היציע המרכזי- "רסלינג" הערב!!!!!

היציע המרכזי- "רסלינג" הערב!!!!!

יום חמישי הגיע.... וגם הפינה של wwe הגיעה... איציק כהן, ידווח לכם על החדשות העידכונים והדברים הכי חמים! הערב בין 18:00-20:00 תוכנית גדולה וגדושה של היציע המרכזי עם כול הספורטאים, השחקנים והאנשים הכי מענינים בערב גדול לספורט... רקקקק www.wfm.co.il החל מ18:00 והכי חשוב.....תהנו.......

BigD00

New member
פעם ראשונה שאני שומע...

נשמע נחמד, תבואו עכשיו, בשעה הזאת אני כנראה ידבר בפינת רסלינג...נקווה חחח

Guy Schlesnar

New member
די,הוא כזה עלוב

"יש סיכוי מצויין להופעה של הוו וו אי בישראל בקרוב" "גייל קים הקוריאנית" "חבורת אבולוציה" איציק,אני לא יודע אם אתה קורא את זה או לא. בכל מקרה,אתה עלוב ואין לך מושג בהיאבקות. תודה.

Death Soldier

New member
הממממממ...

נראה... ה-WWE יגיעו לישראל בקרוב- לא נכון אחד, לפחות לא בעתיד הקרוב. גייל קים קוריאנית- לא נכון שני, אולי מציגים אותה כקוריאנית, אבל החצי השני שלה הוא קנדי. חבורת אבולוציה- אולי חלאס לנסות להיות מר עברית? תגיד את שם הסטייבל כמו שצריך, אבולושן וזהו. לא נכון שלישי. משמעות- מה שגיא אמר לאיציק כהן נכון בהחלט.

kendog keds

New member
שמעתי דקה וחצי אחרונות, נשמע בסדר

אבל האם הוא שוב רק הקריא תוצאות של קרבות ודיווחי רו וסמאקדאון או שהוא דיבר קצת על רסלינג בכללי? כי בקצב הזה יתייאשו ממנו תוך שבוע. מתי הוא יקלוט שהמאזינים ברובם לא יודעים מי זה שלטון בנג'מין, קוץ' ולה רזיסטנס??? או כמו שאמרתי- כמה שכל צריך בשביל להבין שאתה מזיין אותו?

יו פיספסתי!

חבל שאותו איציק לא נכנס לפורום לראות קצת תגובות לפי מה שנראה לי הוא בכלל לא יודע שהפורום הזה קיים

למעלה