היריון

jake sully

New member
ממשיך את הקשר בכיף

אישה בהריון זה מוי כיף. רק את הזיונים הייתי עושה קצת יותר בעדינות...

רוי א

New member
הייתי ממשיך

אבל עם הרבה זהירות , את יודעת לא תמיד הגדול מהנה , במקרה הזה הוא יכול לעשות נזקים לעובר

לא לאט וברור

לפני הכל,אחרי שכותבים הודעה לפורום לוחצים פעם אחת בלבד על שלח,אחרת "עמליוש" תגיע מספר פעמים הפרוט מספק?

espresso111

New member
ממש לא מפריע

כל עוד זה לא מפריע לה, בד"כ לנשים בהריון יש את הקטע, שהיא לא רוצה להמשיל ברומן כי היא מרגישה, שהיא לא מסוגלת לבגוד כשיש בתוכה עולל/ית, ואז הן מבקשות הפסקה עד לאחר הלידה, לא מבין את זה אבל בהחלט מכבד את זה

קוסמת 29

New member
בתור אחת

שניהלה קשר אסור במהלך הריון..יכולה לספר לך שחוויתי לא מעט רגעים קשים בעיקר רגשית. שלא נדבר על פיזיים..וחששות . זה לא מנע ממני . לא חושבת שמישהו כאן או בכלל יכול או מוסמך לשפוט..רק את את עצמך. עשי רק מה שנכון לך!‏

De Dude

New member
../images/Emo45.gif אהבתי את התשובה,

ואני בוודאי שאין לי דרך לחוות דעה על מצב כזה..

קוסמת 29

New member
/tapuzforum/images/Emo13.gif

שמחה שאהבת.. מה שכן..אם אנסה להזכר, אז נראה לי שמעבר לאהבתי הרגילה לטעמו של הזרע..בהריון אהבתי אפילו יותר!‏ ג‏`ונסי..ביהוד.. היה גלידת זרע??‏ גררר‏(שאדע להריון הבא , מה..‏)‏

סליחה שאני מתערב...

אבל הבאתי לך מתכון לגלידת זרע ביתי :בכל זאת הקיץ מתקרב .
חומרים: ====== 3 כוס חלב 3% , להתחיל לשאוב... 1 כוס שמנת מתוקה,את מתוקה ? 2 כפיות תמצית וזרע ניל איכותי (כגון מקורמיק או ספייס איילנד) 1 כוס סוכר אופן ההכנה:בצורה המהנה.: 1. ערבבו יחד במיקסר[במיטה את כל המרכיבים, מלבד השמנת. 2. הוסיפו את השמנת וערבבו /עשו ביד. 3. הכניסו את הגלידה לתבנית שטוחה בגודל של 20 על 20 ס"מ.למטיבי ואוגרי זרע יש להשתמש בקערה קמורה. 4. הניחו במקפיא. 5. כשהתערובת מתחילה לקפוא בצדדים, בערך 3-2 ס"מ בכל צד, ערבבו אותה שוב במיקסר/מיטה. 6. הכניסו שוב לתבנית, השטיחו אותה והחזירו למקפיא. אחרי 4-3 שעות הגלידה מוכנה. התוספות לטעמים השונים:יש לציין כי מומלץ להשתמש בזרע עתיר חלבונים וטרי ,... ====================== - לזרע שוקולד, הוסיפי 150 גרם שוקולד מומס (בסיר כפול)+ גבר זרע מתקתק ממוצע אשכנזי-פראנק . - לגלידת זרע אגוזים, הוסיפי150 גרם אגוזים או פיסטוקים טחונים.שליקת ביצים תגרום למרקם דומה עדות ספרד. - לגלידת זרע ריבת חלב, הוסיפי 100 גרם ריבת חלב.אין צורך להוסיף ... - לגלידת זרע וניל עם עוגיות, הוסיפי 150 גרם עוגיות שבורות./ביצים שבורות - לגלידת זרע וניל עם פצפוצי שוקולד, הוסיפי 50 גר' שוקולד מריר קצוץ (60% מוצקי קקאו) בטריפה האחרונה (או בשני הסיבובים האחרונים של סחיטת האשך הימני.). בתאבון ...

leonlev

New member
ממקום שבתי הגבוה רוצה לשאול שאלה

אם סיבות מסיבות שונות שולחות את האישה לידי מאהב למה לקבע את מערכת היחסים הלא משהו הזאת עם עוד תינוק?

ואני חושבת שצריך לסיים את הקשר

ממש עושה לי רע המחשבה שגבר אחר חוץ מבעלי יגע בגוף שלי כאשר הילד שלו בתוכי. לי כאישה זה עושה רע.

haze73

New member
כשמנמוך

יהיה לי קשה לראות מולי הריונית שמנמוכית.

למעלה