הישרדות 41 - מתחילים!

פרק 8

יאסה עכשיו במיעוט, אבל הסיפור של אבי עוד לא נגמר! היא עדיין מככבת בוידויים! אני בהחלט רואה אותה שורדת אחרי שטיפאני וזאנדר יודחו, נכנסת לתוך סדק שבטוח יווצר בין שאן, ליאנה וריקארד לבין שבט לובו. שני הגברים היחידים שמסוגלים עריכתית לזכות הם דשון, שהסיכוי שלו עדיין נמוך עריכתית, וזאנדר, שהסיכוי שלו לא גבוה מבחינה משחקית. ריקארד, דני ולשמחתי גם נזיר מחוץ לתחרות. התפקיד שלו בסיפור של העונה היה למצוא אליל ולהוות סיבה לוידויים שליליים של סידני, כדי שחלילה האמריקאי הפרובינציאלי הממוצע לא יתעצבן מדי מזה שבעצם קברו אותה בעודה בחיים בתוך ערימה של בולשיט.

והנה היתרון הגדול של היעדר טוויסטים מטומטמים כמו איי מתים למיניהם וגזלנים אחרים של זמן מסך - אתגר פרס, סוף סוף! שום דבר שלא ראינו לפחות שלוש פעמים, ולצערי אין בחירת בין ספר. למה לא לספק מקור לתככים? לאריקה אין סיכוי להשתתף באתגר או בפרס. אבל רגע, זאנדר מתחלף איתה! לא, תן לאלוהים לנקום את ההדחה של סידני! הקבוצה הכחולה מעט מפגרת מאחור, עד שאבי פותרת את הפאזל תוך פחות מדקה! זאנדר מפספס יתרון, כמו מיקיילה שהייתה באותה עמדה בדיוק בעונה 34, אבל בניגוד לעונה 34, אין מישהו אחר שמוצא את היתרון במקומה. וג'ף, תפסיק לדבר לקהל! זה מתחיל להיות ממש מעצבן!

הקבוצה הצהובה מתוסכלת מהפסד של עוד ארוחה, כי הם ברובם מורכבים מהקבוצה שאמנם בסופו של דבר הייתה מוגנת בשבוע שעבר, אבל מה שלא היה אפשר זה להוציא את האוכל מהבטן של המועמדים להדחה. תמיד מנחם אותי שהמודח/ת הטרי/יה לפחות זוכה לאכול טוב לפני ההדחה. זה לא מוריד יותר מדי את מפלס הבולשיט בהדחה עצמה. נזיר מביא לקבוצה המפסידה פפאיות. אני מסוגל תיאורטית באיזה יקום מוזר לראות אותו זוכה, אבל אם זה קו העלילה שלו, הוא בערך באותה הרמה כמו בוב ופאביו.

אתגר חסינות. מצחיק שאנשים לא מתמרמרים על היעדר פתיח, "בפרק הקודם" או אתגרי פרס ברוב הפרקים, אבל כשג'ף לא אומר "Come on in guys" הם זועקים כמו חבורה של קארנ'ס. הייתי בטוח שזה אתגר ה"להילחם או לאכול", אבל מסתבר שזה משהו יותר מעניין. אבי זוכה בקלות תוך פחות מחצי שעה, מבחינה משחקית כרגע אין לה הרבה סיכויים אבל זה לא באמת אומר יותר מדי, עריכתית היא עדיין יכולה לזכות בכיף. למעשה, הואיל וכל ההתמקדות בליאנה שבוע שעבר הייתה בגלל היתרון שלה שהיא שרפה בצורה מטומטמת, לדעתי היא מתחילה לפגר מאחור. זה בין שאן, אבי וזאנדר.

מצד שני, מבחינה אסטרטגית טהורה, ליאנה עדיין ראש בראש עם השאר. נראה שלנזיר אין בעייה להיות עז, וזמנו קצוב. אריקה והת'ר יגיעו רחוק כי הן לא מאיימות על אף אחד, אבל נזיר לא יזכה לגורל דומה. לדעתי הוא לא מגיע לפיינל 6. לעומת זאת שאן, ליאנה וכמעט בטוח גם אבי כן שם. המועצה מתחילה ו... איפה חבר המושבעים? אין מושבעים השנה?! ואז הת'ר מנסה, במועצה עצמה, לכוון נגד נזיר! האם הוא הולך להיות המודח? ואז אחרים שוקלים להצביע דווקא נגדה! אבל בסוף הכול הולך לעזאזל, טיפאני מודחת ו...מצטרפת למושבעים. ופתאום אני מתחיל להבין את גודל הבולשיט של המיזוג המזויף. בשבוע שעבר בעצם לא היה מיזוג, למרות שכולם הצביעו. טכנית סידני לא במיזוג, לא במושבעים וממה שהבנתי גם לא תהיה בריוניון, זה יהיה כמו בקרמואן, רק הפעם בגלל מגבלות קורונה ולא בגלל ריב בין שני חמורים.

דירוג:

1. אבי
2. שאן
3. ליאנה
4. זאנדר
5. טיפאני - השם ייקום דמך
6. סידני - כנ"ל
7. ריקארד
8. דשון
9. הפתעה - הת'ר!
10. נסיר
11. דני
12. ווצ'ה
13. אריקה
14. שרה
15. ג'יני
16. ג'יידי
17. בראד
18. אברהם

Robbed Goddess

New member
אוף!

התאבסתי שווצ'ה הודח במקום טיפאני בהתחלה אבל לאט לאט התחלתי לאהוב אותה והפרק היא לגמרי קרעה אותי מצחוק עם הוידויים, רציתי שתנצח...
לפחות נראה אותה במושבעים מגלגלת עיניים ועושה פרצופים. בבקשה שיחזירו אותה לעוד עונה (עם אנג'לינה אמן. גם שאן יודעת שלוותר על חסינות בשביל אורז לשבט זה אצילי)
שאן ממשיכה לקבל עריכה דומיננטית אבל שלילית, אולי אבי היא המנצחת שלנו בסופו של דבר? קשה לי לראות אותה זוחלת מתחת לראדר כי כבר כפה פרקים שהיא על הכוונת, ואם שאן לא זוכה ואבי גם לא, מי נשאר? זאנדר? נאסיר? הת'ר המושכת בחוטים? פחחחחח

אוף!

התאבסתי שווצ'ה הודח במקום טיפאני בהתחלה אבל לאט לאט התחלתי לאהוב אותה והפרק היא לגמרי קרעה אותי מצחוק עם הוידויים, רציתי שתנצח...
לפחות נראה אותה במושבעים מגלגלת עיניים ועושה פרצופים. בבקשה שיחזירו אותה לעוד עונה (עם אנג'לינה אמן. גם שאן יודעת שלוותר על חסינות בשביל אורז לשבט זה אצילי)
שאן ממשיכה לקבל עריכה דומיננטית אבל שלילית, אולי אבי היא המנצחת שלנו בסופו של דבר? קשה לי לראות אותה זוחלת מתחת לראדר כי כבר כפה פרקים שהיא על הכוונת, ואם שאן לא זוכה ואבי גם לא, מי נשאר? זאנדר? נאסיר? הת'ר המושכת בחוטים? פחחחחח
דווקא זאנדר יכול להיות זוכה מאוד אפשרי וגם לא רע בכלל. חוץ מזה שבנקודה הזו אני חושב שכולנו רוצים שתזכה אישה.

Robbed Goddess

New member
דווקא זאנדר יכול להיות זוכה מאוד אפשרי וגם לא רע בכלל. חוץ מזה שבנקודה הזו אני חושב שכולנו רוצים שתזכה אישה.
כן. עדיין תוהה אם שאן היא הראסל או הטוני של העונה הזו, אם הייתי צריכה לנחש סיכויים לניצחון אז שאן בטופ (קשה לי לראות אותה לא מגיעה לפרק הגמר), אבי (ההפך), ואז זאנדר.

Gelber123

Member
כן. עדיין תוהה אם שאן היא הראסל או הטוני של העונה הזו, אם הייתי צריכה לנחש סיכויים לניצחון אז שאן בטופ (קשה לי לראות אותה לא מגיעה לפרק הגמר), אבי (ההפך), ואז זאנדר.
כנל. מצד אחד עד לפני 2 פרקים זה היה נראה כאילו לאף אחד אין סיכוי וחשבתי שהיא תיהיה משהו כמו קים אבל עכשיו היא מתחילה לקבל עריכה שלילית ואני כבר לא בטוח בכלל שהיא תזכה. כרגע הת׳ר ואריקה בוודאות בחוץ. גם דני דשון וריקארד בלי סיכוי לדעתי (אולי דני ודשון ריקארד בוודאות) לנאסיר יש סיכוי מבחינה עריכתי קצת אבל קשה לי להאמין. לא רואה גם את אבי זוכה בשום מצב. זה בין ליאנה לשאן עם סיכוי קטן לזאנדר

האמת שבמבט נוסף זאנדר יותר מזכיר לי את ספנסר. יכול להיות שהוא ה-Fallen angel שלנו.

Gelber123

Member
לאאאאא טיפאני
פעם שנייה ברציפות פייבוריטית שלי מודחת וגם שתיהן תומכות בישראל.

שאן ממש מתחילה לאבד את זה, מקווה מאוד שהיא תחזור למסלול כי בא לי אותה בגמר.

אני מת על נאסיר. נכון שהוא לא אסטרטג אבל הוא צבעוני ומעלה לי חיוך על הפנים בכל פעם שהוא מדבר. התגעגעתי לדמויות כאלו.

במשימה כשהת׳ר החליטה להשתתף אמרתי לעצמי בלב שהיא מטומטמת ובמילא אין לה סיכוי. ואז לרגע היה נראה שהבלתי יאומן יקרה והיא תזכה אבל לא. כשאבי זכתה ידעתי שגורלה של טיפאני דיי סגור אבל קיוויתי לנס וזה היה נראה שהוא לא רחוק מלקרות.

אני לא אוהב את זה שכל מועצה יש בלאגן.
זה נחמד מידיי פעם אבל כשזה קורה כל מועצה זה מאבד מהקטע שלו. כשהת׳ר קמה והתחילה לנסות לשנות את ההצבעה לנאסיר ממש חשבתי שהיא תודח אבל לא.

דירוג:
1. ליאנה- מהפך!
2. טיפאני- להזדמנות שנייה ביחד עם סידני.
גם אחרי כל הבריתות של כל אוכלוסייה מוחלשת אפשרית שקיימת הגיע תורם של היהודים.
3. שאן- תתאפסי על עצמך ותחזרי למקום הראשון שאת ראויה לו.
4. אבי- שיחקה מעולה הפרק למרות שקשה לי להאמין שהיא הייתה שורדת בלי החסינות.
5. נאסיר- אני דווקא רואה אותו בפרק הגמר. הוא יודח במקום שישי/חמישי לדעתי. בקרוב יתחילו לנסות להדיח אותו והוא בטח יזכה בחסינות או שתיים ישתמש בפסלון וככה יגיע רחוק.
6. דשון- מתחיל ממש לאהוב אותו.
7. זאנדר- לא אוהב אותו אבל הוא משחק.
8. דני- דווקא מתחיל להיות יותר אהוב עליי.
9. על זה שכמעט זכתה בחסינות ועל זה שסוף סוף ראינו אותה עושה משהו.
10. אריקה- לא עושה כלום.
11. ריקארד- שלא תעז לגעת בפפאיות!

Hit Man 5

New member
הישרדות: עונה 41, פרק 8.
.
.
.
ספוילר:
.
.
.

בעולם של שאן יש מקום רק לקול אחד, לקול של עצמה. שמח שזה מתחיל לפרק לה את הברית. היא לא תגיע לשום מקום בצורה הזו, ואם כן, אז השורדים האחרים כל כך מטומטמים, שאשכרה מגיע לה לזכות בתואר ובמיליון. שמח שזאנדר לא הקשיב לריקארד הנוכל הזה ושמר על האליל שלו.

פרק 9

חיכוכים מתחילים להיווצר - ייתכן מאוד שהברית הולכת להתפרק, ושאן, ריקארד וליאנה יהיו בצד אחד, דשון ודני בצד השני. הת'ר נגד נסיר. אריקה מיותרת לגמרי. בתקווה זה מאפשר לזאנדר ואווי להיכנס לאיזו ברית צדדית, במיוחד כששאן מציעה להדיח את אריקה! ואז מגיעים לאתגר פרס... חסינות?!? אבל יש כל-כך הרבה זמן עדיין, מה קורה? התשובה היא שהטוויסט שאני הכי שונא חוזר. אבל אחרי אירועי הפיינל 12, גם בלי שעון החול המזורגג, זה פתאום נראה הוגן ונורמלי. מה שלא הוגן זה שרק איזה שליש מהמתמודדים שבמועצה יכולים לקבל קולות, לחלק מהם יש אלילים ויתרונות, ואחרי זה עוד עושים אתגר חסינות לקבוצה המפסידה. האם הייתי אומר את זה גם אם סידני הייתה זוכה בחסינות? כן, כי אז אווי הייתה מודחת, וזה היה אפילו יותר גרוע.

אז כן, שתי קבוצות של חמש, בכל אחת מהן אחד זוכה בחסינות. אבל אז פתאום, אריקה זוכה בחסינות! הקבוצה השנייה זוכה בפרס, אז עושים את זה כמו שהיה בפרה-מיזוג בעונות ישנות יותר, כמו פאלאו ואיי קוק. ואז זאנדר זוכה בחסינות בקבוצה השנייה! מעולה, הוא יתן לאווי את האליל ויהיה להם עוד צ'אנס להיכנס עמוק לתוך הפוליטיקה של ויאקאנה (למה לא הראו לנו את השורדים מעניקים את השם של השבט?!) מה שמדהים אותי ממש הוא שליאנה וזאנדר, אמנם רחוקים מלהיות אגדות, אבל משחקים את המשחק כמו שצריך, והם צעירים מכדי לשתות אלכוהול. זו עליית מדרגה כל-כך רצינית בהשוואה לפרוסטי, נטלי (של רוב) וביילור, לדעתי גם ג'וליה לא ברמה שלהם... האם שכחתי מישהו? זה גם הפרס הראשון של ליאנה, ואם אני לא טועה גם זאנדר.

בכל מקרה, המירוץ העריכתי למיליון הוא כרגע בין שאן, אווי, זאנדר וליאנה. לדשון עוד יש סיכוי, ריקארד Is falling out of it, לנסיר יש קו עלילה שיציב אותו לצד בוב ופאביו, כמו שאמרתי, ולדני, אריקה והת'ר פשוט אין מספיק זמן מסך. מי מהם שלא יזכה, יש לו סיכוי טוב להתמודד בעונת אולסטאר עתידית. כאילו, אתם קולטים כמה חומר לאולסטאר יש בעונה הזו? שאן בטוח תתמודד בעוד עונה אחת לפחות, גם אווי, זאנדר, נסיר לצערי הרב כי הוא פשוט לא שחקן, גם טיפאני וסידני אבל אני לא אתפלא יותר מדי אם הן לא ייבחרו לעולם. אגב סידני, סיכוי טוב שהיא הייתה זוכה בשני האתגרים האחרונים, למרות ששחייה היא ה-דבר שהיא הייתה הכי טובה בו.

אז מועצת השבט של הקבוצה הצהובה מתחילה ו... למה טיפאני פשוט שם?! למה לא מכניסים אותה בצורה דרמטית?!? ואז מסתבר ששאן השתמשה בקול הכפול, הצביעה פעם להת'ר ואז לנסיר כדי לכפות תיקו, ואז בהצבעה החוזרת, השתמשה שוב בקול הכפול כדי להדיח את נסיר! קודם כל, למה נתנו לה להשתמש בקול הכפול פעמיים, וחוץ מזה, למה לכפות תיקו כשאפשר פשוט להצביע לנסיר ולא לבזבז את הקול הכפול?!? מה לעזאזל זה היה??? ההדחה בשבט השני לא תהיה צפויה רק בגלל שאין לי מושג למי זאנדר ואווי יצביעו. ואז נזכרתי שיש מצב שהאליל בכלל לא במשחק! אחרי הכול, לפני ההדחה של סידני, זאנדר נתן את היתרונות שלו לטיפאני! עכשיו, יכול להיות שלא ראינו משהו, אבל ממה שהצופים יודעים, יש מצב טוב שהאליל והקול הכפול נמצאים עם טיפאני בפונדרוסה. אווי מודחת, אני עדיין חושב שזאנדר יהיה מקום 4, שאן מקום 2 וליאנה תזכה.

אין שינוי בדירוג.

Robbed Goddess

New member
אז נזכרתי שיש מצב שהאליל בכלל לא במשחק! אחרי הכול, לפני ההדחה של סידני, זאנדר נתן את היתרונות שלו לטיפאני! עכשיו, יכול להיות שלא ראינו משהו, אבל ממה שהצופים יודעים, יש מצב טוב שהאליל והקול הכפול נמצאים עם טיפאני בפונדרוסה.
שמתי לב שאתה מבלבל פרטים יותר מהרגיל בעונה הזו, לא מתאים לך חחחחח
טיפאני החזירה לזאנדר את האליל והקול הנוסף בהתחלה של פרק 8, כל הפרק הוא דיבר על להשתמש באליל שלו - איך זה בפונדרוסה?

בניגוד אליך קשה לי לראות את ליאנה זוכה, העריכה שלה תמיד קשורה במתמודדים אחרים (השנאה שלה לזאנדר, ההערצה שלה לשאן) והייתי בשוק שהיא אמרה לזאנדר שיביא לה את האליל שלו (שוב?! אחרי שניסית לגנוב את האליל ממנו? מה החשיבה פה?)
שאן גם קצת מתחילה לעצבן אותי עם תגובות הwoke שלה ("נלחמת שם כאישה, הוא רצה כבוד כגבר') אבל נראה שהעריכה שלה מתחילה להתאושש ועכשיו שאבי הודחה אין ממש תחרות. זאנדר אולי?

בקשר לקול הכפול, שאן וריקארד עשו החלטה חכמה:
במקרה ואריקה והת'ר רוצות להדיח את שאן כח ההצבעה יכלה להראות כך:
2 שאן
2 נאסיר
1 הת'ר

הצבעה חוזרת - 2 שאן, 1 נאסיר, שאן מודחת

או, במקרה ונאסיר משתמש באליל
2 נאסיר
2 שאן
1 הת'ר
שאן מודחת.

אז הם כפו תיקו בין הת'ר לנאסיר

Gelber123

Member
פרק 9
פרק אחלה אבל קצת מבולגן.
אני לא אוהב את הטוויסט הזה והבנתי את המהלכים של כולם רק מהתגובות פה.

שאן באמת מתחילה לחזור לעצמה ואני שמח. כרגע באמת נראה שאין לה תחרות. לדעתי באמת זאנדר יסיים כאנדרדוג קלאסי שמודח במקום הרביעי. ליאנה תסיים שנייה ושאן תזכה. דשון לדעתי יודח ראשון בפרק הגמר אחרי שכל הזמן הוא חושב אם לבגוד בשאן ובסוף לא עושה את זה ומתחרט או שהוא יסיים מקום שלישי.

ממש פחדתי על ליאנה במועצה השנייה והם עשו החלטה נכונה שם.

דירוג:
1. שאן- עדיין קצת אגרסיבית מידיי אבל היא מבינה את זה ומטפלת בזה.
2. ליאנה- קצת עשתה שטויות שם אבל עדיין הצליחה בסופו של דבר להשיג את המטרה שלה.
3. דשון- הוא מתחיל להיות התחרות היחידה של שאן
4. זאנדר- הוא משחק טוב אבל משום מה אני באמת לא אוהב אותו.
5. אריקה- אולי זאת העריכה שעשו לה בהתאם למה ששאן אמרה אבל היא ממש מפתיעה וכיף לראות אותה.
6. דני- משום מה אני מת עליו.
7. אבי- היא לא באמת עשתה הפרק משהו לא נכון אבל היא גם לא עשתה משהו שיגרום לי להעריך אותה יותר מידיי.
8. ריקארד- גם הוא משחק טוב אבל משום מה אני לא אוהב אותו.
9. הת׳ר- אני מת עליה אבל היא סיבכה את עצמה ונקווה שעכשיו היא תצליח להתאושש.
10. נאסיר- כי בסופו של דבר הוא לא באמת שיחק אבל הוא היה מבדר ואני שמח שהוא היה בעונה הזאת.

פרק 9
פרק אחלה אבל קצת מבולגן.
אני לא אוהב את הטוויסט הזה והבנתי את המהלכים של כולם רק מהתגובות פה.

שאן באמת מתחילה לחזור לעצמה ואני שמח. כרגע באמת נראה שאין לה תחרות. לדעתי באמת זאנדר יסיים כאנדרדוג קלאסי שמודח במקום הרביעי. ליאנה תסיים שנייה ושאן תזכה. דשון לדעתי יודח ראשון בפרק הגמר אחרי שכל הזמן הוא חושב אם לבגוד בשאן ובסוף לא עושה את זה ומתחרט או שהוא יסיים מקום שלישי.

ממש פחדתי על ליאנה במועצה השנייה והם עשו החלטה נכונה שם.

דירוג:
1. שאן- עדיין קצת אגרסיבית מידיי אבל היא מבינה את זה ומטפלת בזה.
2. ליאנה- קצת עשתה שטויות שם אבל עדיין הצליחה בסופו של דבר להשיג את המטרה שלה.
3. דשון- הוא מתחיל להיות התחרות היחידה של שאן
4. זאנדר- הוא משחק טוב אבל משום מה אני באמת לא אוהב אותו.
5. אריקה- אולי זאת העריכה שעשו לה בהתאם למה ששאן אמרה אבל היא ממש מפתיעה וכיף לראות אותה.
6. דני- משום מה אני מת עליו.
7. אבי- היא לא באמת עשתה הפרק משהו לא נכון אבל היא גם לא עשתה משהו שיגרום לי להעריך אותה יותר מידיי.
8. ריקארד- גם הוא משחק טוב אבל משום מה אני לא אוהב אותו.
9. הת׳ר- אני מת עליה אבל היא סיבכה את עצמה ונקווה שעכשיו היא תצליח להתאושש.
10. נאסיר- כי בסופו של דבר הוא לא באמת שיחק אבל הוא היה מבדר ואני שמח שהוא היה בעונה הזאת.
לדעתי סדר ההדחות מכאן יהיה:

מקום 8 - ריקארד
מקום 7 - דשון
מקום 6 - אריקה
מקום 5 - הת'ר
מקום 4 - זאנדר (ממש מזכיר את ספנסר)
מקום 3 - דני (אפס קולות)

מכאן אני ממש לא בטוח מי יצביעו לליאנה ומי לשאן, אבל בטוח שתיהן יקבלו קולות.

Gelber123

Member
מקום 8 - ריקארד
מקום 7 - דשון
מקום 6 - אריקה
מקום 5 - הת'ר
מקום 4 - זאנדר (ממש מזכיר את ספנסר)
מקום 3 - דני (אפס קולות)

מכאן אני ממש לא בטוח מי יצביעו לליאנה ומי לשאן, אבל בטוח שתיהן יקבלו קולות.
וואי ממש מסכים איתך רק שדשון ודני יכולים להתחלף כנל אריקה והת׳ר

Hit Man 5

New member
הישרדות: עונה 41, פרק 9.
.
.
.
ספוילר:
.
.
.
השבט מתפרק לשניים, תרתי משמע, ושני האנשים הפייבוריטים להדחה הם אריקה וזאנדר, ואז שניהם לוקחים חסינות. זה היה כל כך מספק לראות את הפנים של שאן ושל ליאנה כשהן הבינו שהן לא יכולות לעשות כלום בנדון. ואז ברגע מסוים, ריקארד מתחיל לפתח מחשבה משל עצמו ולוקח פיקוד על הדחה. והיא הייתה כל כך חכמה. מה הטעם להשאיר עז עם אליל על פני יריבה שאתה יודע מה הכוונות שלה בלי שום יתרון? זו פשוט הייתה הדחה למופת. נקודה ראשונה שלו במשחק לדעתי. ואז זאנדר עשה את הטעות של החיים שלו, הוא נתן לרביעייה השלטת להישאר במשחק. יש לך כבר חסינות, אם אתה משתמש באליל לטובת אבי, אתה גם רותם מישהו שיהיה חייב לך טובה ענקית במשחק, וגם אתה יכול להתקדם הלאה במשחק על בסיס קשרים אישיים, חסינויות עתידיות ושני אלילים חדשים שיקברו באי לאחר שתשתמש בשלך ולאחר ההדחה של נאסיר. פשוט מהלך לא הגיוני לטעמי.

Gelber123

Member
פרק 10:
דייייייייי
מצד אחד זה באמת היה פרק מדהים כשחושבים על מה שקרה. אבל זה היה כלכך עצוב
עד שחשבתי ששאן משתקמת ושהיא מצליחה לחזור לשלוט זה קרה.
הפרק היה מדהים אבל באמת מרגיש לי שהעונה תדרדר מפה. כמו שקרה ב38, כולם שמחו שיש בליינדסיידים גדולים אבל אז כל האנשים והשחקנים המעניינים באמת הודחו ונשארנו עם אנשים משעממים וזה הרס את סוף העונה.
ברגע שריקארד זכה ישר חשבתי על זה שזה בקלות יכול להתהפך על שאן. ריקארד עשה באמת מהלך מדהים אבל אני עדיין שונא אותו משום מה.

דירוג:
1. שאן- לא אכפת לי מכלום מגיע לה כבוד.
הדבר היחיד שמנחם אותי זה שהיא תיהיה בוודאות בעונת אולסטארס.
2. ליאנה- שוב פעם, באמת לא אכפת לי מכלום כרגע.
3. ריקארד- כי בכל זאת.
4. אריקה- כל הכבוד לה.
5. דשון- כי מאמין שהוא זה ששיכנע את דני להצביע שאן ודני רצה אריקה.
6. הת׳ר- היא גם שיחקה טוב מאוד הפרק.
7. דני- שוב פעם, לא חושב שהוא רצה להדיח את שאן לדעתי הוא הצביע לה רק בגלל דשון.
8. זאנדר- נעלם ממש הפרק.

פרק 10

ריקארד לוקח את כל הקרדיט על ההדחה של נסיר, וכל הכבוד לו על זה. אריקה מתחילה לצאת מהעריכה הסגולה שלה, היא דווקא מתחילה לעשות רושם של אחלה מתמודדת, למה הסתירו אותה? מצד שני, אף אחד לא קיבל זמן מסך בשבט לובו, חוץ מדשון (בגלל שהיה באי האסירים כל הזמן) ונסיר, ונסיר כבר לא איתנו. את סידני הסתירו, והבליטו את הקטעים הרעים שלה, כדי שלא נתעצבן יותר מדי משעון החול המזורגג. אני מקווה מאוד שתהיה לה הזדמנות שנייה להוכיח את עצמה. אגב, מדובר אולי בשורדת הכי פרו-ישראלית אי פעם. איזה פספוס.

מה שכן, צודק דשון שיש פחות טעם בברית רק של שחורים בתוכנית שכבר זכו בה כמה וכמה שחורים, עם הרבה פחות ייצוג (חוץ מעונה 14, אבל ארל זוכה מעולה - אבל משעמם - בכל מקרה). הישרדות היא לא האח הגדול, וטוב שכך. הדבר היחיד שבאמת נשאר זה להחזיר את סירי ולתפור לה ניצחון סטייל עונה 22. כי מגיע לה. סביר מאוד שבכל מקרה יזכה אדם שחור גם בעונה הזו. לא בטוח אם זו אכן תהיה שאן או שמא המושבעים יתמרמרו ויתנו את הניצחון לליאנה. זה יהיה בערך כמו ניצחון של סברינה על פני קים. דשון גם יכול בהחלט לזכות, דני לא קיבל זמן מסך אפילו אחרי המיזוג, בניגוד לאריקה והת'ר.

שוב אתגר פרס, סיבה טובה לוותר לעד על טוויסטים כמו אי ההכחדה. והפעם מדובר באתגר הפרס האישי לחלוטין הראשון העונה, ובעצם - הראשון לפחות מאז עונה 37! הפאזל חדש לגמרי ונראה מאוד מאתגר. ריקארד זוכה בפרס ולוקח איתו את שאן, הת'ר וזאנדר. זה פותח פתח למי שנשאר במחנה ליזום הדחה שלו, ואכן דשון קופץ על ההזדמנות, ודני ואריקה בהחלט בקטע. הת'ר וזאנדר בטוח יהיו גם הם בקטע. אז למה, לכל הרוחות, אתם מנסים לגייס את ליאנה?! כאמור, ליאנה היא כמו סברינה (או אפילו צ'לסי) בשביל קים, או לורן בשביל וונתוורת'. ברור שהיא תלשין עליכם ותפנה נגדכם. בפרס, השיר של שאן חוזר ובגדול, סתם בשביל הקטע. ואז, כצפוי, שאן מרימה מהלך נגדי נגד דשון.

אבל כל זה לא משנה, כי ריקארד זוכה בחסינות! ואז הוא מחליט... מה?!? לא!!! אבל התוכנית יוצאת לפועל, ודשון הוא לשון המאזניים. וואו, מעניין במי הוא יבחר באמת. אני לא מאמין שאנחנו נפרדים משאן כל-כך מוקדם. ואם היא באמת מודחת, מי הזוכה? לא בטוח, לליאנה בכל זאת יש לא מעט וידויים, אריקה מפציעה מאז המיזוג, אבל הסיכוי הסביר הוא שלזוכה יש בולבול. שוב. בפעם השביעית ברציפות. ואם זה לא מספיק, אם הולכים אפילו יותר אחורה, זכו רק שלוש נשים מאז עונה 25. זה היה לפני תשע שנים. זה בהחלט יכול להיות גם ריקארד עצמו, למרות שהגיוני יותר שהוא המודח הבא, בלי קשר מי מודח הערב. אבל כן, התוכנית יוצאת לפועל. ונשאר לי להגיד רק דבר אחד.

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא!!!!!

בפרק הבא: משימת הדחה?!? האם זו הסיבה שהסתירו את אריקה עד עכשיו?!?

דירוג:

1. שאן, למרות הכול
2. ריקארד
3. ליאנה
4. אבי
5. סידני - לא איכפת לי, אם מעריצים אמריקאים קוטלים את ג'ו בגלל שהוא הצביע לטראמפ אני יכול להרים לסידני בגלל שהיא כל-כך אוהבת את המדינה.
6. דשון
7. זאנדר
8. טיפאני
9. אריקה
10. הת'ר
11. נסיר
12. דני
13. ווצ'ה
14. שרה
15. ג'יני
16. ג'יידי
17. בראד
18. אברהם

Gelber123

Member
לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא!!!!!
בדיוק התגובה שלי אוף הפרצוף שלהן כשהן הבינו שזה נגמר היה כלכך עצוב. אני דווקא רואה את ליאנה כזוכה אפשרית. ריקארד בטוח יעוף בקרוב וגם אם יגיע לגמר הוא לא יזכה. אגב, יש מצב שהמשפט ששאן אמרה ״ריקארד, יש לך את ההצבעה שלי למיליון דולר״ היה בכוונה כדיי שיסמנו אותו? כי מן הסתם שהיא מעדיפה את ליאנה. מרגיש לי שלזאנדר אין סיכוי כי הבליינדסייד הזה הוא הכי גדול בעונה והוא בקושי קיבל עליו זמן מסך. דשון יכול לזכות, אריקה יהיה מפתיע כי היא לא קיבלה זמן מסך לפני האיחוד. דני והת׳ר מחוץ למשחק. זה בין ליאנה דשון ואולי אריקה וזאנדר

למעלה