הימור לגבי המיקום של כל מדינה

הימור לגבי המיקום של כל מדינה

כמו שעמוס אורן נוהג כל שנה להמר בעיתון מה יהיה המיקום של כל שיר אז גם אני החלטתי לתת ההימור שלי ולצרף הסבר מדוע השיר יגיע למקום שהוא יגיע... אני נותן לצד שם של כל מדינה את המיקום שאני צופה שהיא תקבל בגמר והכל ממוין לפי סדר ההשמעה 1. פינלנד - טופ 10! (למרות המראה הקצת מאיים של הזמר, השיר הוא אחלה, עם קצת עזרה מהחברים במדינות סקנדיביה הוא מתברג בטופ 10 ונכנס לגמר) 2. בלרוס 11-16 (שיר חביב ביותר, כמעט וייכנס לעשיריה, הדלקת גרון של הזמרת עלולה להשפיע לרעה, וגם מיקומו הגרוע בסדר ההשמעה יעשה את שלו) 3. שוויץ - טופ 10! (אחד השירים האהובים עליי השנה, מזכיר מאוד את אסטוניה 2001 ועלול להצליח בדיוק כמוהו! שיר מקפיץ שישר נקלט לאנשים במוח) 4. לטביה 14-19 (לא אהבתי בכלל, גם הקהל לא יאהב, ייבלע בין כל השירים האחרים ואף אחד לא ישים לב) 5. ישראל - טופ 10! במקרה שתהיה רגיעה בשטחים וישראל לא תעשה שטות בשעות הקרובות אנחנו ניכנס לעשיריה ולגמר, במידה כמו כן יש לזכור שצרפת ורוסיה לא יתנו לנו ניקוד לכ יש סיכוי שנסיים מקום 13-11 ובמקומנו תעלה הולנד לגמר) 6. אנדורה - טופ 10! (במקרה של הופעה טובה, אם אנדורה תפשל קפריסין תתפוס את מקומה ולהפך...) 7. פורטוגל - 15-20 (לא אהבתי בכלל, גם הקהל לא יאהב, ייבלע בין כל השירים האחרים ואף אחד לא ישים לב) 8. מלטה - טופ 10! (היישר מהצגות חנוכה לאירוויזיון, אם הזוג הזה לא יזכה באירוויזיון לפחות הוא יוכל לחלטר בחנוכה הקרוב בארץ, בסך הכל שיר יפה ואיכותי מספיק כדי להתברג בקלילות בטופ 5 של חצי הגמר ההימור שלי - בשנה הקרובה נזכה לשמוע את השיר הזה באחד מסרטי דיסני!) 9. מונקו - 19-22 (שיר מעצבן ומציק, ההופעה תהיה סבירה אך אין לו סיכוי למקום טוב) 10. יוון - טופ 10! (שיר בסגנון ריקי מרטין, השרירים והתחת של הזמר ידברו כאן יותר מאשר השיר עצמו. צפו להמון צעקות וקריאות ביניים תוך כדי ואחרי השיר, אם סאקיס יפשוט חולצה אז הוא מקבל מקום ראשון בחצי הגמר ועוקף את רוסלנה בסיבוב) 11. אוקראינה - טופ 10! (אחרי כל מה שנאמר בפורום על האוקראינית אין לי מה להוסיף, שיר יפה + זמרת מוכשרת + יחסי ציבור מעולים והנה לכם השיר הזוכה השנה, אז בשנה הבאה ניפגש כולנו בקייב!) 12. ליטא - 19-22 (אחד השירים הכי דוחים השנה בתחרות ואין מה להוסיף בעניין) 13. אלבניה - 11-16 (במילה אירוויזיון ישנה גם המילה vision , מה שהאלבנית לוקה בו בחסר.. כנראה שצדי צרפתי עשה את הכוריאוגרפיה וההעמדה, רונית רפאל לטיפולך!!) 14.קפריסין 11-16 (ואם סיכוי קל להתברג למקום 9-10 ולהיות בטופ 10..) 15. מקדוניה טופ 10! (למרות שתרגמו את השיר לאנגלית הוא עדיין נשאר יפה לדעתי, ההופעה של טושה מקסימה, יש לו נוכחות בימתית והוא פרפומר טוב) 16. סלובניה - 14-19 (הזוג המזוויע של התחרות, הדור שמעל ג'מיני.. אם ההופעה תהיה מלאה בזיופים יש לצפות למקום אחרון) 17. אסטוניה - טופ 10! (למישהו יש ספק בכך? יופי של שיר עם קצת גוון אתני שמזכיר את סאנומי. מתחרה רצינית ליוון ולאוקראינה על הבכורה בחצי הגמר!) 18. קרואטיה - 14-19 (העיבוד הלא גמור לשיר וההופעה המשעממת עד מוות של הזמר יעשו את שלהם, בשנה הבאה נא לשלוח זמרת!) 19. דנמרק - טופ 10! (מאותה סיבה שסאקיס יעלה לגמר, השנה הגברים ישלטו בתחרות, כבר אמרנו אירוויזיון הגברים, למרות שהשיר לא משהו, הזמר משדר איזה קסם בהופעה שלו וחוץ מזה מיקומו של השיר בסוף סדר ההופעה יעזור לו, וגם האוחצ'ות שיצעקו לו ולסאקיס מן הקהל) 20. סרביה מונטנגרו - 14-19 (זה שהם חזרו לתחרות אחרי כל כך הרבה שנים לא אומר שהשירים שלהם צריכים להיות עם "טעם של פעם") 21. בוסניה הרצוגובינה - 19-22 (למרות שהשיר יפה, אין סיכוי שהוא יבלוט מעל שירים אחרים וחוץ מזה מדובר בבוסניה... יכול לגרד במקרה הטופ את המקוםפ ה15 בלחץ..) 22. הולנד 11-16 (הכמעט כניסה לדעתי, מקום 11-12 אולי תיכנס לעשיריה על חשבון ישראל או אנדורה)

mike86

New member
אלכמאי

אני מעריך את המוריך אבל פינלדנד- איזה טנגו ואיזה שיר???? שוויץ - שיר פצוץ אבל חסר לו משהו כדי לזכות מקדוניה- תסביר לי ידידי מה מצאת בשיר הזה??? קפריסין--- זה שיר פצוץ איך אתה לא אוהב את זה??? אני מאד אהבתי את קפריסין, אנדורה, אסטוניה סרביה ובוסניה אני חושב שהטבלה תראה בערך ככה 1. בוסניה הרצגובינה---- 207 2. קפריסין 205 3. טורקיה 189

זה הימורים לאור צפיה בקטעים מן

ההופעות החיות והתגובות הכלליות בפורום ובעולם כולו שוויץ, הימור לאור ניסיון העבר על טעמם של המצביעים באירוויזיון מקדוניה, שיר מדהים, אם הוא לא היה מתורגם לאנגלית הוא היה זוכה כמעט ודאי ואם תיכנס לאתר של הזמר המקדוני תוכל לצפות בקטעים מתוך הופעות ותראה שהוא פרפורמר מעולה

mike86

New member
שכחתם כמה מדינות שועלות

כבר בחרתם שיר זוכה עשיריה ((במקרה יש לכם יותר מעשרה)) אבל אני חושב ככה לפחות שיש עוד מדינות שתראו שהם ישתחלו לכם מתחת לעיניים בוסניה הרצגובינה--- יש להם שיר דיסקו מעולה. ליטא--- נכון ההופעה לא משהו, השיר תותח ויש להם סכוי. קפריסין--- בלדה שקטה כמו ששסנומי לקחו כמעט את הרוסים ואת הטורקים כך גם קפריסין תעשה השנה אלבניה--- שיר מעולה שיר מעולה לגבי אוקראינה --- חברה תשננו טוב את המילים הארוויזיון הבא לא יהיה בקייב הארוויזיון הבא לא יהיה בקייב דרך אגב אני מאמין בנוסטלגיה ואני מוכן שאירלנד תקח את היובל אליה הביתה שם המקום שהתחרות צריכה להיות אני חושב שדי שכחתם את אירלנד

אם לא שמת לב זה הימור לגבי חצי הגמר

אחרי שנדע באופן סופי ומוחלט מי עולה לגמר אז נוכל לתת הימור על הגמר

mkarin

New member
הוא לא שיר מעצבן! הוא שיר מגניב,

ילדותי, ייחודי והכי חשוב: אני א-ו-ה-ב-ת אותו! ושמישהו ינסה לעצור אותי מלהצביע לו היום בערב...

mkarin

New member
הוא שיר טוב מאוד...

אבל אני חושבת שיש שירים יותר טובים ממנו שיכנסו לטופ 10...

daniel 18

New member
הניתוח שלי:

1. פינלנד - שיר קולני וצעקני. לא יעלה 2. בלרוס - שיר משעמם, מבטא נוראי. לא יעלה 3. שוויץ - שיר מוזר, מתאים לתוכנית ילדים. לא יעלה. 4. לטביה - שיר נחמד, אבל השפה תשאיר את השיר מחוץ לגמר. לא יעלה 5. ישראל - שיר טוב (אירוויזיוני טיפוסי). יעלה 6. אנדורה - ההפתעה הנעימה של חצי הגמר. יעלה 7. פורטוגל - איום ונורא, ממשיך את המסורת הפורטוגלית. לא יעלה 8. מלטה - יציאה נחמדה של מלטה. יעלה 9. מונקו - שיר בינוני מינוס, לא מרשים בכלל. לא יעלה 10. יוון - shake it אומנם לא מסתדר עם קליסקות אירוויזיוניות, אבל בלי ספק: יעלה. 11. אוקראינה - שיר מדהים. הטוב ביותר בחצי הגמר. יעלה 12. ליטא - בינוני מאוד (בינוני מדי), עם הופעה טובה: יאבק על העלייה 13. אלבניה - באלבנית זה נשמע הרבה יותר טוב. לא יעלה 14. קפריסין - יציאה מפתיעה של הקפריסאים, בהחלט יכול להפתיע. יאבק על העלייה 15. מקדוניה - שיר נחמד, שהמעבר לאנגלית עשה לו רק טוב. יאבק על העלייה 16. סלובניה - ראה: ליטא. 17. אסטוניה - המרענן הרשמי של התחרות, אני לא מת עליו, אבל: יעלה 18. קרואטיה - אימפרית האירוויזיונים איכזבה בגדול, למרות זאת: יאבק על העלייה. 19. דנמרק - שיר בינוני פלוס, עם הופעה טובה: יעלה. 20. סרביה - אני לא מתלהב, אבל אני לא קובע: יעלה. 21. בוסניה - שיר מוזר, יכול להפתיע, אבל לא נראה לי: לא יעלה. 22. הולנד - שיר נחמד שיצליח להתגנב לעשירייה העולה: יעלה.

למעלה