הירידות היו צפויות כולם מוזמנים לקרוא

מצב
הנושא נעול.

bond2296

New member
תעודת סל

מר בונד בוקר טוב לך
תעודת סל מעוף פי3 מס: 1105832 יכול להיות מאד מתאים לך תזכורת: בצהרים הודעה מאד חשובה באמריקה
תעודת סל
תודה רבה לך YY930 מה אומרת תעודת הסל הזו תודה רבה

yh45

New member
דולר קדימה?!....הראש שלך קדימה!!!../images/Emo209.gif

צפי למחר
מאמין שאסיה תיפתח בירידות אולי חדות יחסית המעוף כמובן ימשיך למטה וימתין לחוזים באמריקה לי אישית לא ניראה טוב המצב כרגע הדולר ממשיך קדימה אישית רכשתי שורטים ביום האחרון והיום חיזקתי בנוסף רכשתי קולים על הדולר לחודש נובמבר מחר אהיה במעקב וניראה מה נחליט
דולר קדימה?!....הראש שלך קדימה!!!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח..איזה מומחים יש לנו... מיידוף קטן... דולר קדימה?!?!?!?..על איזה דולר אתה מדבר?!?..קנדי?...אוסטרלי?... כי האמריקאי כבר לא קיים!..YY...דולר אמריקאי כבר לא קיים!!...על מה חלמת בלילה?!?..

YY920

New member
עידכון און ליין שלא תגידו שלא אמרתי חחחח

את הודעתיי האחרונות חבל מי שלא שמח לאזהרות הרבות נקווה בכל מיקרה להתמתנות בירידות בשעות הקרובות
נימכרו כל השורטים תעודות סל ופוטים לנובמבר הערכת מצב בהמשך

Click06

New member
נראה לי מוקדם מידי. מאוד מוקדם מידי.

נימכרו כל השורטים תעודות סל ופוטים לנובמבר הערכת מצב בהמשך
נראה לי מוקדם מידי. מאוד מוקדם מידי.

yh45

New member
yy...על מה חלמת בלילה?!?..על ירידות?!..חחחחחח

מר קליק היקר
לא מוקדם השוק תיקן בסיום עם הודעת אמריקה אבל הביצוע היה מושלם מביחנתי לילה טוב
ירידות?!?!?.. yy...היום בתחילת המסחר הקשבתי לך...בשיא הירידות חיזקתי ב-5 call 1000-nov...מחר אני אחגוג על הראש שלך!!...עם כמה ג'ובות... ירידות עלק... עוד מומ חה דמיקולו...

מחר?.. יום שישי

ירידות?!?!?.. yy...היום בתחילת המסחר הקשבתי לך...בשיא הירידות חיזקתי ב-5 call 1000-nov...מחר אני אחגוג על הראש שלך!!...עם כמה ג'ובות... ירידות עלק... עוד מומ חה דמיקולו...
מחר?.. יום שישי

yh45

New member
wicked..וביום שישי אין מסחר?!?..אצלך אוליי..

מחר?.. יום שישי
אצלי יש מסחר כל יום,חוץ משבת!!...זו הבעייה,שפה זה החובבנים..."שמבינים"..באג"ח כאילו..ואני מסופק אם הם מבינים באג"ח גם.במניות וסחורות בטוח לא!! יאללה ל-MEDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

yh45

New member
LVS-באפטר עולה 12%!!!...../images/Emo188.gif

אצלי יש מסחר כל יום,חוץ משבת!!...זו הבעייה,שפה זה החובבנים..."שמבינים"..באג"ח כאילו..ואני מסופק אם הם מבינים באג"ח גם.במניות וסחורות בטוח לא!! יאללה ל-MEDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
LVS-באפטר עולה 12%!!!...

שלדון המלך!!!..אין על היהודי הזה!!..הוא עוד יגיע ל-25$ המנייה!!..סומך על הסינים...בינתיים אני איתו...ושלא נדבר על:MED,KERX...מה אני אומר לכם?!?!?...הקאזינו האמיתי זה בנאסדק!!!!...אני חולה נאסדקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק..זה מה שקורה שמחזקים בירידות של אתמול!!!!

Scott

New member
אז מה, על איזה מספר לשים ברולטה?

LVS-באפטר עולה 12%!!!...

שלדון המלך!!!..אין על היהודי הזה!!..הוא עוד יגיע ל-25$ המנייה!!..סומך על הסינים...בינתיים אני איתו...ושלא נדבר על:MED,KERX...מה אני אומר לכם?!?!?...הקאזינו האמיתי זה בנאסדק!!!!...אני חולה נאסדקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק..זה מה שקורה שמחזקים בירידות של אתמול!!!!
אז מה, על איזה מספר לשים ברולטה?
מהמר.

yh45

New member
shit...הפכה לשלילית ברגע זה!..ההפסדים התרחבו.

LVS-באפטר עולה 12%!!!...

shit...הפכה לשלילית ברגע זה!..ההפסדים התרחבו.
יש לצפות לפגיעה נקודתית מחר..אבל לא רצינית לדעתי,כי כבר רדה מ-19$ ל-14$...צפו את זה...

דבר ראשון אתה מדבר פה על מעוף...

דבר ראשון אתה מדבר פה על מעוף...
תקן אותי אם אתה טועה. ודבר שני אני דווקא כן מושקע בחו"ל ואפילו מעדיף אז אל תבלבל את הביצים בבקשה. דבר שלישי, אתה אדם לא אמין וכנראה גם לא יודע דבר באגורה אם אתה חושב שתחגוג ביום שישי על "call1000-nov" כשאין מסחר בכלל בהם.

אני*

אני*

yh45

New member
הירידות היו צפויות?!?..חחחחחחחחחחח../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

את הודעתיי האחרונות חבל מי שלא שמח לאזהרות הרבות נקווה בכל מיקרה להתמתנות בירידות בשעות הקרובות
הירידות היו צפויות?!?..חחחחחחחחחחח

פורום של לוזרים?!?!?... איזה ירידות??!?!?...הבורסה ירדה 2%...זה ירידות?!?!?... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח זקנים לוזרים...

yh45

New member
חובבנים!..שיימשיך ככה מחר:המעוף 2.5%../images/Emo45.gif..

פורום של לוזרים?!?!?... איזה ירידות??!?!?...הבורסה ירדה 2%...זה ירידות?!?!?... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח זקנים לוזרים...
חובבנים!..שיימשיך ככה מחר:המעוף 2.5%
..
ירידות אה????..כל הארביטראג'..מעל 2%!!...אפריקה תיתן גם מכה אדירה בראשון(רק שלא ייקבעו לי פגישה בשבת)...ואז הקולים ייתנו מכה שלא נראתה השנה!!!...בין 70-100 אחז בראשון!!!! יאללה טבע ואלב"ע!!!...לא לוותר לאמריקקים!!!..תנו עוד דחיפה מחר!!..נשחרר את הקולים בבלק ג'ק,בראשון!!!!!

henfe

New member
ת'שמע , המגמה היא מגמה עולה וזה היה תיקון

..
ירידות אה????..כל הארביטראג'..מעל 2%!!...אפריקה תיתן גם מכה אדירה בראשון(רק שלא ייקבעו לי פגישה בשבת)...ואז הקולים ייתנו מכה שלא נראתה השנה!!!...בין 70-100 אחז בראשון!!!! יאללה טבע ואלב"ע!!!...לא לוותר לאמריקקים!!!..תנו עוד דחיפה מחר!!..נשחרר את הקולים בבלק ג'ק,בראשון!!!!!
היום בבוקר זה היה זמן נהדר לקנית סחורה בזול ובניית אסטרטגיות אני לדוגמא בניתי חוזים סנטטים נהדרים במדד 1008 שעלו לי 0 שח. הבעיה היא שהעצבנות חוזרת לשוק, ואז יום ראשון השוק יכול לעלות 2.5% אבל ביום שני לרדת 4% שוק עצבני = שוק חולה = לשוק שיורד

yh45

New member
איזה תיקון?!?..זה תיקון?..אחי!..תיקון זה:

היום בבוקר זה היה זמן נהדר לקנית סחורה בזול ובניית אסטרטגיות אני לדוגמא בניתי חוזים סנטטים נהדרים במדד 1008 שעלו לי 0 שח. הבעיה היא שהעצבנות חוזרת לשוק, ואז יום ראשון השוק יכול לעלות 2.5% אבל ביום שני לרדת 4% שוק עצבני = שוק חולה = לשוק שיורד
איזה תיקון?!?..זה תיקון?..אחי!..תיקון זה:
10-15 אחוז למטה!!!..זה תיקון!!.. זה לא תיקון ולא בטיח!!..כשיהיה תיקון אני אודיע לכם יומיים לפני...אל תדאגו!!..אני כבר אהיה בחוץ...

gili667

Member
מחר (היום) לא יעלה/ירד היה נחמד לראות הודעה

..
מחר (היום) לא יעלה/ירד היה נחמד לראות הודעה
זו בתגובה למנבא השחורות ל פ נ י המסחר בארה"ב שם השתוללו המדדים למרות השתוללות המדדים מחר (היום) המעוף לא יעלה אפילו בנקודה ולמען ההגינות הוא גם לא ירד בנקודה לגבי מחר (היום) התחזית שלי היא ודאית!

yh45

New member
יום א'-החגיגה הגדולה בהיסטוריה!!../images/Emo24.gif..

יום א'-החגיגה הגדולה בהיסטוריה!!
..
יא ווראדי מה הולך להיות!!! אפריקה=15% למעלה!!!!! האג"ח=חגיגה בסנוקר!!! טבע=
אלב"ע=
כיל=
אינטרנט בהב=
יא ווראדי מה הולך להיות!!!! חגיגה בסנוקררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר הקולים=100%-למעלה!!!!!!!!!!!!!!!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה