היפה והחנון

קטניפ

New member
זו כתבה שלמה בלי אף נתון סטטיסטי

ממש מדע מדויק

ואתה יודע מה? גם אם אתה צודק, ולצורך הדיון נניח שאתה צודק
אני טענתי שיש גברים שלא יפרקו נישואים בשל נוחות - טעיתי?
אני טענתי שיש זוגות שבהם האישה היא המפרנסת הראשית - טעיתי?

אתה רוצה לחשוב שאני מוצצת דם ועלוקה? תחשוב
המציאות כל כך רחוקה מזה.

Jake Speed

New member
אני אף פעם לא הולך למקרים פרטיים

כי אי אפשר לגזור מהם כלום.

יש מקרים מוזרים ככל שתבחרי. באמת.
אז מה?

עזבי, קט, לא בא לי לריב איתך.
את שווה מדי בשביל זה.

אני אשאיר את האנרגיה השלילית לכונפות.

nice one11

New member
כתבה בנושא - לעיונך, אמצע גם סקירה סטטיסטית

מה מניע גברים לבגוד ומה מניע נשים?

נשים בוגדות מפני שהן מחפשות את החלק הרגשי, אוזן קשבת, בן זוג פנוי וקשוב, חבר טוב, מישהו תומך שייתן להן תחושה שהן סקסיות ושוות. כשהבעל טרוד בענייני פרנסה ומתחים יום יומיים הן מרגישות כמיהה ורעב לסוג של קשר ונוצרת מן פנטזיה כזו שהגבר החדש יכול להיות חבר טוב ותומך- כי אין את קשיי היום-יום, אין ביקורת מצידו, את נאהבת ב100%, מקבלים אותך ב100% ואת זוכה לאוזן קשבת.

אצל הגברים הבגידה באה לכסות על צורך מיני, ביולוגי. הפנטזיות של הגברים הן מיניות. לגברים יש את הצורך להפיץ את הזרע שלהם, הם מחפשים גירויים מיניים, מפנטזים על נושא של מין- כך הראש שלהם עובד.

גברים בוגדים בשל הצורך המיני- להוכיח שהם עדיין מתפקדים. נשים בוגדות כי הן זקוקות לקשר חברותי.

גם נשים בוגדות. האם זה גילוי מרעיש?

לא, נשים תמיד בגדו. סוציולוגים של סקס שחקרו את הנושא בארה"ב של שנות ה50 של המאה הקודמת, גילו את זה כבר אז. יחד עם זאת היה סביב הנושא טאבו חברתי. כל עוד היה מדובר בגברים, אז המעשה הזה הוא בסדר, כי זה מוכיח גבריות. אצל הנשים זה היה סיפור שונה והבגידה נתפסה כמעשה זנות וכפגיעה בתא המשפחתי.

היום חלים שינויים בתפיסה הזו והמעשה נחשב לפחות טאבו. נראה כי יש לגיטימציה לנשים לבגוד בבני הזוג שלהם וקיימת עלייה במספר המקרים בהם נשים מעיזות לפרק את המשפחה.

קיימת גם תופעה של צמצום פערים בין גברים לנשים וזה נובע מכמה סיבות:

1.נשים מפתחות קריירה, יוצאות מחוץ לבית, פוגשות אנשים, נחשפות, עובדות וכך גם מכירות אנשים חדשים.
2.השינוי הכלכלי: האישה פחות תלויה כלכלית בגבר, מעצם העובדה שהיא עובדת ומרוויחה משכורת. הפחד מפני ההתמודדות הכלכלית, במקרה של פירוק המשפחה, נעלם או הצטמצם.
3.היום מדברים, שומעים וקוראים על בגידות ואנשים, גם גברים וגם נשים, מוכנים להתנסות.
האם זה נכון לדבר על התופעה בגלוי?

חשוב לדבר על הבגידה במובן של לחשוף את האמת ולהתמודד עם המצב. הבגידה היא לא דרך נכונה להתמודד עם בעיות בזוגיות, אבל ברגע שקיימת מודעות לעובדה שהבגידה יכולה לבוא משני הצדדים, עולה החשיבות של לדבר על החסך בזוגיות והצורך בקשר, ואז גם לא חייבים להגיע למצב של פירוק התא המשפחתי.

לדוגמא, הגיע לטיפולי זוג שהבעל היה עובד עד שעות ארוכות והאישה הרגישה שהיא לא מעניינת אותו, ושהוא לא שם לב אליה. בעקבות תחושות אלו היא מצאה מאהב ובסוף התברר כי גם לבעל הייתה מאהבת. דווקא מתוך המקום הזה של הכעס והבגידה, הייתה תחושה שמשהו נשבר והם הבינו אחד את השנייה ובדקו האם ניתן לבנות את הקשר מחדש. בסופו של דבר הזוגיות שלהם הלכה והעצימה, הם למדו איך לתקשר, איך לא לברוח אחד מהשני ואיך לתחזק את הקשר.

קטניפ

New member
יופי של כתבה רק חבל שאין לה קשר לדיון

לא אמרתי שנשים לא בוגדות, לא אמרתי שנשים הן טהורות
אמרתי שהקביעה החד משמעית שנשים הן תמיד הצד החלש בבית ולכן הן נשארות למצוץ את דמו של הבעל היא טענה לא נכונה בימינו אנו.

Sharoman

New member
האמת היא שכן

סטטיסטית יש יותר מקרים של נשים שחיות על חשבון בעליהן מגברים על חשבון נשותיהן, אבל זה רק משום שישנה כמות גדולה יותר של גברים בעלי ממון.
אין פה שום קשר לאופי האישה, זהו טבע האדם.
אם היו יותר נשים עשירות אין לי ספק המצב היה הפוך.

קטניפ

New member

היפה, החנון ואורח מיסתורי!

טוב, אז אני מניח שדי ברור לך (בהנחה שאכן עברת את גיל 22) שסקס זה רק חלק מנישואין, ולעיתים חלק קטן.

כמו כן סטריאוטיפים שמודבקים פה על ימין ועל שמאל לרוב קיימות רק בראשך, "חנון" זה לא רק משקפיים + סט של תכונות שמאפיינות אנשים כאלה, זה עוד 10000 תכונות נוספות שמרכיבות בנאדם, גם "אישה מטופחת" זה סוג של הכללה מהתחת שלא ניתן להסיק לגביה כלום ושום דבר.
והדובדבן שבקצפת - המסקנה שלך, שאישה מפנטזת עליך כתחליף לחנון שלצידה..אוי ויי.. ואולי אתה עבורה נראה כמו טיפש מנוון ועצלן ? סתם בתור הכללה, יענו היא רואה אותך וחושבת "הי, מה האיש המוזר הזה מסתכל עלי. מממ..יש לו מבט של טיפש בעיניים."

מצטער על הביקורתיות - הגעתי מהראשי. ( ככה זה אנשים שמגיעים מהראשי, ביקורתיים
)

חארטה

סקס זה רק חלק מזוגיות, כל זוגיות.
אולי זה אפילו חלק שולי
כמו הדבק הזה שמחזיק את הלבנים הקרמיות השטותיות האלו במעבורת חלל.
חלק קטן, שולי, כמו הגריז הזה בתוך המיסבים של האוטו שלך

להמשיך? או שהובנתי?

לא משנה איזה גוף משגע יהיה לו לבחור, אני צריכה גם איש שיחה, אינטיליגנציה רגשית וקוגנטיבית אם אפשר גם אינטיליגנציה יצירתית (סתם כי החיים יפים יותר למי שיש לו אותה).
המראה החיצוני הוא משני בסולם הפרמטרים שלי. כמובן שיהיה לי קשה להתאהב עם הגיבן מנוטרדם אבל בגדול לא מחפשת את ה'חתיך'.

קרה לי בחיים שהכרתי זוגות שהיא יפיפה והוא לא, אבל הוא חכם, מעניין, היכולות הרגשיות שלו מדהימות והמחשבה שעברה לי בראש היתה - ואוו, כמה חכמה היא שהצליחה להשכיל ולראות מעבר. איזה ברת מזל!
לא קרה לי שחשבתי את זה במקרה של בחורה בינונית עם בחור חתיך אבל ריקני...

smady by

New member
החנון העגלגל שלי מספק אותי טוב מאוד

תורמת לסקר המפגר מיסודו

האמת היא שאני חנון

מאלו
שיודעים לקחת כמה פלסטיקים עם ברזלים שיוצאים מהם ולהפוך אותם נגיד לפוקט רוקט
או לגרום להם לעשות מליון דברים אחרים
לגרום למחשב שלך לעשות דברים שמי שהמציא אותו אפילו לא חשב עליהם
וכדי לדעת את כל זה למדתי המון
וכמו כל נושא שלמדתי גם את גוף האישה למדתי, באותה רצינות
ואת השאר תשלים לבד