היש צוהלת ושמחה?!?!

היש צוהלת ושמחה?!?!

היום רשמנו את אור לגן לשנה הבאה!!!! ואני כל כך שמחה וצוהלת כי רשמנו אותו לגן הכי מדהים פה באיזור!!! ההרשמה לגן הזה נסגרת בערך באוקטובר - לקראת ספטמבר של השנה אחרי זה....ואנחנו היינו ברשימת המתנה. כל שבוע ניג'סתי לגננת ושאלתי אם התפנה מקום. ככה אנחנו בקשר טלפוני כבר כמה חודשים... ביום ראשון בלילה חלמתי שהיא אומרת לי "את לא תאמיני, אבל התפנה מקום". ואכן בשני בערב ביצעתי את השיחה השבועית שלי אליה ונחשו מה היא ענתה לי?!?! "את לא תאמיני, אבל התפנה מקום"!!!! איילה- את בטח תגידי לי שזימנתי את זה....ואת צודקת!
היום ביצענו באופן פורמלי את הרישום, ואני כל כך מתרגשת - כאילו שהוא התקבל לבית ספר לרפואה או משהו כזה. חברותי האמהות...אתן בטח מכירות את ההרגשה....אז החלטתי לשתף.....

merav1234

New member
וואו - איזה כיף לפתוח את השבת ככה

שתהיה לכם בשעה טובה שיצליח בגן ושיהיה לו הכי כייף שבעולם כי יש לו אמא שדואגת לו כך!

אילהT

New member
../images/Emo6.gif ברור שזימנת ../images/Emo57.gif עלייך

אני גאה ביכולות הזימון שאת מתחילה להפגין
ביחוד אחרי ערב
ו
לאור ולהוריו - שנישלח אזהרה לגננת

ממה להזהיר את הגננת???

דווקא סיפרתי לה את החלום והיא אמרה שהיא גם מאמינה בזימון מציאות.

גם אני קוסמת לא קטנה

אפרופו זימונים לפסח ,בקשתי שהשנה יהייה קל יותר והנה חצי בית כבר נ ק י ומסוייד ובלי עזרה חיצונית עים מעט תמיכה מהילדים והבעל ויותר זרימה וספונטניות מצידי.בכלל אני הולכת לישון עים בעיה וקמה בבוקר עים תשובה או פיתרון אין כמו לזמן ולהאמין שהיקום הוא שותף מלא ואז קסמים ממלאים את חיינו. הילה גוילי מטפלת באור והקרנת צבע ומנחת מעגלי נשים מעגל בו נחווה את האיכיות שאיתן הגענו לעולם דרך האורה סומא ועולם הצבעים ,שיהייהיום ציבעוני לכולנו-הילה

מזל טוב

יעל אני קוראת נכון?! את אכן מזמנת דברים לחייך, אבל זה שאת מתחילה להרגיש שיש אולי משהו בזה = זה פשוט גדול!!! שבוע נפלא ממני

למה אתן כל כך מופתעות?!?

אומנם אני לא מצהירה על עצמי כ'רוחנית' אבל יכולות הזימון שלי עתיקות יומין....איך אתן חושבות שהגעתי לאן שאני היום???
לא שחסר עוד מה לזמן....פרה פרה...

מירב64

New member
יקום תומך

הרבה זמן לא הייתי כאן ואני מנסה קצת להתחבר למה שקורה אז קראתי את הדברים שלכן וזה כל כך מתיישב עם מה שקרה לי היום. יש לי קבוצה שחשובה לי מאוד בימי שלישי בערב ומחר לראשונה הביבי סיטר שלי הודיעה שאין סיכוי שתוכל להגיע אז ניסיתי לעשות מאמצים לא רבים לפתור את העניין ולאחר שנתתי לזה להיות כך ואמרתי: טוב מה שצריך יקרה. לפתע הודיע לי בעלי שביום שלישי התבטל לו השיעור בערב - סיכוי של אפס נקודות שזה יקרה. אז אני מאמינה ושמחה שזה קורה. הי לכן.

למעלה