הירהורים לפני השינה

Infin1ty

New member
הירהורים לפני השינה

האם גם אתם מרגישים שמרבית האנשים תופסים את כל נושא הסקס כמשהו שהוא טאבו?
יצא לי לחוות בתקופה האחרונה שתי נשים שהמטרה שלשמה התכנסנו הייתה למטרות סקס בלבד, אבל עדיין, כאשר הנושא עצמו עלה, זה הרגיש כאילו היה להן משהו שמונע מהן לדבר על זה, כאילו אסור לדבר על זה, התביישו לדבר על זה, כששאלתי מה הן אוהבות, האם הן יכולות להגיע לאורגזמה מחדירה, איך הן אוהבות להגיע לאורגוזמה, הן פשוט גימגמו ואחת מהן אפילו האדימה, זה גם הקרין על הסקס, לא זכור לי שהיה לי כל כך קשה לענג אישה כמו שהיה לי איתן, היה קשה גם לקבל מהם פידבק, מה מגרה אותן, מה הכי עושה להן את זה וכו'..
למה סקס נהפך למשהו שלא מדברים עליו? למה זה כל כך מושרש בהרבה אנשים בצורה כזאת?

qwertyu124

New member
נכון

ורואים את זה גם בתרבויות עתיקות- אדם וחווה התביישו להיות ערומים, שבטים אפריקאים לובשים מעין תחתונים.
בנשיונל גיאוגרפיק היתה תוכנית שהראו על קהילה שכשהילדות גדלו, האבות היו בונים להן בקתה כדי "להפגש עם חברות". אפילו שם, לא היו מדברים על זה, למרות שלכולם היה ברור מה הן עושות שם ועם מי.

אני מייחס את זה לשיקולים אבולוציוניים, אבל זה לא לשעות כאלה, כשצריך לעבוד מחר בבוקר...

Tiger Steve

New member
כי זה הכל דיבורים (
חפירה)

קודם כל- אני מסכים איתך שרוב האנשים לא ממש פתוחים ללדבר על זה, אבל מצד שני הייתי מופתע מאיך אנשים מגיבים אליי כשאני יוזם שיחה על זה.

זה הכל עניין של ביטחון ואיך שאתה מדבר על דברים. אני חושב שאם אתה מתחיל בשאלות זה קצת פחות נעים לענות ואולי טיפה מביך, אבל אם אתה מתחיל בלספר ולשתף יותר קל להן לשתף. ואם אתה מספר בלי להיות נבוך- הן ירגישו בטוחות לספר בלי להיות נבוכות. והכי טוב אם אתה יודע לצחוק על סקס כי סקס זה דבר מצחיק בטרוף! ואם אפשר לצחוק על זה, הרבה יותר קל לשתף ולדבר על זה.

פחד ממבוכה זה מניע חזק מאוד להימנעות. אני בטוח שאתה יכול להזדהות עם זה.

ולכל זה אני מוסיף אבל אחד גדול:
אני לא אוהב לדבר על סקס עם מישהי שאני רוצה לשכב איתה. למרבה ההפתעה זה מוריד את החשק המיני.

קודם כל- זה מכניס לסטייט אוף מיינד של דברנות- שזה לא מתאים לסטייט אוף מיינד של סקס (זה לא שאי אפשר לדבר במהלך סקס. אני מדבר על הלך רוח של סקס שהוא שונה מהלך רוח של שיחה. המיקוד המודע שונה).

דבר שני, זה מכניס אותך ואותה למצב של ניטור עצמי: אתה מתחיל לנסות לעקוב אחרי עצמך ולהשוות את הדברים שאתה עושה לדברים שהיא דיברה עליהם והיא עושה אותו דבר. שזה לכאורה מצויין, אבל בשורה התחתונה זה מפנה את הקשב שלך למחשבות שלך ולא אליה, ולדעתי כלל ברזל כדי שסקס יהיה טוב זה להיות נוכח, ולא תקוע במחשבות שלך.

דבר שלישי- זה מרגיש פחות ספונטני ולדעתי זה מוריד. כשאתה נוגע איפה שהיא אמרה שהיא אוהבת- זה כאילו לא גיליתה בעצמך.. ואני אישית גם אוהב לגלות בעצמי, וגם לא מסתמך על מה שאישה יודעת על הגוף שלה באופן מודע. מה שהיא יכולה לספר לי זה 10 אחוז ממה שהגוף שלה יודע לספר לי בזמן אמת.

דבר רביעי [שעת סיפור]- פעם אחת ידידה שלי שהיא מאוד ליברלית ופתוחה באה אליי הביתה כדי ללמוד. מפה לשם היו קצת נגיעות וזה ואם לא היו מקפיצים אותה עם איזה משהו דחוף סביר להניח שהיינו שוכבים.
בפעם אחרת נפגשנו סתם בבית קפה וניתבתי את השיחה לסקס. דיברנו המון על סקס. על גברים, נשים. באופן כללי דיברנו מלא. נשארנו אחלה ידידם אבל סקס לא יצא מזה... הדברנות לא מעלה חרמנות ואפילו מורידה אותה, וכשזה יותר מידיי נעשה מאוחר והיא צריכה לקום מוקדם לעבודה.
יש לי עוד סיפור על דברנות אבל נראה לי שחפרתי מספיק. כמו שאתה רואה אני דברן גדול אפילו כשזה מילה כתובה.

כל מה שכתבתי לעיל, זה פשוט מדברים שחוויתי. אולי זה מה שקורה להן ואולי זה קורה גם לך ופוגע בתפקוד בלי שאתה שם לב אפילו.

דבר נוסף- כדי להעלות חרמנות בעזרת דיבור (ואפילו לגרום לאורגזמה) אתה צריך לפנות אליי באופן פרטי ואני אלמד אותך.. אבל תבין שזה לא המילים שעושות את זה אלא המילים שמפנות לחוויה פנימית ומעצימות אותה.

יואו כמה חפרתי. יש לך חומר לקריאה עכשיו. אולי ישתיק אותך לכמה זמן יא פטפטן. רק מדבר על סקס כל הזמן...

הכל דיבורים

אני לא בטוחה שזה משהו שנהיה טאבו - לטעמי זה היה ככה מימים ימימה.
מה שאתה רוצה או מצפה זה התנהגות שמתאימה ל"דור הבא", שאני באופן אישי, שמחה להיות בשורותיו.
הדור הזה אינו קשור לגיל, עובדה בפורום הזה יש חתך גילאים מגוון מאוד. לטעמי הוא קשור לבגרות מינית.

לטעמי זה עצוב מאוד שאישה לא יודעת מה מענג אותה או שהיא לא דואגת שהיא תצא מסופקת (כמו שהיא דואגת לסיפוק הפרטנר).

מאמינה שעם הזמן, הנשים תקבלנה על עצמן את הלגיטימציה לדבר בחופשיות על סקס ועל הדברים שמענגים אותם ואם אקשור זאת לפוסט של טייגר - גם שיהיו הגברים- גברים שיקבלו את זה בצורה פתוחה ומקבלת...

מתרגשת12

New member
אני באופן אישי
חושבת

שלפני השינה עדיף לחשוב כמה שפחות ,
אתה יודע מה אומרים להורים לילדים,
שלפני שינה
לא מומלץ להקריא סיפורים על מפלצות...

יש סיכוי שהם יבואו לבקר אותם בחלומות

אני מתה על הפרצופונים האלו...

qwertyu124

New member
וגם במקלחת

משום מה, באוטובוס זה לא זמן טוב. עדיין אין לי הסבר לתופעה

כי באוטובוס

אנשים אוכלים לך את הראש , בין אם ישירות מדברים אליך או ברקע .
הכי טוב - בזמן מקלחת !

Anna begins cc

New member
אני חושבת המון תוך כדי נסיעה..

ותוך כדי מקלחת.
ותוך כדי צפיה בטלויזיה, או קריאה.
או בשיחת טלפון.
או לפני השינה.

בקיצור- אני חושבת המון.
(וגם מדברת לעצמי. אבל עדיף שאני לא אספר על זה
)

dominiq911

New member
אתה יודע...

כמו שכבר הזכירו כאן, בסופו של דבר מדובר בגישה של כל אדם לנושא, יש אנשים שיותר פתוחים ויש כאלה שפחות.
חוץ מזה אין רע בקצת ביישנות או מבוכה - זה לא אומר שלא בא לה שתפרק לה את הצורה..
אני אישית אוהב מאד סקס אבל לפעמים גם לי לוקח זמן להיפתח ( כן כן... יש גם גברים כאלה, תאמין)
אין ספק שבארץ (משום מה) יש שמתייחסים לסקס כאילו זה פשע נגד האנושות (שוב, לא כולם... אבל לפעמים נדמה שזו הנורמה הרווחת)
היו לי כמה טיולים בחו"ל בהם נוכחתי לאווירת שחרור מוחלטת בכל מה שקשור לסקס, ואיתה כמובן לוותה גם אחריות מושכלת בעניין...
זה למרות שגם בארץ הכרתי נשים (בכל מיני גילאים) עם שחרור מיני מטריף...

ראיתי גם כמה מילים על דברנות, שהיא כביכול "מורידה" מהעניין... אני לא חושב שזה נכון, בסופו של דבר איכות הסקס נקבעת לפי
הכימיה שיש ביניכם, ודיבורים הרבה פעמים יכולים להעצים את הכימיה ולבנות אווירה ארוטית מטריפה (מנסיון...;))

שורה תחתונה, בסופו של דבר מדובר בכימיה ביניכם...(חוץ מזה 2 זה לא מדגם מייצג P=)

דומיניק.

מתרגשת12

New member
עכשיו ברצינות

כל העיניין הוא לתת צ'אנס לבן אדם שאיתך, ותמיד כיף ללמוד וללמד אדם שרוצה בזה
אני למשל אוהבת סקס וחושבת שזה עולם ומלואו במיוחד עבורי ( חסכים חמורים ),
כמו חנות ממתקים שילד נכנס אליה ורק רוצה עוד והרבה ומכל הסוגים , אבל זה לא אומר שאני ארשה לעצמי להפתח לכל אחד
כבר בפעם הראשונה שאנחנו ביחד ואהיה חיית מין ואשפוך את כל מה שעובר לי בראש , אני לדוגמא חייתי עם בן אדם שדיבורים
באמצע סקס היו מוציאים אותו מריכוז ואני הייתי נטרפת מזה שאני לא יכולה לדבר ולצעוק , עד כדי כך שלפעמים הייתי מתפקעת
מצחוק באמצע הסקס רק מלראות אותו מנסה להתרכז, אבל מה , התאמתי את עצמי

ואין ספק שיקח לי לזמן להשתחרר מזה עם הגבר הבא שאני אהיה איתו - אבל זה כבר קטן עליי , ברגע שאני אמצא את זה עם הכפפות של משי
וארגיש איתו מספיק בטוחה אני אסיר אותן ממנו בעצמי...

emily88

New member
הלוואי וידעתי לענות...

אני לא גדלתי בבית שבו סקס זה נושא פתוח, זה גם לא היה טאבו.. זה פשוט לא היה עניין שהתעסקנו בו.
כולנו יודעים פחות או יותר את הדעות של האחר ועדיין לא הרגשתי נוחות לשתף בחוויות או בגברים שהייתי איתם.
המקום שהכי נוח למיניות שלי הוא מול גברים דווקא ולכן מתקשה להזדהות עם אותן הנשים, גם הנשים סביבי מזכירות אותי ולכן אין לי מקור מהימן ללמוד ממנו.
אני חושבת שזה בעיקר עניין של פחד מסטיגמות או דעות קדומות.. מאמינה שזה ישתנה יום אחד.

לי בא

New member
פתיחות מינית

היא לא משהו פשוט במדינה שבה מגדלים בנות לשמרנות וצניעות.
נושא כבוד האשה וגופה, העובדה שהאשה נותנת מין ולא שותפה באקט, דרך החינוך שאישה צריכה להיות צנועה, מסרסת את חלקנו. אנחנו רוצות ואוהבות סקס, אך להגיד לפרטנר שלנו מה אנחנו אוהבות, מה הוא יחשוב עלינו? מה הסביבה תחשוב עלינו?
מלמדים אותנו הנשים שתפקידנו לספק את הבעל/גבר ולא להנות כמוהו. יכול להיות שהן הופתעו מהשאלה הזו, הן בטח מעולם לא ידעו שיש מצב שגבר ירצה לענג אותן, יתעניין במה עושה להן טוב, יתעכב על הנושא הזה. יתכן שמצאו את עצמן ללא תשובות, מה שדי הרס את הסקס.
הרבה מאוד מחברותי, בסביבות גילאי השלושים ומעלה, מתביישות לדבר על סקס, לא יודעות שסקס יכול להיות גם לשם הנאה ולא לשם סיפוק בן הזוג בעיקר.
עצוב שזה ככה, אבל זה ככה.

Anna begins cc

New member
יש שתי סיבות לעניין, בעיני-

סביבה וחינוך, ודימוי עצמי.

הסביבה בה גדלת מאד משנה את היחס שלך לסקס. אני מכירה הרבה אנשים שגדלו בבית שבו המילה אפילו לא נאמרה.
בנות נחקרו לגבי עם מי ולאן הן הולכות בכל רגע נתון, והאווירה הכללית היא שמי ששוכבת עם גברים באופן חופשי - היא שרמוטה שמביישת את כבוד המשפחה.
וגם אם זה לא הגיע למקום הקיצוני הזה- החברה שלנו חנכה אותנו שסקס זה כלי שיש לנשים על גברים. זה כמו מתנה.
רוצה לגרום לו להתענין? תרמזי על סקס.
רוצה להשאיר אותו בסביבה? תחכי עם הסקס.
כועסת עליו? תענישי אותו ואל תתני לו סקס.

סקס נתפס כמו משהו שרק גברים נהנים ממנו ונשים נותנות אותו כטובה, משתמשות בו ככלי מסחר.
אף אחד לא לימד אותנו שגם אנחנו אמורות להנות מזה. אף אחד לא לימד אותנו לחקור ולראות מה עושה לנו טוב ומה נעים לנו.
סקס נתפס ככלי שלנו, לא ההנאה שלנו. הגבר לא אמור ללמוד איך לעשות לנו טוב, הרי אנחנו נותנות סקס בשבילו..
אפילו בסרטים, בסדרות, בספרים שקראנו- מלמדים אותנו איך נשים מנסות להתחמק מסקס בתואנות שונות ומשונות,
אף פעם לא שמענו שגבר אומר שיש לו כאב ראש כדי להתחמק מזה, נכון?

קשה מאד לפרוץ את המחסומים האלה.
קשה לומר "אני אוהבת סקס בדיוק כמו גבר, זה לא מסחר ולא כלי, אלא פעולה שכיפית לשנינו",
ולא רק שזה קשה, זה גם ממתג אותך בצורה מסוימת, נרצה או לא נרצה.
גבר שרוצה הרבה סקס הוא גבר נורמלי, בחורה שרוצה הרבה סקס היא נימפומנית.

הסיבה השנייה היא דימוי עצמי נמוך.
כדי לדבר על סקס בחופשיות, לציין תנוחות אהובות, אזורים רגישים או אפילו סתם לכוון את הפרטנר (להגיד "לא, זה לא טוב", או "כן, שם, עוד, חזק יותר") - צריך להיות במקום שמרגיש שווה. צריך להיות במקום שמרגיש שמגיע לו.
לצערי, אני מכירה יותר מדי נשים שלא מרגישות ככה.
שמרגישות נבוכות, פחות טובות, שיש להן דימוי גוף נמוך, שמרגישות פחות יפות או פחות מושכות מהממוצע בחברה.
נשים שמרגישות שמתפשרים עליהן, שמרגישות שהן צריכות להסתיר את החלק הזה והזה, שמרגישות שתפקידן לתת ולא לקבל.
וזה יוצר קושי, מבוכה, הסמקה, חסימה. התחושה הזאת של לא להיות מסוגלת להשתחרר, לתת לגבר שאיתך לפנק אותך, להרגיש שזה מגיע לך.

אם תשאל אותי, את שתי התופעות צריך למגר. שתיהן הרסניות, כל אחת בדרכה שלה.
ואני בעד שכל אישה שאי פעם הרגישה ככה (או כמו באופציה הראשונה- שזה לא בסדר לאהוב ולהנות מסקס כמו גברים, או כמו באופציה השניה- שהיא לא ראויה לקבלה ולעונג) תעבוד על עצמה, על קבלה עצמית ועל שחרור.
הסקס הרבה יותר טוב ככה :)

בנימה אישית-
אני לא אוהבת לדבר על סקס. אני לא חושבת שזה נובע מאף אחת מהסיבות שכתבתי (או אולי זה נובע קצת משתיהן), זה בעיקר כי - זה מוריד לי.
לא אוהבת ניתוחים טכניים.
איך את אוהבת, מה את אוהבת, ממה את גומרת...
טייגר אמר משהו כל כך יפה ונכון- ארצה או לא ארצה, הגוף שלי מספר לגבר שאיתי את כל מה שהוא צריך לדעת.
השיחה על זה מורידה מהספונטניות, מהכיף, מהחידוש שיש בסקס.
אם אגיד לך שהצוואר זה המקום הכי רגיש שלי ואז תנשק לי את הצוואר- קצת מבאס, דוגרי. אני ישר אחשוב "האם הוא סובל מלנשק לי את הצוואר והוא עושה את זה רק בגלל שאמרתי?"
זה הרבה יותר כיף שתגיע לאיזור הזה לבד, ותרגיש אותי מצטמררת, ותבין ש.. הנה ג'ק-פוט. זה מה שעושה לה טוב
הגילוי ההדדי השקט הזה - זה אחד החלקים הכי כיפיים בסקס. לא הייתי רוצה לוותר עליו.

למעלה