הירידות היו צפויות כולם מוזמנים לקרוא

מצב
הנושא נעול.

yh45

New member
MED-במכה אדירה!!!..יאווווווו../images/Emo3.gif../images/Emo3.gif

MED-במכה אדירה!!!..יאווווווו

כמה ג'ובותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת...יא ווראדי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!..... יאללה:MED,HOG,LVSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

YY920

New member

את הודעתיי האחרונות חבל מי שלא שמח לאזהרות הרבות נקווה בכל מיקרה להתמתנות בירידות בשעות הקרובות

yh45

New member
סטלה!!!..אני מגמרת!!!!..תתפסו אותי!!!../images/Emo24.gif

MED-במכה אדירה!!!..יאווווווו

כמה ג'ובותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת...יא ווראדי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!..... יאללה:MED,HOG,LVSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
סטלה!!!..אני מגמרת!!!!..תתפסו אותי!!!

אני לא יכול יותר!!!!! מה קורה עם הביונדווקס?!?!?...בחורף תיתן את מכת כל המכות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yh45

New member
באבאבובה..ניר חגי מטורף עליכם!!!

סטלה!!!..אני מגמרת!!!!..תתפסו אותי!!!

אני לא יכול יותר!!!!! מה קורה עם הביונדווקס?!?!?...בחורף תיתן את מכת כל המכות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אוהב אתכםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

yh45

New member
ותראו את LVS!!!..חיזקתי בנמוך אתמול!!!

אוהב אתכםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם
ותראו את LVS!!!..חיזקתי בנמוך אתמול!!!
האמריקקים משוגעים!!!!...מה הולך פה?!?!....med=משכורת שנתית!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

YY920

New member
צפי למחר

את הודעתיי האחרונות חבל מי שלא שמח לאזהרות הרבות נקווה בכל מיקרה להתמתנות בירידות בשעות הקרובות
צפי למחר
מאמין שאסיה תיפתח בירידות אולי חדות יחסית המעוף כמובן ימשיך למטה וימתין לחוזים באמריקה לי אישית לא ניראה טוב המצב כרגע הדולר ממשיך קדימה אישית רכשתי שורטים ביום האחרון והיום חיזקתי בנוסף רכשתי קולים על הדולר לחודש נובמבר מחר אהיה במעקב וניראה מה נחליט

doty2

New member
לא ברור לי לפי איזו שיטה אתה עובד?

צפי למחר
מאמין שאסיה תיפתח בירידות אולי חדות יחסית המעוף כמובן ימשיך למטה וימתין לחוזים באמריקה לי אישית לא ניראה טוב המצב כרגע הדולר ממשיך קדימה אישית רכשתי שורטים ביום האחרון והיום חיזקתי בנוסף רכשתי קולים על הדולר לחודש נובמבר מחר אהיה במעקב וניראה מה נחליט
אשמח ללמוד ממך כמן כן- מה היתה התשואה של התיק שלך בשנה האחרונה?

YY920

New member
אני יחודי בתחום

אני יחודי בתחום
אין לי שיטה לנבא את השוק אלא קורא טוב את המפה נכון עם חושים מפתוחים ומי שלא ראה שהירידות בפתח ממש עיוור ראינו בזמן האחרון שהשוק הגיע לרוויה ומאד מתקשה בעליות כך שזה היה ענין קצר שיחלו ירידות קראתי ניתוחים בפורמים כולל בפורום מאד גדול שחושב את עצמו וניבה עליות כבר שלשום ל1060 ויותר ופתאום הכל התנפץ בפרצוף שלהם לא מאמין בכל הניתוחים הטכנים הכל קישקוש זה יכול לפגוע כמו בוינר בטוטו לא יותר ותאמין לי שאני מדבר מנסיון בכל מיקרה מצפה לירידות מחר ולא יפתיע אותי גם חדות תלוי גם בחוזים מאמריקה לגבי התשואה שלי כל מיספר שאכתוב פה לא יאמינו כך שזה לא רלוונטי כך אני חושב לסיכום אני מצפה ל1010 מעוף

YY920

New member
כמו בימים הרעים

אני יחודי בתחום
אין לי שיטה לנבא את השוק אלא קורא טוב את המפה נכון עם חושים מפתוחים ומי שלא ראה שהירידות בפתח ממש עיוור ראינו בזמן האחרון שהשוק הגיע לרוויה ומאד מתקשה בעליות כך שזה היה ענין קצר שיחלו ירידות קראתי ניתוחים בפורמים כולל בפורום מאד גדול שחושב את עצמו וניבה עליות כבר שלשום ל1060 ויותר ופתאום הכל התנפץ בפרצוף שלהם לא מאמין בכל הניתוחים הטכנים הכל קישקוש זה יכול לפגוע כמו בוינר בטוטו לא יותר ותאמין לי שאני מדבר מנסיון בכל מיקרה מצפה לירידות מחר ולא יפתיע אותי גם חדות תלוי גם בחוזים מאמריקה לגבי התשואה שלי כל מיספר שאכתוב פה לא יאמינו כך שזה לא רלוונטי כך אני חושב לסיכום אני מצפה ל1010 מעוף
כמו בימים הרעים
שפיכת סחורה בדקות הסיום אולי אולי מה שיקרה בת"א מחר ככה לא בונים חומה הכתובת הייתה על הקיר

שמוצקין

New member
גמני לא מאמין בניתוח טכני

כמו בימים הרעים
שפיכת סחורה בדקות הסיום אולי אולי מה שיקרה בת"א מחר ככה לא בונים חומה הכתובת הייתה על הקיר
עד היום לא השתכנעתי שזה עובד

YY920

New member
איזה שטויות אנשים

עד היום לא השתכנעתי שזה עובד
איזה שטויות אנשים
מדברים בפרומיים השונים תיקון עולה וכו' אני המום שבלוקשים שאנשים מביאים בגרפים בעלי הפורמים מתפרנסים שהדפוקים וחבל מחר אוי ואבוי ללונגים לילה טוב

שמוצקין

New member
ליל מנוחה ../images/Emo13.gif ../images/Emo29.gif

איזה שטויות אנשים
מדברים בפרומיים השונים תיקון עולה וכו' אני המום שבלוקשים שאנשים מביאים בגרפים בעלי הפורמים מתפרנסים שהדפוקים וחבל מחר אוי ואבוי ללונגים לילה טוב
ליל מנוחה

gkeidar

New member
../images/Emo119.gif אם תכתוב שאתה מפסיד בקביעות אז יאמינו

אני יחודי בתחום
אם תכתוב שאתה מפסיד בקביעות אז יאמינו
ויביעו כלפיך רחמים והשתתפות בצערך וגם ישטחו בפניך עצות לשיפור תיקך ומצב רוחך... נסה וראה...

שאלה לגבי השורטים.

אני יחודי בתחום
שאלה לגבי השורטים.
איך בדיוק, אתה עושה את השורט? האם זה תעודת סל, כי כרגע לא ראיתי דרך אחרת? בכל מקרה, מספר דברים : * עליות היו, וכוונות למימושים סוף חודש היו, ותמיד יש את סוף חודש, ויום של שינויים בסלים, ויום החלטות בנקים להתחלת שבוע ... * כל זאת, וגם ניתוח טכני שעשיתי (בכל העולם יש תיקון כעת, בשל דו"חות גרועים בארה"ב), וסוף "גל אליוט", שאני לא אפרט עליו, כיוון שכבר דיברתי על כך בפורום, אך בסופו, בדר"כ יש תיקון חד. כמה זמן יהיה התיקון החד - לא ברור, וייתכן שפתיחת היום היא רק אשלייה, אך מה שכן כבר הגיע לנקודת תמיכה מספיק מבוססת הן בדקס והן בארה"ב. אני מקווה מאוד, שהיום ייסגר חיובי - זה יוצר תבנית היפוך יפנית בעלת אמינות גבוהה (נר ארוך אדום ואח"כ נר ארוך ירוק - שניהם מסוג marbuzo, כשהירוק סוגר בחצי מאורך הנר האדום) - רמז, להיפוך מגמה אפשרי, אחרת (מה לעשות, כשזה טיפה אחרת - הגלגל מתהפך) - תלוי אם ירד משער הפתיחה. אם יהיה קרוב ומעל - זה יצביע על היפוך מגמה, באמינות פחותה. אם ירד - קצת לא ברור ונראה מסוכן ולא טוב (אם בארה"ב ישבור נקודת תמיכה מיולי - זה נראה לא טוב בכלל), כך שהכרחי שהמגמה תעלה. בהצלחה.

השיטה שהוא עובד בה היא:

השיטה שהוא עובד בה היא:
לכתוב תחזיתעל השוק ואם היא באמת מתממשת לכתוב הודעת אמרתי לכם. אחלה שיטה ודווקא כמעט כולם עובדים איתה.

Click06

New member
בוקר טוב אליהו. אתה בערך בשבוע איחור בשורט.

צפי למחר
בוקר טוב אליהו. אתה בערך בשבוע איחור בשורט.

bond2296

New member
שורטים YY

צפי למחר
שורטים YY
ערב טוב לך ידידי איזה שורטים לקחת היום ? יש משהו מענין ומנצח כרגע? תודה

YY920

New member
מר בונד בוקר טוב לך

שורטים YY
ערב טוב לך ידידי איזה שורטים לקחת היום ? יש משהו מענין ומנצח כרגע? תודה
מר בונד בוקר טוב לך
תעודת סל מעוף פי3 מס: 1105832 יכול להיות מאד מתאים לך תזכורת: בצהרים הודעה מאד חשובה באמריקה

yh45

New member
YY-מומחה הירידות..../images/Emo6.gif../images/Emo24.gif../images/Emo122.gif../images/Emo171.gif../images/Emo9.gif

מר בונד בוקר טוב לך
תעודת סל מעוף פי3 מס: 1105832 יכול להיות מאד מתאים לך תזכורת: בצהרים הודעה מאד חשובה באמריקה
YY-מומחה הירידות..

מצב
הנושא נעול.
למעלה