הישרדות 36 עד פרק 6: די לערבובי השבטים! הרסו קאסט אגדי

lavifighter

New member
הישרדות 36 עד פרק 6: די לערבובי השבטים! הרסו קאסט אגדי

תאמת יש סיכוי שזה פרק 7.. הפרק שבו עשו ערבוב מחדש לשלושה פרקים. בבקשה לא להרוס לי פרקים עתידיים בעונה הזאת.

מההתרשמות שלי בינתיים: יש בעונה הזאת סוללה אדירה של שחקנים מעולים שיכולה להתעלות על כמעט כל עונה שראיתי(לא ראיתי את כולן) שאינה אולסטארס ואפילו להתחרות באולסטארס.
ברנדון, כריס, סטפני, דומיניק, מייקל, בראדלי(נראה לי, זה שלומד משפטים) וגם האחרים לא פראיירים, שלא לדבר על ג'ייקוב ההזוי שניסה להיות ראסל 2...
כולם אחד אחד משחקים אסטרטגי ומתוחכם, חשדניים ומתחוכמים.
אבל מה הרס הכל?
ערבובי השבטים האלה!
זה הביא למצב שחברי השבט "הצהוב" המקורי פשוט לא הצליחו לשחק כי הם הגיעו למיעוט שלא באשמתם וגם בערבוב המחודש לשלושה שבטים כל יחסי הכוחות נשברו. אי אפשר לתכנן ככה לטווח הארוך!
בעיות נוספות של ערבובי שבטים:
הורס את הקטע של משימות פרס ובניית המחנה-הרי כל רגע יכול להיות שיעבירו אותך אי...
הורס את הקטע של להשאיר מתמודדים חזקים או שתורמים מבחינה השרדותית(אוכל וכו') כי אולי הם לא יהיו איתך בפעם הבאה...
לא מתגמל מספיק על הצלחה במשימות חסינות.

מה דעתכם? האם באמת ערבובי שבטים הם בהכרח החלטה רעה? האם הקאסט של עונה 36 אכן היה בעל פוטנציאל להיות מהאדירים והאסטרטגייים ביותר? והאם בעונה הספציפית הזאת היה פוטנציאל לפרה-מרג' מהטובים שהיו אם לא היו כל הטוויסטים?

אורישקי

New member
אממממ

אני אישית לא סובל את העונה (אשתדל לא להשתמש בספוילרים) אבל כן כשחושבים על זה היה שם קאסט של שחקנים עם פוטנציאל ושהראו שהם משחקים. הערבובים גרמו למצב של הובלה מוחלטת של אחד השבטים.

lavifighter

New member
פרק האיחוד:

איזה פרק מטורף!
כריס אידיוט, מה עבר לו בראש? למה הוא לא השתמש בפסלון אחרי שדום השתמש בו ולכן הוא יודע שהוא על הכוונת? בנה על פיצול מוצלח?
איך שקרה שכולם כמעט פה אחד הצביעו לו?
הוא שיחק מצוין עד עכשיו אבל חירב לעצמו את המשחק בפרק הזה גם עם ההימור על זכות ההצבעה...
כמה פסלונים יש כרגע? נראה לי כמעט ואין מתמודד שאין לו יתרון או פסלון כרגע ויכול מאוד לקרות שיהיה לנו שוב מקרה "סירי" ומישהו יודח על לא עוול בחפו...

אבל פרק מהנה ומטורף! העימות בין כרטיס ודום שנבנה לאורך כל כך הרבה פרקים ממש הזכיר לי את העימות בין רוב וראסל מעונה 20

lavifighter

New member
אם זה לא היה ברור אז התכוונתי שתעזרו לי לספור

כמה פסולנים ויתרונות היו כבר וכמה נשארו לאנשים?
בבקשה לשים לב איזה פרק אני ולא להרוס. אני מבולבל לגמרי וקשה לי לעקוב אחרי הנושא הזה...
היה את:
1. פסלון של דום שעוד לא השתמש בו. בנוסף לפסלון המזויף שהוא יצר ולא עבד על כריס.
2. פסלון של מייקל שהוא הפסלון של ג'יימס-שומש.
3. פסלון נוסף של מייקל? הוא אמר על זה משהו בפרק הזה(המיזוג-איחוד של שלושת השבטים).
4. הפסלון שהוא המקל של אוזי מעונה 16-לא זוכר אצלי מי.
5. הפסלון שהוא השרשרת של אריק-אני לא זוכר אצלי מי.
6. פסלון כלשהו של וונדל?
7. לאחת הנשים יש פסלון נראהלי?
8. יתרון המורשת של דום-שומש.
9. הפסלון של JT של כריס-הודח איתו בכיס.
10. יתרון ההצבעה הכפולה של זאת שאני לא יודע להגיד את שמה..

noamlah

New member
טוב

למייקל יש את האליל שהיה מזוייף של אוזי
לדום יש את האליל של אנדריאה, היה לו את הייתרון של סיירה שקיבל ממורגן שהוא השתמש בו בפרק הזה
לוונדל השרשרת של אריק
לכריס היה האליל של ג'יי טי
למייקל היה את האליל של ג'יימס

NP23

New member

מייקל שיקר שיש לו שני איידולים כדי לנסות להדיח את בראדלי.
השרשרת של אריק זה הפסלון של וונדל לדעתי ושל אוזי של דום. או ההפך.בכל מקרה רק לשניהם יש.
קול כפול יש לקלין , אבל פסלון אין לאף אחת מהבנות.

NP23

New member
לא כזה מסכים

ערבובים קיימים מעונה 3.
ללא ערבוב השבט הצהוב יכל להיות מוכחד עוד יותר.
לסטפני היה פוטנציאל כל השאר ציינת או שלא, או שבכל זאת מימשו אותו.

lavifighter

New member
היו כמה שחקנים לא רעים בכלל

ברנדון למשל: הראה חשדנות וראייה אסטרטגית מהרגע הראשון והודח בגלל שהוא מצא עצמו במיעוט שלא באשמתו.
בראדלי-מצא עצמו בחוץ בגלל ערבוב שבטים שגרם לו להיות במיעוט.
כריס יכל להימנע מהפאדיחה שהוא הגיע אלייה אם היו נותנים לו להיפטר מדומיניק בשלב יותר מוקדם רק שלא הייתה לו הזדמנות-הבן אדם לא היה מעורב בשום מועצת שבט עד ההדחה שלו!
סטפני באמת הייתה המובילה מבחינת פוטנציאל עד כדי כך שאני ואח שלי חשבנו שהיא תזכה בעונה עוד בפרק הראשון או השני.
&nbsp
&nbsp

NP23

New member
ככה

נכון שברנדון הודח מסיבות שהרבה טובים נפלו אבל לא התרשמתי ממנו בשיט והוא בעיקר משעמם
לגבי בראדלי אתה טועה.. הוא הודח על ידי אנשים מהשבט שלו עצמו וכי היה חתיכת מתנשא ובלתי נסבל וכבר חשב שהוא ניצח במשחק .
כריס לא היה מצליח להפטר מדומיניק גם אם חיו היו תלויים בכך הוא פשוט שחקן גרוע ודומיניק הרבה יותר מתוחכם ממנה..
כריס לגמרי אשם בפאדיחה של עצמו.. ההדחה שלו אפילו לא הייתה קרובה. גם מהשבט שלו העיפו את דומיניק עליו.
&nbsp
לגבי סטפני. כן. מאוד אהבנו אותה בפורום.. אבל זה קורה כל עונה בערך..

B R A Y E R

New member
מנהל
ערבוב זה לגמרי חלק בלתי נפרד מהמשחק

ובהרבה פעמים הכרחי
יש עונות שלא היו בהן ערבוב וזה הרס את המשחק (22,23..)
הבעיה היחידה שלי היא עם ערבובים שעושים אחרי פרק אחד (כמו ב31,34,36) שבקושי מספיקים להכיר\להבין מי נגד מי, מי עם מי וישר המשחק מתבלגן

lavifighter

New member
ברוב ההעונות האהובות עליי לא היה ערבוב

7,18 ו20 לא היה ערבוב והן היו מעולות.
לגבי 22 הייתה הצדקה לערבוב אחרי ההדחה של ראסל שהרסה את הפואנטה של העונה. אבל ב23 שום דבר לא היה מציל את העונה הזאת שפשוט הייתה בעייתית מאוד מבחינת הקאסט(לדעתי גרוע בהרבה מ22 שהיו כמה טובים שפשוט הודחו מוקדם) וה"אווירה" בה של התפילו עם קואוץ'

למעלה