היסטריה בפורום הליכוד

sigmund7

New member
היסטריה בפורום הליכוד

מנהל הפורום הידוע לשימצה 'מגן ימני' חסם אותי בטענה שאני 'כותב בשכר', ועוד עבור 'קדימה'.
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=291&msgid=78766494 http://www.tapuz.co.il/TapuzForum/main/Viewmsg.asp?forum=168&msgid=78768299

../images/Emo4.gifחבל שכך...

דווקא חשבתי ש"מגן ימני" הוא מנהל טוב, ופתאום הוא נוקט בצעד "אני-כותב"'י שכזה. כנראה שממש לחצת על נקודה רגישה שלו.

sigmund7

New member
'הנקודה הרגישה' שלו היא הטמטום

שמתי לב ש'חיזקת את ידיו' בחסימת משתתף ש'מציק' לו, כמו שכתבת בפורום שלו: "אם חסמת אותו כי הוא מציק יותר מדי, אז אני מחזק את ידיך." זה מלמד הרבה עליך ועל ה'ערכים' שלך, וכן על אחוות העסקנים במפלגות השונות נגד המבקרים שלהם ה'מציקים להם'. בסה"כ עסקני המפלגות דומים אחד לשני ועוברים ממפלגה למפלגה בהתאם לכופתאות המוצעות להם. אחד כמו 'מגן ימני' הוא היום בליכוד ומחר יכול להיות בקדימה בלי להניד עפעף.

mean girl 16

New member
ואנטן..

בשביל מה החלפת הכינויים הזאת? עוד נחשוב שנדבקת מעיני דבש. או גרוע מכך, מאבן 11.

sigmund7

New member
את מתבקשת לפנות אלי בכינוי שלי

ולא לייחס לי דברים מפרי דימיונך. מעניין שאין לך מה לומר על חסימה של גולש בגלל 'חשד' שהוא 'כותב בשכר' ואת לא מגינה על חופש הביטוי בפורומים. זה מה שלמדת בשיעורי אזרחות?

קוב001

New member
תמשיכו לקנאות,פורוםפ הליכוד מוביל!!

כמות האנשים השותפים בפורום היאב400 אחוז יותר מאשר פה!!! כל שבוע נפתח פה 2 שירשורים בפורום הליכוד זה קורה תוך 20 דק.. וזה בזכול מגן ימיני.. אז במקום לקנאות..תתחילו להתרכז בבעיה הגדולה שלכם,אינכם פשוט תומכים!! הם עדיין לא נולדו!!

trigotrigo

New member
גם לחופש הביטוי יש גבול

לא בדקתי את תוכן דבריך בפורום הליכוד, אבל גם לחופש הביטוי יש גבול. אי אפשר לעשות כל דבר שעולה על רוחך ולהגיש שזה בשם "חופש הביטוי".

sigmund7

New member
מי קובע את הגבול, אתה?../images/Emo6.gif

מזל שאתה לא שולט במדינה, היינו כבר כולנו במחנה ריכוז.

sigmund7

New member
לא השוויתיך כי אין את מי להשוות

אתה בעצמך מכניס את עצמך לקטגוריות האלה בהתקפתך על חופש הביטוי. באמת מזל שאתה לא שולט במדינה. את מי היית אוסר ראשון?

trigotrigo

New member
תרגיע את עצמך מיד

אתה עובר את גבול הטעם הטוב - ואם שאלת איפה הוא עובר, אז זה כאן. ברגע שבו אתה פוגע בחופש של אדם אחר. זה הגבול שחיפשת. ועברת אותו.

trigotrigo

New member
אני ראוי ליותר ממך, מסתבר

אם אתה לא רואה כמה אתה פוגע בחופש הביטוי שלי, כשאתה מתעקש לממש את שלך. אם אתה מתעקש לקרוא לי נאצי, או להשוות אותי לאחד כזה, זה חבל מאוד, כי אין לך שום בסיס והערכה למי שאתה כיהודי. באמת בושה.

למעלה