאת ה-מ-ל-כ-ה. אני מורידה בפנייך את הכובע. האמת, אני עוברת עכשיו תהליך מדהים. שנים לא הרגשתי ככה טוב עם הגוף שלי, עם הבִּפְנִים שלי.
רציתי כבר מזמן לשתף אתכן, אך רק היום עשיתי את הצעד... האפשרות שאם קשה, אפשר פשוט לכתוב כאן ולקבל תמיכה- היא נפלאה.

איזה יופי ../images/Emo140.gif

באמת כל הכבוד לך. נראה שאכן הצלחת לעשות סוויץ' אמיתי
אל תוותרי לעצמך על ההליכה, אפילו שהגעת ליעד, מסתבר שזו אכן תרופה מקובלת....... בטוחה שאשאב כוחות גם מסיפור ההצלחה שלך

תודה ../images/Emo13.gif ../images/Emo39.gif

אכן, לא מוותרת על הצעידות, נהפוך הוא. רק הגברתי אותן. כפי שכתבתי, כבר 3 וחצי שנים מאז התחלתי לצעוד ומאז לא הפסקתי ואפילו הגברתי את הקצב בחודשיים-שלושה האחרונים. מבחינתי צעידה זו כבר דרך חיים. במהלך השנים היו תקופות שונות שצעדתי במשך תקופות, אך מעולם לא התמדתי כל כך הרבה זמן. אגב, אין לי יעד. שמחה על כל קילו שנושר, אך מבחינתי- שישאר כך, לא חייבת לרדת עוד. אם ירד- יופי ואם לא- גם טוב. בכל מקרה, הכל לאט לאט והעיקר לא לעלות...

לילית462

New member
ברוכה הבאה, את מביאה איתך משב רוח רענן

האופטימיות שנשמעת ממך מרוממת רוח. שמחה שהצטרפת. חוצמזה שעכשיו יש כאן עוד עוס"ית חוץ ממני

כייף לקרוא אותך../images/Emo23.gif אני גאה בך

אני כמוך, עשיתי סוויץ לפני שנתיים וחצי והתמכרתי להליכול ואירובי, הפחתתי פחמימות ואני אוכלת ארוחות בריאות , לגבי השוקולד שג'מני מכורה, אני מרשה לעצמי כל יום קוביה מסוג משובח [לנפש], זה לא מה שיעלה לי את המשקל. אני מינוס 32 קג' וירדתי ממידה 52 ל 44 42 ..... את בדרך המלך......שאפו
יעלילייט

12רוניתי

New member
לשדה כל הכבוד תענוג לקרוא

אני מכירה אותך מפורום אחר. גם אני בגלל משפחה מאד סוכרתית!!!! החלטתי לטפל דווקא בעצמי מהמקום ה ב ר י א ו ת י זה חשוב גם כן. אמא אבא -סכרת אחות שמזריקה 3 פעמים ביום זריקות פשוט פחדתי...והשלתי בחופשה 5 קילו!! אני לא ממהרת היד עוד נטויה גם אם זה לאט. אני ממליצה לכולם הליכה!!! זו התרופה לכל. אפשרי שחיה או ריצה. בהצלחה ואלה פורום!

תודה ../images/Emo140.gif

כל הכבוד על השלת הקילוגרמים בחופש
אצלינו אחי עם סוכרת נעורים, מזריק כבר שנים אינסולין, גם סבתא שלי ז"ל הייתה עם סוכרת קשה של מבוגרים. אכן, צעידה זו תרופה מדהימה. כפי שכתבתי למעלה, הגעתי לקצה גבול הנורמה של גלוקוז. רופאת המשפחה אמרה לי: "המחלה דופקת לך בדלת. זו הזדמנות שלך לראות איך התנהגות יכולה לעצור את המחלה. תורידי 3-4 ק"ג ותתחילי לצעוד". אני חייבת לה המון, לרופאה הזו. זה היה לפני 3 וחצי שנים ומאז לא הפסקתי לצעוד... מדהים איך תוך חודש- חודשיים לאחר שהתחלתי לצעוד, עשו לי בדיקות וראו ירידה מדהימה ברמת הסוכר. מאז אני שומרת על ערכים מדהימים, בתוך הנורמה. שלא לדבר על שאר ערכי הבריאות הפיזיים והנפשיים. שיהיה בהצלחה בדרך ולאט לאט זה הכי טוב

תודה ../images/Emo24.gif

לגבי השוקולד- עשיתי נסיונות בדרך וראיתי שאצלי זו ממש התמכרות. מתחילה בקוביה אחת (שזה אכן לא מה שישפיע על המשקל)- אך זה לא עוצר שם וגדל וגדל וגדל... לכן כיום נמנעת לחלוטין משוקולד. כיף לך שאת מסוגלת קוביה ודי. אני לא. זה בעניין השוקולד, לגבי דברים אחרים אין כל בעיה. ואוו! 32 ק"ג. מדהים

יעלייה

New member
שלום לך!../images/Emo39.gif

כמה כייף לקרוא אותך, כמה אופטימיות בהודעה אחת! כל הכבוד על השינוי שעשית, גם בהרגלי אכילה, גם בפעילות גופנית - זה דורש המון!

ברוכה הבאה ל-../images/Emo82.gifנו החם והצנוע

ואני מכירה אותך מאיפשהו לא?! - פורום הורים נכון?

יעל י

New member
../images/Emo24.gifשלום שלום לך יקירתי...

מיותר לציין שאני מופתעת ונרגשת לראות אותך פה. על ההליכות כמובי יעדתי אבל לא יותר מזה. כל הכבוד לך.ההרגשה בטח נהדרת. "הנאה הבית בעיניך? הנאים השכנים בעיניך? אם כן הישארי איתנו..."

אוווו! חיכיתי לך ../images/Emo24.gif

נאים, גם נאים. (השכנים)... בעיקר נאות.
כפי שאת רואה, בשקט בשקט הייתי כאן הרבה, כסמויה. שמחה להצטרף. תודה על קבלת הפנים החמה. כיף של פורום יש לכן כאן.

למעלה