הישרדות 41 - מתחילים!

ראש גזר 6789809896

Well-known member
אז עוד הדחה מבאסת קודם סידני אחר כך טיפני אחר כך אייבי ועכשיו שאן
אני היחיד שנמאס לו מליאנה כול הבכי שלה והקטע שכבר כמה פעמים שמענו אותה אומרת שבא לה לעשות את המהלכים שלה עצמה ומה שטוב בשבילה ופעם אחת לא ראיתי מהלך שלה בכול העונה ואני בטוח שבפרק הבאה היא תנסה שוב להגיד שהיא משחקת בשביל עצמה ולא אתפלא עם היא תמצא את עצמה בחוץ
לדעתי ריקארד עשה טעות בזה שהדיח את שאן כי היא הייתה נאמנה לו לפחות לעוד מועצה אחת או שתיים ולדעתי אריקה והתר יותר נאמנות לדושן
ואגב לדעתי הרבה מהלכים של שאן היו רעיונות של ריקארד והיא רק היית זאת שביצעה אותם
1 סידני לא אכפת לי שהיא לא הצביעה כול המשחק
2 טיפני בהתחלה לא אהבתי אותה ואחר נהניתי ממנה וקיוותי שתגיע רחוק במשחק
3 אייבי כול כך רציתי שהיא תשרוד את מועצה הקודמת ולא ליאנה
4 שאן שיחקה טוב מהתחלה אבל לא אוהב את כול הקטע של הברית השחורים
5 ריקארד יש לו את מוח למהלכים הבעיה שלו זה המשחק החברתי
6 זאנדר אני אישית אוהב אותו הפרק הוא נעלם שזה היה נכון בשבילו כי עדיין יש לו פסלון אבל לא יודע כמה המושבעים יעריכו אותו אם יגיע לסוף
7 אריקה לא מת עליה אם לא הטוויסט הדבילי של שעון החול היא הייתה כבר מודחת מזמן
8 דשון לפחות הוא הדיח את שאן אני פחדתי שעד סוף העונה נצטרך לשמוע אותו מתלונן עליה ואבל לא מדיח אותה
9 התר לא הרבה זמן מסך אין בה איזה משהו מבריק
10 דני
11 ווצ'ה
12 שרה
13 בראד הוא היה די משעשע
14 ג'יני
15 ג'יידי
16 ליאנה נמאס לי ממנה מקווה שתודח בקרוב כול הווידויים המעצבנים שלה והשנאה שלה לזאנדר מעצבנים אותי
17 נסיר איך שמחתי שהוא הודח לא ראיתי בו שום דבר מעניין מקווה שלא יחזירו אותו לעוד עונה
18 אברהם

Hit Man 5

New member
אני שמח שהיא הודחה כי לא סבלתי את צורת המשחק שלה מהרגע הראשון. שלא תטעה, אני נהנה לצפות בשחקניות טובות, כמו: סירי, פרוואטי או קלי וונטוורת'. אם ההגדרה של שחקנית טובה בעיניך זו אחת שחושבת רק על עצמה, לא מוכנה לשמוע את הדעה של אחרים ומוכנה לבגוד בחברים הכי טובים שלה רק כי יש להם דעה משלהם, שיהיה לך לבריאות. אגב, הישרדות זה משחק חברתי, זה לא משחק הדיונון.

ghl123

New member
אני שמח שהיא הודחה כי לא סבלתי את צורת המשחק שלה מהרגע הראשון. שלא תטעה, אני נהנה לצפות בשחקניות טובות, כמו: סירי, פרוואטי או קלי וונטוורת'. אם ההגדרה של שחקנית טובה בעיניך זו אחת שחושבת רק על עצמה, לא מוכנה לשמוע את הדעה של אחרים ומוכנה לבגוד בחברים הכי טובים שלה רק כי יש להם דעה משלהם, שיהיה לך לבריאות. אגב, הישרדות זה משחק חברתי, זה לא משחק הדיונון.
בולשיט היא לא שיחקה ככה מההתחלה , היה לך אנטי אליה מהתחלה וזהו , היא הודתה בטעות שלה שלא התחשבה בדעה של דשון פרק קודם וניסתה ללבן את זה איתו אבל הוא זה שהחליט לבגוד בה ולא הפוך , זה משחק חברתי אכן והיא שיחקה בו טוב , היא לא חפה מטעויות אבל גם רחוק ממה שהצגת אותה , אז שיהיה לך בריאות , מקווה שליאנה תזכה ותנקום את הדחתה

בולשיט היא לא שיחקה ככה מההתחלה , היה לך אנטי אליה מהתחלה וזהו , היא הודתה בטעות שלה שלא התחשבה בדעה של דשון פרק קודם וניסתה ללבן את זה איתו אבל הוא זה שהחליט לבגוד בה ולא הפוך , זה משחק חברתי אכן והיא שיחקה בו טוב , היא לא חפה מטעויות אבל גם רחוק ממה שהצגת אותה , אז שיהיה לך בריאות , מקווה שליאנה תזכה ותנקום את הדחתה
ליאנה עד עכשיו לא עשתה הרבה, אבל יכול להיות שהיא עכשיו תהיה כמו נטלי אחרי ההדחה של ג'רמי. היא תצטרך לעשות הרבה כדי להיחשב זוכה ראויה, בניגוד, למשל, לאריקה, שלא קיבלה זמן מסך בגלל שלא היה צריך לתת לה אבל היא בהחלט שחקנית טובה.

Gelber123

Member
ליאנה עד עכשיו לא עשתה הרבה, אבל יכול להיות שהיא עכשיו תהיה כמו נטלי אחרי ההדחה של ג'רמי.
האמת שחשבתי על הזה ומרגיש לי שזה באמת הולך לקרות. לא הגיוני שזה זאנדר, הוא לא קיבל בכלל זמן מסך הפרק וזה ממש מוזר שמנצח לא יקבל זמן מסך בפרק הכי חשוב בעונה. ריקארד גם לא נראה לי כי פשוט אין מצב שיתנו לו להגיע לשם. אריקה לא כי עד האיחוד היא לא קיבלה שום זמן מסך. הת׳ר ודני בלי קשר לא. נשארנו רק עם דשון וליאנה ופחות נראלי שדשון יזכה.

האמת שחשבתי על הזה ומרגיש לי שזה באמת הולך לקרות. לא הגיוני שזה זאנדר, הוא לא קיבל בכלל זמן מסך הפרק וזה ממש מוזר שמנצח לא יקבל זמן מסך בפרק הכי חשוב בעונה. ריקארד גם לא נראה לי כי פשוט אין מצב שיתנו לו להגיע לשם. אריקה לא כי עד האיחוד היא לא קיבלה שום זמן מסך. הת׳ר ודני בלי קשר לא. נשארנו רק עם דשון וליאנה ופחות נראלי שדשון יזכה.
לא מספיק לי שהיא תזכה. אני רוצה שהיא תרים מהלכים, ולצערי, בגלל שיש לה שתי הדחות פחות, יש לה פחות זמן, במיוחד כשמשווים אותה למי שאני מחשיב ששיחקה את משחק הזכייה הכי מושלם אחרי קינג טוני.

Gelber123

Member
לא מספיק לי שהיא תזכה. אני רוצה שהיא תרים מהלכים, ולצערי, בגלל שיש לה שתי הדחות פחות, יש לה פחות זמן, במיוחד כשמשווים אותה למי שאני מחשיב ששיחקה את משחק הזכייה הכי מושלם אחרי קינג טוני.
ברור שהיא תצטרך לעשות מהלכים והיא כרגע לא ברמה של נטלי אבל עדיין. מבחינה עריכתית זה ממש יכול לקרות

Robbed Goddess

New member
ברור שהיא תצטרך לעשות מהלכים והיא כרגע לא ברמה של נטלי אבל עדיין. מבחינה עריכתית זה ממש יכול לקרות
מבחינה עריכתית קשה לי לראות מישהו מהנותרים זוכה חחחחחח
ריקארד במקום ראשון לטעמי כרגע אבל אופתע אם הוא לא יודח בקרוב, ואז הגמר יהיה עוד יותר בסימן שאלה.

Gelber123

Member
מבחינה עריכתית קשה לי לראות מישהו מהנותרים זוכה חחחחחח
ריקארד במקום ראשון לטעמי כרגע אבל אופתע אם הוא לא יודח בקרוב, ואז הגמר יהיה עוד יותר בסימן שאלה.
נכון שליאנה לא הכי קיבלה עריכת מנצח כי לא באמת ראינו אותה עושה משהו לבד והיא כל הזמן דיברה על הקשרים שלה עם אנשים אחרים אבל היא הכי הגיונית כרגע. בפרק הבא לדעתי באמת נוכל להעריך מי יכול לזכות כי עד עכשיו היחידה שקיבלה עריכת מנצח היא שאן

ראש גזר 6789809896

Well-known member
מקווה שליאנה תזכה ותנקום את הדחתה
הלוואי וסוף וסוף ליאנה תעשה מהלך בכוחות עצמה כי עד עכשיו כול מה שהיא עשתה זה להתבכיין ולתת ווידוים על זה שהיא משחקת בשביל עצמה ובסוף כלום ושום דבר לא ראיתי ממנה הדבר היחידי עד עכשיו שראיתי ממנה זה השנאה שלה לזנדאר

Gelber123

Member
אני מתחיל לחשוב דרך אגב שהמהלך של ריקארד היה מוקדם מידיי. מרגיש לי שעכשיו הוא יסומך כמטרה ואני לא אתפלא אם הוא יהיה המודח הבא. בכל מקרה נצטרך לחכות לפרק הבא

Hit Man 5

New member
תודות לכולם על התגובות. המחשתם בצורה הכי ברורה שאין זוכה ברור, וזה מה שעושה את העונה הזו לכל כך מעניינת ולא צפויה.

הייתי רושם שחקן/ית מועדף/ת, אבל בכל פעם שאני עושה את זה, הם מודחים. אז לא אפתח להם עין הרע.

נערך לאחרונה ב:

Gelber123

Member
תודות לכולם על התגובות. המחשתם בצורה הכי ברורה שאין זוכה ברור, וזה מה שעושה את העונה הזו לכל כך מעניינת ולא צפויה.

הייתי רושם שחקן/ית מועדף/ת, אבל בכל פעם שאני עושה את זה, הם מודחים. אז לא אפתח להם עין הרע.
אבל זה לא שהסיבה שאין זוכה ברור היא בגלל שיש שחקנים מדהימים ויש פייט ביניהם כמו למשל בעונה 28 שלא היה ברור אם ספנסר ינצח או טוני. עכשיו הסיבה שאין מנצח ברור היא פשוט כי אין לאף אחד תחושת מנצח. אני לא רואה אף אחד מהשחקנים שנשארו חוץ מליאנה באמת תופס את התדמית של מנצח. ככה שבמקרה פה זה יותר כמו עונה 38 שפשוט השחקנים שנשארו לא היו מספיק מעניינים בשביל שתיהיה להם עריכה ששווה מנצח

Gelber123

Member
ראיתם את השמועות על הטוויסט שיהיה בפרק הבא?
אם זה נכון אז העונה כלכך תרד ברמה.
טוויסט מזעזע ולא הוגן

ראיתם את השמועות על הטוויסט שיהיה בפרק הבא?
אם זה נכון אז העונה כלכך תרד ברמה.
טוויסט מזעזע ולא הוגן
ממה שהבנתי זה אכן הולך לקרות, ואני לא אתפלא אם אריקה תפסיד באתגר ותודח בלי הצבעה. בכל מקרה את העונה הזו אני אראה עד הסוף, ואם זה יהיה העתיד של הישרדות אני כנראה מפסיק לראות החל משנה הבאה. ג'ף דיבר הרבה על "מפלצת" בתחילת העונה, מסתבר שהמפלצת הזו באה על חשבון הרס כמעט מוחלט של המשחק. אפילו באח הגדול לא שוברים את החוקים בצורה כזו דפוקה.

Gelber123

Member
ממה שהבנתי זה אכן הולך לקרות, ואני לא אתפלא אם אריקה תפסיד באתגר ותודח בלי הצבעה. בכל מקרה את העונה הזו אני אראה עד הסוף, ואם זה יהיה העתיד של הישרדות אני כנראה מפסיק לראות החל משנה הבאה. ג'ף דיבר הרבה על "מפלצת" בתחילת העונה, מסתבר שהמפלצת הזו באה על חשבון הרס כמעט מוחלט של המשחק. אפילו באח הגדול לא שוברים את החוקים בצורה כזו דפוקה.
זה תלוי אבל, במידה ואומרים להם לפני מה ההשלכות של הבחירות אז זה עוד סביר. עדיין טוויסט מעצבן אבל יש להם שליטה עליו. במידה ולא אומרים להם והם צריכים לנחש מה יהיו ההשלכות זה ללא ספק הטוויסט הכי גרוע בתולדות הישרדות. כולל הישרדות ישראל.

פרק 11

על ההתחלה ברור שדשון עשה טעות מטומטמת. הוא לא מאסטרמיינד, הוא אידיוט שימושי והוא זה שכנראה יודח היום, לא ריקארד. אגב, אם עוד לא היה ברור שהולך לזכות גבר, ההתחלה חוקקת את זה כעובדה מוגמרת. אם לא ריקארד, זה יהיה זאנדר. אני מקווה שזה יהיה ריקארד כי הוא היחיד מבין השביעייה הזו שבאמת עשה מהלך והוא גם דמות די ענקית. אילו זה עדיין היה איכפת לי ברמה הזו, זה היה מספיק כדי להרוס את העונה, זה בדיוק כמו לחזור לביג בראדר 15, רק שהאחרונים הם לא כאלה מעפנים, וגם לא כאלה דוחים. בינתיים, דשון מבין את הטעות שלו ומנסה ליישר את ההדורים עם ליאנה. זה מאוחר מדי, גבר, הפכת את ברית הצבע שלכם למיעוט!

בינתיים, חוץ מהקאסט הנהדר, העונה הזו לוקחת את כל מה ששנאתי בעונות האחרונות של הישרדות ורק מגבירה את הכול. עוד יתרונות מטומטמים, עוד טוויסטים מחריבי משחק, עוד סיפורי סינדרלה, עוד התמקדות בהכול חוץ ממה שגרם לכולנו לשבת מול הטלוויזיה או המחשב לפני למעלה מעשרים שנה ולראות את התוכנית הזו. אה, וג'ף מדבר אלינו כאילו שאנחנו אידיוטים. ובאתגר הנוכחי, מגיע עוד טוויסט שיכול לדפוק למישהו את המשחק. זו לא בדיוק משימת הדחה, אבל זה נורא. וגם אם מישהו נפסל ראשון ושורד את המשימה, יכול להיות שהוא היה המטרה ועכשיו אי אפשר להצביע לו. אולי באמת כדאי להתייחס לעונות הקרובות כאל תוכנית חדשה לגמרי, משהו שקרוב יותר מתמיד להגדרה של "האח הגדול על אי". אין משחק הוגן, אין אסטרטגיה שאפשר לסמוך עליה, צפה לבלתי צפוי. הישרדות נדבקה בקורונה שנה שעברה ומתה, יהי זכרה ברוך. או אולי פשוט יש לה לונג קוביד ואנחנו צריכים לחכות שהיא תחלים ממנו. אחרת, אם אני עוד רוצה להתייחס לזה כ"הישרדות", זו העונה האחרונה שלי עד להודעה חדשה.

בכל מקרה, דשון נפסל ראשון באתגר, אז ברור שבכל מקרה לא תהיה הצבעה נגדו. דני זוכה באתגר, אז בכל מקרה הולך להיות פה שוד. אם דשון נפסל במשימה, מן הסתם הוא עף, ואם הוא לא, יש לרביעייה החדשה רק מטרה אחת בכל מקרה. ואם *ע-ד-י-י-ן* יש צ'אנס קל שבקלים לאישה לזכות, ברגע שדשון יזכה במשימה ויישאר במשחק, הצ'אנס הזה ייעלם יחד עם ליאנה. אולי אולי לאריקה עוד יש צל של סיכוי. אבל לא יכלו לתת לה זמן מסך בשלושה פרקים הראשונים? לדשון ולדני נתנו, גם לנסיר ואפילו לסידני, רק כדי שהאמריקאי האידיוט הממוצע ישנא אותה ולא יתעצבן יותר מדי על שעון החול. מצד שני, האמריקאי האידיוט הממוצע עדיין שונא את המשחק, לא איכפת לו מהגינות התוכנית וצוהל על כל שינוי במשחק שעושה את התוכנית "מעניינת", גם על חשבון הפיכתה לבולשיט מוחלט.

איפשהו, בין מלחמת הצדק החברתי לטוויסטים הדפוקים, נראה שכולנו התעלמנו מזה שעכשיו המושבעים כבר לא נכנסים בדרמטיות למועצת השבט. הישרדות היא סוס שגוסס כבר לפחות מאז עונה 35, ורק הטופ של הטופ נתן עוד עונה אחת אחרונה שהצליחה להיכנס לטופ 10 למרות כל הבולשיט, ולא היה חסר בולשיט בעונה 40. והיא לא נכנסה לטופ 5. עכשיו יש כל-כך הרבה בולשיט שהקאסט הטוב ביותר בעולם יתן במצב הטוב ביותר עונה סבירה. תן לסוס למות, ג'ף. דשון נשאר, ליאנה מודחת, פיהוק, לפחות את עונה 42 אני כנראה לא אראה בכלל.

אין שינוי בדירוג.

למעלה