הירהורים פסיכאדליים על מוטציות חשאיות

לץ העור

New member
הירהורים פסיכאדליים על מוטציות חשאיות

ובכן חברים, נניח שהשפיון התעורר עם הנץ החמה לקול צילצול הטלפון הסודי ועל הקו המנהלת ליידי נובחת עליו "קום יא שפיון, כנס לפורום מיד". אץ רץ השפיון לחדר הסודי, נכנס לפורום, ונפל על הריצפה בתדהמה. ובכן חברים, נניח שהשפיון רואה את תמונתו מתנוססת בידיעה ראשית בפורום, ומתחתיה כתוב שזהו לץ העור, ועל יד זה תמונתה של המנהלת ליידי שמתחתיה כתוב שזוהי הכולירע המקצועית, ושניהם ביחד עמדו בראש הכנופיה שהעלימה חנות תקליטים שלמה בבואנוס איירס ארגנטינה, כדי להביא אותה לפורום תחת שם הכיסוי "רוק פארא מיס אמיגוס" או משהו כזה, לא פחות ולא יותר. ובכן חברים, נניח שאם זה לא בלגן גדול בפורום, אז מה זה בכלל בלגן? הרי במשך שנים נתנו לכם בפורום להאמין שלץ העור והכולירע המקצועית הם מוטציות כיסוי של מישהו אחר, ואשר על כן השפיון נפל על הריצפה מרוב תדהמה, במיוחד אחרי שציידי גולגלות בכל העולם מחפשים אותו כבר הרבה שנים עקב מעורבותו במיבצע החשאי של חטיפת צורר נאצי ידוע מבואנוס איירס ארגנטינה, ומאז הוא מסתתר בפורום תחת מוטציה שרק הוא יודע על קיומה כדי שלא ימצאו אותו. ובכן חברים, נניח שאם עד עכשיו הצלחתם לעקוב אחרי נפתולי התיסבוכת של השפיון והמנהלת ליידי שהם בכלל מוטציות אחרות ולא אלה שאתם מכירים, הרי שהמנהלת ליידי תקעה תיכף איזה הלוצינוגן שמשנה את התודעה כדי שלא יזהו אותה, ונסעה ישר למשרד של "המנהל" לשעבר ותלשה אותו מהמיטה שבה הוא ישן עם הכלבים שלו, ונבחה עליו שיסביר לה בבקשה איך דבר כזה יכול לקרות, כי הרי הוא היה "המנהל" של הפורום במשך הרבה שנים, ועכשיו כל ההנהלות יבקשו הסבר מה הזהות האמיתית של המוטציות האלה ואיך הם בכלל התחזו למוטציות אחרות. ובכן חברים, נניח שאתם תסבירו איך דבר כזה יכול בכלל לקרות בפורום. אם חשבתם שעד לא מזמן היה כאן בלגן, ועכשיו נהיה בלגן גדול, הרי שבקרוב יהיה בלגן עוד יותר גדול. חכו ותראו. שימו לב למשל שגם מקשיגנעקופ כבר יצא מדעתו והתחיל להרהר הירהורים פסיכאדליים על חיסולצים, וכמו שאתם יודעים, הלץ לעולם אינו מתלוצץ.
 

Jflyaway

New member
בלי ספק - ההלוצינוגן שמשנה את התודעה

הוא הסיבה לריבוי המוטאציות... פתרונות לכלבים בחדר המיטות
 

LadyG

New member
כל מילה אמת

חנות תקליטים שלמה הועלמה בבואנוס? אני יודעת באיזה בונקר היא נמצאת.
 

Jflyaway

New member
ההלוציגן המועדף עלי

הוא הסרט הזה. הליידי לוקחת לץ צעיר לביה"ס ללמוד פרקי חתרנות
 

josi5

New member
איך בכלל עלית עלינו???

עכשיו כולם ידעו שאני באמת לא אני אלה המלאנכולי... בהתקליטים נימצאים תחת הכרית של ברמלאי... וכבר כולם יודעים שמודלה לא מזמין מאמזאון...הוא אמזון..ובפנים החנות תקליטים ההוא... והמנהלת מסיגה אלוצינוגנות בשוק אצל הבהמה...בהבהמה הוא האקס מנהל מחופש למוכר גבינות....... תביא עוד כוסית ערק בבקשה...
 

psychodoodle

New member
מקשיגנעפלופ

"כואב לבי על צעירים וצעירות שנבנו על ברכי ר' מוטי אלון. אני מחזיק לו טובה על כך, והקב"ה מחזיק לו טובה על כך. אבל זה לא מצדיק את הזלזול בעובדות."
 
למעלה