הישרדות 41 - מתחילים!

Gelber123

Member
פרק מאכזב.
ממש ציפיתי מליאנה להפוך למאסטרמיינד עכשיו כשדרן הודחה אבל זה לא קרה. אני מתחיל לאהוב את ריקארד וכרגע הוא הפייבוריט שלי אחרי אריקה. אם זאנדר יזכה זה יהיה נורא מעצבן כי כל האמריקאים בעדו ולא בא לי שהם ישמחו.
מקווה מאוד שאריקה תזכה היא גם עשתה את ההחלטה הנכונה. פרק הבא אני מקווה שהיא תוביל מהלך נגד זאנדר או ריקארד.

דירוג:
1. אריקה- בבקשה תצילי את העונה ותזכי.
2. ליאנה- כי אני עדיין מת עליה
3. ריקארד- סוף סוף אני מתחיל לאהוב אותו
4. הת׳ר- היא משחקת טוב בינתיים
5. זאנדר- בזבז יתרון אבל עדיין סך הכל הוא במצב הכי טוב מכולם בינתיים
6. דני- בלי הניסיון לרגש הוא היה עולה טיפה כי אני באמת מחבב אותו
7. דשון- לא אכפת לי שהוא הרס לעצמו את המשחק, הוא הרס את כל העונה.

Robbed Goddess

New member
פרק 11
זה יפה שהישרדות מכניסה טוויסטים שגורמים למעריצים לדון על סטטיסטיקות ותורת המשחקים אבל זה מרגיש לא נכון. לא ידוע מה עבר על ג'ף אבל לפחות לדעתי לראות מישהו בוחר קופסא 1 או 2 ומודח (או לא) לא מעניין בהשוואה לדינאמיקות החברתיות שיש באי.
זה למה הפרק הקודם היה מצויין - כי ראינו אותם מדברים על ההדחה, וראינו כמה הם מתחבטים אם לבגוד בערכים שלהם או לא.

הדיון במועצה הרגיש לי תוספת על מה שכבר ראינו מספיק בפרק הקודם, והעובדה שיותר מחצי מהפרק הוקדש לדיבורים על מישהי שכבר הודחה והחצי השני הוקדש לטוויסט שבור, גורם לי שוב לאבד עניין בעונה הזו. לא אכפת לי מי ינצח, קיוויתי שריקארד יודח כדי שהקלפים יתערבבו שוב אבל הוא כנראה הזוכה שלנו. מזל טוב!

Gelber123

Member
הישרדות: עונה 41, פרק 11.

yes-baby.gif
אני לא מבין אותך. מה זה עוזר לך ששני שחקניות שלא אהבת מודחות אם עכשיו העונה מדרדרת ביחד עם זה.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
טוב הפרק היה די משעמם רוב הדיבורים היה רק על הדחה של שאן אחר כך על הטוויסט המיותר הזה שהיה לי ברור שלא ידיח את דושון ואני ממש לא עצוב שליאנה הודחה אם כי הדבר החכם היה להדיח את ריקארד או אריקה בשלב הזה
דירוג
1 ריקארד אם הוא מגיע לגמר הוא בטוח מנצח
2 אריקה יש לה סיכוי טוב לנצח גם כן
3 דני אני יכול לראות אם הוא מגיע לגמר עם זאנדר והתר אותו מנצח במיוחד עם ברביעייה האחרונה הוא יצטרך להתחרות מול דושון בקרב האש
4 זאנדר אני יכול לראות אותו מגיע לגמר בוודאות אבל לא רואה כרגע אופציה שהוא מנצח בשום צורה
5 התר גם לה אני לא רואה אופציה שהיא תנצח בשום צורה
6 דושון יש לו סיכוי כרגע לזכות אבל הוא שחקן גרוע שלא מגיע לו לזכות

Gelber123

Member
טוב הפרק היה די משעמם רוב הדיבורים היה רק על הדחה של שאן אחר כך על הטוויסט המיותר הזה שהיה לי ברור שלא ידיח את דושון ואני ממש לא עצוב שליאנה הודחה אם כי הדבר החכם היה להדיח את ריקארד או אריקה בשלב הזה
דירוג
1 ריקארד אם הוא מגיע לגמר הוא בטוח מנצח
2 אריקה יש לה סיכוי טוב לנצח גם כן
3 דני אני יכול לראות אם הוא מגיע לגמר עם זאנדר והתר אותו מנצח במיוחד עם ברביעייה האחרונה הוא יצטרך להתחרות מול דושון בקרב האש
4 זאנדר אני יכול לראות אותו מגיע לגמר בוודאות אבל לא רואה כרגע אופציה שהוא מנצח בשום צורה
5 התר גם לה אני לא רואה אופציה שהיא תנצח בשום צורה
6 דושון יש לו סיכוי כרגע לזכות אבל הוא שחקן גרוע שלא מגיע לו לזכות
אם זאנדר מגיע לגמר יש לו קול בטוח מאבי וטיפאני. במידה ואריקה והת׳ר שתיהן יודחו לפניי הוא מקבל כנראה את הקול של שתיהן גם. אם הוא מגיע לגמר בלי אריקה אני חושב שיש לו סיכוי ענקי לנצח

Hit Man 5

New member

Gelber123,​

בהישרדות כמו בהישרדות, יש דבר כזה שנקרא "עריכה". אני לא מחדש לך כלום. והשנה עם התקינות פוליטית שסובבת סביב שחורים, כמו במקרה ג'ורג' פלויד, העובדה שאין יותר הפקות הוליוודיות אם אין שם 50% מיעוטים, ונטפליקס שלוקחים את תפקיד גנדלף הלבן ומלהקים אותו כאישה שחורה, הנושא שהעונה הזו סובבת סביבו הוא השחורים. זה למה היה דגש משמעותי לקבוצה השחורה. יכול להיות שהם לא עשו כלום בשטח והכל זה עבודה של אריקה וריקארד, אבל ההפקה ממשיכה בשלה. זה למה קיבלת שיחה של 40 דקות על מה זה להיות שחור במשחק ואיך זה מיקרו-קוסמוס של העולם האמיתי. בסופו של דבר, המשחק מתנהל בצורה טובה והאנשים שעושים מהלכים - ממשיכים לעשות מהלכים גם אם ההפקה לא נותנת להם קרדיט בגרסה הסופית שאנחנו מקבלים. אני נהנה.

Gelber123

Member
בהישרדות כמו בהישרדות, יש דבר כזה שנקרא "עריכה". אני לא מחדש לך כלום. והשנה עם התקינות פוליטית שסובבת סביב שחורים, כמו במקרה ג'ורג' פלויד, העובדה שאין יותר הפקות הוליוודיות אם אין שם 50% מיעוטים, ונטפליקס שלוקחים את תפקיד גנדלף הלבן ומלהקים אותו כאישה שחורה, הנושא שהעונה הזו סובבת סביבו הוא השחורים. זה למה היה דגש משמעותי לקבוצה השחורה. יכול להיות שהם לא עשו כלום בשטח והכל זה עבודה של אריקה וריקארד, אבל ההפקה ממשיכה בשלה. זה למה קיבלת שיחה של 40 דקות על מה זה להיות שחור במשחק ואיך זה מיקרו-קוסמוס של העולם האמיתי. בסופו של דבר, המשחק מתנהל בצורה טובה והאנשים שעושים מהלכים - ממשיכים לעשות מהלכים גם אם ההפקה לא נותנת להם קרדיט בגרסה הסופית שאנחנו מקבלים. אני נהנה.
אבל זה לא משנה. לא אכפת לי אם הם שיחקו טוב או לא. זה הרבה פחות מעניין לראות גמר שרובם בו דמויות לא מעניינות. גם אם זה עניין של עריכה. זה לא אמור לעניין אותי.

פרק 12

תמשיכו לדבר על צדק חברתי, דני ודשון. אתם חירבתם את הברית במו ידיכם, איך לכל הרוחות חשבתם שיצא לכם מזה דבר טוב?! הייתם עובדים כסוכנים כפולים, גורמים לריקארד לפצל קולות, ומנצלים את הפיצול כדי להדיח את מי שבא לכם! זה היה בליינדסייד אדיר, לא פחות טוב ממה שקיבלנו בפועל והרבה יותר עוזר לכם. גם ליאנה ירדה מאוד בערכה מאז המיזוג, אבל דשון התגלה כאסטרטג דה-לה-שמאטע ולא יותר טוב מלקס, למשל, או דן מנו. ולחשוב שהברית היחידה של סידני הייתה עם שני החמורים האלה. במקביל, הסינדרליזציה ומה שאני חושד כהתליידות של התוכנית, נמשכת. הת'ר כנראה בסוף תגמור בתור עז הגמר, ואני מקווה מאוד שגם דשון יהיה עז. מי יזכה מולם? סיכוי מאוד טוב לכל השאר.

אבל גם עם המטופש שבמהלכים, המבולשט שבטוויסטים וה"ראוי" שבמתמודדים (כאלה אין לנו השנה, תודה לאל), אפשר לסמוך על שני דברים טובים, שהיו מובנים מאליהם עד לפני כמה שנים. יהיה חבר מושבעים נורמלי, כנראה גם בפורמט הישן והטוב, וכמעט כל פרק יהיה אתגר פרס. וזה נכון גם הפעם. דשון, זאנדר ואריקה זוכים באתגר מלא מים וקליעה למטרה, ובוחרים בעוף וירקות - ארוחה מושלמת אחרי אימון כושר. אריקה מקבלת המון זמן מסך, הרזומה שלה כרגע פחות מרשים מזה של ריקארד, וכמובן שהיא לא אייקונית כמו שאן, אבל מתישהו היא הצליחה להשתחל לרשימת הפייבוריטים שלי. יהיה לה קשה לעבור את שאן, ריקארד וסידני (הבחורה פרו-ישראלית בטירוף, תנו לי ליהנות מפרת פרובינציאליזם טהור, אנחנו בסך הכול סיכה על מפת העולם ולא הרבה בעדנו, אפילו יהודים), אבל היא עובדת על זה. אה, ונרקמת תוכנית להדיח את ריקארד! כן! העונה הזו עובדת נפלא כשההפקה נותנת לה.

במחנה, דני מחפש את האליל, למרות שהוא היה חלק מטוויסט וכנראה לא הוטמן שוב. אריקה שוקלת להדיח את הת'ר בהמשך, אבל אם ריקארד יזכה בחסינות, האם זה יקרה כבר עכשיו? האם כללי המשחק שוב ישתנו? אולי היא תחבור לדני ודשון ותגיע איתם לגמר? בינתיים יש אתגר חסינות. ראו זה פלא, ריקארד זכה שוב! לא ציפיתי שהוא יהפוך להיות חיית חסינויות. כמובן שזה לא גורע מהישגיו האסטרטגיים. בלי מטרה אחרת, אריקה נשארת עם הרביעייה החדשה והם מפצלים קולות נגד דני ודשון. זה כאילו שאן יוזמת את ההדחה הזו "מהקבר", נקמה מתוקה, כמעט אפשר לשמוע את המנגינה שלה. דני מודח, אני כבר לא ממש רואה את דשון זוכה. לראשונה אני חושב שלאריקה יש סיכוי טוב לזכות. ריקארד כנראה לא יגיע לגמר, לדשון אין סיכוי, להת'ר אין זמן מסך.

דירוג:

1. שאן
2. ריקארד
3. סידני
4. אריקה
5. אבי
6. זאנדר
7. טיפאני
8. דשון
9. הת'ר
10. דני
11. ווצ'ה
12. ליאנה
13. נזיר
14. שרה
15. בראד
16. ג'יי די
17. אברהם
18. ג'יני
14.

Gelber123

Member
אין לי כוח ממש להגיב על הפרק כי גם עשיתי לעצמי ספוילר בטעות על המודח אבל סך אני אדרג את המתמודדים שנשארו:
1. אריקה- אם היא תזכה זה ממש יציל את העונה (שהבעיה העיקרית בה מבחינתי היא שאני לא אוהב את רוב מי שהגיע לסוף) לדעתי גם אם ריקארד לא זוכה בחסינות הדחה הבאה אז יש לה סיכוי ענקי כי אחרי שריקארד יעוף זאנדר יהפוך להיות המטרה (שיט עכשיו נזכרתי באתגר אש). כשחושבים על זה זאנדר כמעט בוודאות זוכה בזכות הדבר הזה. מועצה הבאה יש לו פסלון וקשה לי להאמין שהוא יפסיד באש למישהו שם.
2. זאנדר- הוא ממש מעצבן אותי אבל בתכלס מגיע לו.
3. ריקארד- כנל לזאנדר.
4. הת׳ר- אני חושב שהיא לא מוערכת מספיק ושהרבה מהלכים של אריקה היו גם שלה.
5. דשון- חבל.

Hit Man 5

New member
הישרדות: עונה 41, פרק 12.
.
.
.
ספוילר
.
.
.
דשון עושה הכל כדי לשרוף לעצמו את המשחק ואריקה המטומטמת הזו אשכרה נושאת אותו על כפות ידיה לגמר רק על סמך העובדה שהיא מרחמת עליו. טעויות של מיליון דולר. לא יודע מי ירצה לשחק איתו עכשיו כשהוא מטיל את פצצות האמת האלה במועצה, אבל מצד שני, הוא כל כך שנוא ויש לו קול, ואני רואה איך זנדר וריקארד משתמשים בו כדי לעבור עוד כמה הדחות כשהם רחוקים מקו האש. ולפני שמישהו ישים לב מה קורה, הוא בגמר, בוכה על כך שהוא שחור ומקבל את התואר.

Robbed Goddess

New member
אז יש לנו זוכה - אישה - אריקה!
גם אחרי 10 פרקים לא הייתי רואה את זה קורה. היא קיבלה את רוב קולות המושבעים, ועדיין מרגיש שלא ראינו יותר מדי מהמשחק שלה. האמת, הוידויים שלה תואמים את מה שבעצם ראינו בפועל, השבט שלה זכה בכל החסינויות, היא בנתה ברית מתחת לראדר, ובאמת, סטטיסטית היה לה את הסיכויים הכי טוב להגיע לגמר קצת אחרי המיזוג, כמו שאמרה בעצמה. I just think she deserved better.

Gelber123

Member
אני היחיד שפשוט לא מצליח למצוא את הגמר בשום מקום? כבר קיבלתי ספוילר מי הזוכה אבל עדיין בא לי לראות

פרק הגמר!

אז החמישייה מגיעה לאי חדש, ואין לי מושג מה דשון בכלל עושה שם. ליאנה בנקודה מסוימת שיחקה את המשחק, ואז הפסיקה והפכה להיות... לא יודע כבר. דשון שיחק את המשחק כל הזמן, אבל הוא אחד השחקנים הכי גרועים שהיו. עדיף על "ראויים" ומתחסדים, אבל כמובן שבנקודה הזו אין כאלה. בכל מקרה, הוא שרף לעצמו לגמרי את המשחק, פאתטי. בעונה שעברה התקדמנו לכך שאישה קיבלה קולות מושבעים לראשונה מאז עונה 35, האם השנה, מעבר לסיכוי הממש טוב של אריקה לזכות, גם נקבל בגמר גבר עז (או שמא יש לומר - תיש) כמו טרויזן בעונה 34? בכל מקרה, לקח לה זמן להפציע, אבל אריקה תהיה זוכה לא רעה בכלל. האם היא הייתה שורדת בלי שעון החול? יכול להיות שלא. מצד שני, ניק היה מודח ראשון לולא הפציעה של פאט.

אבל לפני האתגר הראשון, יש אפשרות למצוא איזשהו יתרון, ואריקה מוצאת אותו! היא מקבלת יתרון משמעותי באתגר החסינות, ובזכותו היא גם זוכה. זה היה אתגר ממש טוב, דרך אגב. אתגר חדש לגמרי, 41 עונות לתוך התוכנית, הרבה אחרי שהתוכנית סיימה את ימי התהילה שלה. לא החומה של סין ולא העכביש של טוקנטינס, אבל עדיין אחלה אתגר. ובזאת דרכו של ריקארד כנראה הגיעה לסיום. אריקה גם זוכה בארוחת סטייק ומזמינה את הת'ר להצטרף אליה. בהנחה שהיא זוכה, אין לי מושג למה לא נתנו לה יותר זמן מסך בשבט לובו, כשנזיר ואפילו סידני קיבלו הרבה יותר וידויים. ריקארד מנסה להפנות את האש נגד דשון, אבל נכשל ומודח, לא לפני שזאנדר משתמש באליל שלו. אגב, אני חושד שגם זאנדר הולך להיות תיש. עכשיו ברור שאריקה הולכת להגיע לגמר ולנצח, השאלה עם כמה קולות ונגד מי.

הרביעייה האחרונה מחליטה שלא להקים מחסה חדש רק בשביל לילה אחד או שניים, אבל מרפי שומע הכול ומחליט להוריד עליהם מבול. מיד אחרי זה האתגר האחרון, טוויסט חדש על אתגר ישן, אבל זה אתגר שאף פעם לא באמת עניין אותי. זאנדר זוכה ומתלבט מאוד את מי לקחת, ואפילו שוקל לעשות כריס אנדרווד ולהעמיד את עצמו מול אריקה. אם הוא ינצח אותה, אולי הוא גם יוכל לזכות במיליון. אבל בסוף הוא עושה מה שיכולה להיות טעות של מיליון דולר ולוקח איתו את אריקה לגמר. אחרי זה אנחנו מקבלים את קרב האש הכי מעניין ומותח בתולדות הישרדות. רק בשביל זה הטוויסט הזה שווה, נכון? לא!!! זה היה ונשאר טוויסט לא טוב ואני מת שהוא ייעלם. מזל טוב לאריקה!

אבל לפני כן, צריך לעבור את הגמר ואת מועצת השבט האחרונה, ולראשונה מאז עונה 33, משפט שכל-כך נהניתי להקליד, כל פעם מחדש, חזר קצת בעונה 40 אבל עם פאקינג 16 מושבעים, ועכשיו הוא חוזר ובגדול. פרוטוקול מועצת השבט האחרונה! רק שלא ממש, מדובר בפורמט יותר דינמי שמרגיש יותר כמו שילוב של השניים. בלי ויכוחים ובלי מושבעים שנכנסים זה לדבריו של זה, אבל עדיין פורמט יותר דינמי. אני חושב שזה שדרוג. בסוף, לא רק שאריקה זכתה, היא זכתה ברוב מכריע של הקולות, כשרק דני הצביע לדשון! אז מזל טוב, ללא ספק מדובר בשחקנית יותר טובה ממה שראינו, שרק העריכה עשתה לה עוול.

דירוג סופי:

1. שאן
2. ריקארד
3. אריקה
4. סידני
5. אבי
6. טיפאני
7. זאנדר
8. הת'ר
9. דני
10. ווצ'ה
11. דשון
12. ליאנה
13. נזיר
14. שרה
15. בראד
16. ג'יי די
17. אברהם
18. ג'יני

דירוג עונות ודירוג זוכים!

עונות:

1. קאגאיאן
2. מיקרונזיה
3. גיבורים נגד נבלים
4. קמבודיה
5. אי הגלות
6. סין
7. מנצחים במלחמה
8. איי הפנינה
9. אמזונס
10. סאן חואן דל סור
11. XYZ
12. אוסטרליה
13. הפיליפינים
14. ונואטו
15. דוד נגד גוליית
16. טוקנטינס
17. עונה 41 - בסופו של דבר באמת שלא מגיע לה פחות מזה, חבל שהיו בה כל-כך הרבה טוויסטים כי עם הקאסט הזה היא הייתה בקלות יכולה להתברג בעשירייה הראשונה, אפילו בחמישייה האחרונה.
18. דם נגד מים
19. HHH
20. קרמואן
21. עולם אחד
22. מרקייזיס
23. גוואטמלה
24. גיים צ'יינגרס
25. סמואה
26. בורנאו
27. אי הרוחות
28. אי ההכחדה
29. עולמות בנפרד
30. קו-רונג
31. אי הנוצרים
32. גאבון
33. ניקרגואה
34. פיג'י
35. איי קוק
36. פאלאו
37. אי המתים
38. אי האלילים
39. אולסטארס
40. אפריקה
41. תאילנד

זוכים:
1. טוני עונה 40
2. נטלי אנדרסון
3. פרוואטי
4. שרה
5. טוד
6. טוני עונה 28
7. קים
8. ריץ'
9. דניס
10. ניק
11. אדם
12. ג'רמי
13. מייק
14. כריס
15. אריקה - מיקום קצת מוזר, אבל קצת קשה לשפוט אותה. היא קצת שיחקה מתחת לרדאר, אבל כמו ג'נה מורסקה לפניה, היא ניצחה בזכות והמושבעים לא היו ממורמרים.
16. קוקרן
17. סנדרה עונה 7
18. ג'יי טי
19. וונדל
20. רוב
21. ג'נה
22. טייסון
23. סופי
24. ארל
25. טינה
26. אראס
27. בריאן - החלטתי להוריד לו מאוד את המיקום אחרי צפייה מחדש בתאילנד. כן, הוא שיחק כמו רובוט, לטוב, אבל גם לרע. לא היה לו משחק חברתי בשיט, וכתוצאה הוא כמעט הפסיד לאחד האנשים הכי דוחים בתולדות הישרדות.
28. יול
29. טום
30. אית'ן
31. נטלי ווייט
32. סנדרה עונה 20
33. טומי
34. מישל
35. וספיה
36. דני
37. אמבר
38. בן
39. בוב
40. פאביו

בלתי שפיט לעד - כריס אנדרווד

Hit Man 5

New member
הישרדות: עונה 41, פרק 13.
.
.
.
ספוילר
.
.
.
דף האינסטגרם של "ישראל בידור" עשה לי ספוילר לפני שבכלל צפיתי בפרק. איזה דף ארור.
לא יודע מה אני מרגיש לגבי הזוכה, כאילו, ברור לי שהיא עשתה הכל וזה מצדיק זכייה בפני עצמה.
אבל זאנדר אשכרה נשדד מהתואר, ואני חושב שאם חבר המושבעים לא היה כזה ממורמר, הוא היה אמור לזכות.

Gelber123

Member
דף האינסטגרם של "ישראל בידור" עשה לי ספוילר לפני שבכלל צפיתי בפרק. איזה דף ארור.
לא יודע מה אני מרגיש לגבי הזוכה, כאילו, ברור לי שהיא עשתה הכל וזה מצדיק זכייה בפני עצמה.
אבל זאנדר אשכרה נשדד מהתואר, ואני חושב שאם חבר המושבעים לא היה כזה ממורמר, הוא היה אמור לזכות.
הוא עשה ספוילר להרבה אנשים.
אבל אני לא מבין איך זאנדר נשדד?
אריקה שיחקה יותר טוב ממנו לדעתי. והמושבעים לא היו ממורמרים בכלל

למעלה